Castelbel Dárková sada Verbena 3 ks

Kód: 1-1935
1 550 Kč / ks 516,67 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Obdarujte své blízké luxusní dárkovou sadou s osvěžující vůní verbeny, která přináší pocit svěžesti a vitality. Tato sada obsahuje pečlivě vybrané produkty, které se postarají o vaši pokožku a zároveň provoní váš domov. Tato dárková sada je perfektním dárkem pro každého, kdo si cení luxusu a kvalitní péče. Přineste do svého domova vůni verbeny, která osvěží vaše smysly a zanechá váš prostor příjemně provoněný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah sady:

  • Difuzér 250 ml
  • Krém na ruce 60 ml
  • Tuhé mýdlo 150 g

Vlastnosti:

  • Elegantní dárkové balení
  • Příjemná a dlouhotrvající vůně
  • Výživné a hydratační složení

Tuhé mýdlo:  Se 100% rostlinným základem vytváří bohatou pěnu, která jemně a šetrně čistí ruce.
Použití: Promněte ve vlhkých dlaních, napěňte a opláchněte.

Krém na ruce: Bohaté složení s bambuckým máslem a jojobovým olejem se rychle vstřebává a zanechává pokožku hydratovanou a vyživenou.
Použití: Naneste na čisté ruce, vmasírujte, dokud se nevstřebá.

Difuzér: Parfém na olejové bázi s přidanými esenciálními oleji postupně uvolňuje jemnou vůni.
Elegantní design difuzéru zároveň poslouží jako dekorace.
Použití: Otevřete difuzér, vložte ratanové tyčinky a nechte uvolnit vůni. Intenzitu vůně lze upravit počtem vložených tyčinek.

Charakteristika vůně:
Vrchní tóny: verbena, citron
Střední tóny: verbena, listy
Základní tóny: jemné dřevité tóny

Neužívejte vnitřně.
Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se výrobek dostane do očí, důkladně je vypláchněte vodou.
Zamezte kontaktu s přímým ohněm.
Bez parabenů a silikonů
Netestováno na zvířatech.
Vyrobeno v Portugalsku.

Soap: Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Aqua (Water), Glycerin, Parfum (Fragrance), Sodium Chloride, BHT, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Benzyl benzoate, Linalool, Citral, Limonene, Geraniol, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77007 (Ultramarines)

Hand Cream: Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Lecithin, Glyceryl Stearate Citrate, Glycerin, Glycine Soja (Soybean) Oil, Hydrogenated Coco-Glycerides, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Butyrospermum parkii (Shea) butter, Parfum (Fragrance), Stearic Acid, Palmitic Acid, Squalane, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Panthenol, Xanthan Gum, Tocopherol, Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Ethylhexylglycerin, Benzyl benzoate, Citral, Geraniol, Limonene, Linalool

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové sady pro ženy
EAN: 190577119356
Vůně: verbena
Značka: Castelbel
Země původu: Portugalsko
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Povinná pole

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Naše historie je tvořena obětavostí a vášní. Z lásky a péče, kterou vkládáme do toho, co děláme, a která vyzařuje až k těm, kteří kupují naše produkty. Dá se to shrnout velmi zjednodušeně: riskovali jsme, čelili nepřízni osudu a věděli jsme, jak hledat alternativu, která nás posune dál a neustále se zlepšujeme.


Psal se rok 1999, když byl Aquiles Barros, tehdy 26letý, profesor chemie na Přírodovědecké fakultě Univerzity v Portu vyzván, aby vytvořil továrnu, která by vyráběla luxusní parfémovaná mýdla pro americkou značku.

On se svým ohromujícím optimismem řekl: "Proč ne?" a zbytek je historie. V roce 2000 Castelbel zahájil výrobu s pouhými šesti zaměstnanci a ročním obratem 150 000 eur.

Původ jména

Naše jméno odráží dvě vlastnosti, které nám zůstávají vlastní, a spojuje jméno naší země (Castêlo da Maia, ve Velkém Portu) se slovem krása, která je přítomná ve všem, co děláme.

O naší historii a faktech, které nás poznamenávají, by se toho dalo říci mnoho. Někdo řekne, že jsme měli štěstí, že jsme mohli oslovit více než 50 zemí a vydělat 10 milionů eur ročně, ale my říkáme, že jsme věděli, jak štěstí hledat.

Castelbel mýdla

Co nás odlišuje

V roce 2006 jsme uvedli na trh vlastní značku vonných produktů pro tělo a domácnost, ke které se v roce 2007 připojila prémiová značka Portus Cale. To vše při pokračování výroby aromatických mýdel pro některé z nejvýznamnějších a nejuznávanějších světových značek.

Máme v sobě stejného ducha, který nás vedl k objevování nových světů, a to nás přimělo jít cestou hledání (příležitostí) a výzev (které nikdy neodmítáme).

tuhá mýdla Castelbel

Tajemství našeho úspěchu je v tom, že si opravdu užíváme to, co děláme, a ceníme si toho, na čem skutečně záleží: lidí. Nic z toho by nebylo možné bez oddaného týmu, který začínal se 6 nebojácnými průkopnickými pracovníky. Na konci roku 2018 nás bylo již přes 200 a v roce 2019 jsme se přestěhovali do nového domova, abychom dále rostli.

Více než kdy jindy jsou naše produkty nadále inspirovány idylickou scenérií údolí řeky Douro a tím nejlepším, co Portugalsko může nabídnout, a zachycují vůně, barvy a atmosféru Portugalska, země tradiční i kosmopolitní, jejíž slunce, teplo a moře jsou potravou pro duši a útěchou pro ducha.

Pokud ještě neznáte naše vonná mýdla, vůně do pokoje a produkty péče o tělo, vydejte se s námi na cestu smyslů.

"My nevyrábíme mýdla, děláme dárky"

ACHILLES BARROS - ZAKLADATEL