Štětec na gel zkosený Staleks EXPERT NBE-10

Kód: NBE-10
150 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Zkosený tvar pro rovnoměrné nanášení gelu co nejblíže ke kůžičce. Štětiny ze syntetických vláken zajišťují vynikající pružnost a odolnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Úspora času – méně pohybů při práci v těžko přístupných místech. Tvar štětce umožňuje pečlivé nanášení gelu co nejblíže k pokožce.
  • Ideální vlas – tenký, pružný a odolný proti deformaci. Zachovává si svůj tvar i při pravidelném používání a umožňuje kreslit rovné čáry bez zbytečné námahy.
  • Pevná hliníková rukojeť – lehká, ale odolná proti poškození. Poskytuje pohodlné uchopení a kontrolu nad pohybem, čímž snižuje únavu ruky při delší práci.
  • Odolnost – kvalitní materiály zajišťují mnohem delší životnost štětce, což z něj činí spolehlivý nástroj pro každodenní použití.
  • Profesionální kvalita – navržen s ohledem na manikérky, což z něj činí optimální volbu.

Specifikace:
Šířka štětin: 4 mm.
Délka štětin: 7 mm.
Délka štětečku: 18 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Štětce
EAN: 4823126602868
Značka: Staleks
Země původu: Ukrajina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola