Gel lak Kinetics Shield #001 Beginnings 15ml

Kód: KI-GL/BEGINNINGS/15
No HEMA, Di-HEMA, Bis-HEMA
Značka: Kinetics
440 Kč / ks
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

Gel lak Shield je luxusní vysoce pigmentovaný profesionální hypoalergenní barevný gel lak do UV/LED lampy,  v mnoha variantách nádherných odstínů. Skvěle kryje již v první vrstvě. Má příjemnou krémovou konzistenci, díky které se snadno aplikuje. Je vhodný do gel lakového, gelového, polygelového i akrylového systému. Je ideální i pro nejcitlivější alergiky. Odstraňuje se buď speciální tekutinou, pilníkem nebo bruskou. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • tento barevný gel lak Vás zkrátka ihned bude bavit a zamilujete si jej už prvním tahem štětce
 • hladká sametová textura Vás nadchne
 • trendy barvy gel laků Shield  jsou shodné s barvami laků na nehty Solargel
 • určen pro profesionální použití, ale radost z něj může mít i každá žena pro domácí využití
 • designová lahvička s barevným označením, s luxusním pogumovaným vrškem, který neprokluzuje a skvěle se drží v ruce  
 • úžasný 3D plochý zakulacený štěteček
 • vytvrzení UV/LED lampa 1 minuta,  UV lampa 2 minuty
 • barevný gel lak je součástí 3 fázového gel lakového systému s výdrží 3 týdny
 • produkt nelze aplikovat přímo na přírodní nehet, vždy musí být nejdříve aplikován podkladový produkt
 • od otevření spotřebujte nejlépe do dvou let
BIS-HEA POLY(1,4-BUTANEDIOL)- 9/IPDI COPOLYMER; Methacrylic acid, monoester with propane-1,2-diol [HYDROXYPROPYL METHACRYLATE]; Ethyl phenyl(2,4,6- trimethylbenzoyl) phosphinate [ETHYL (2,4,6- TRIMETHYLBENZOYL) PHENYLPHOSPHINATE]; Silica, vitreous [SILICA] ; BHT (2,6-di-tert-butyl-p-cresol)

Dvacet zásad pro nehtové alergiky

 1. Nikdy již nesmíte použít produkty, na které jste měli alergii.
 2. Nikdy nezkoušejte reakci na gelové produkty na kůži. Gelové produkty patří POUZE na nehty.
 3. Nikdy nesmíte použít původní nástroje - pilníky, pěnové pilníky, štětce, oprašující kartáček. Je v nich prach z Vašich předešlých produktů.
 4. Pokud se rozhodnete pro nákup hypoalergenních produktů, všechny od A až do Z musíte mít nové, včetně předpřípravných tekutin.
 5. Před aplikací pečlivě vydezinfikujte Vaši UV/lLED lampu a zbavte ji zbytků předešlých produktů.
 6. Potřebujete i nové pilníky, pěnové pilníky a oprašující kartáček
 7. Při hypoalergenní gelové modeláži, je NUTNÉ mít zcela nový štětec. Původním štětcem kontaminujete Váš nový gel..
 8. Snažte se, aby Vám jednotlivé vrstvy gelů či gel laků nikdy nestekly ke kůžičce.
 9. Za nejšetrnější produkty jsou považovány ty, které neobsahují nejvíce alergizující složky HEMA, Di-HEMA a Bis-HEMA.
 10. Na našem webu nakupujte POUZE v sekci NEHTOVÁ ALERGIE, která je vyčleněna pro alergiky.
 11. Pečlivě si přečtěte náš podrobný článek o alergiích. Jeho součástí jsou i odkazy na konkrétní produkty.
 12. Pečlivě si přečtěte návody a postupy u každého produktu na našem webu. 
 13. Při jakýchkoli projevech alergie mějte vždy po ruce Koloidní stříbro sprej na alergie.
 14. Pokud jste těžká alergička, navštivte raději lékaře alergologa, který Vám přesně stanoví, na které konkrétní složky jste alergická. Poté můžete na našem webu hledat produkt, který tyto složky neobsahuje.
 15. Existuje i alergie na záření UV/LED lampy. Těchto případů je však minimum. Pokud tuto alergii máte, bohužel nemůžete používat gelové produkty.
 16. V případě alergie na UV/LED lampu máme pro Vás nabídku klasických laků na nehty Solargel s výdrží 7-10 dnů.
 17. Nikdy nepracujte s gelovými produkty u okna či venku, na terasách, balkonech a zahradách. UV záření Vám materiál vytvrdí.
 18. Pokud si nejste něčím jistí, raději nám vždy zavolejte na číslo 777075875, určitě ochotně poradíme.
 19. Někdy ani ten nejšetrnější produkt nestačí a alergie se přesto dostaví. Hypoalergenní produkt tedy bohužel nemůže být zárukou ideálního výsledku, neboť každá pokožka (nehet) je zcela individuální a může reagovat na jakoukoli složku hypoalergenního produktu.
 20. Použité produkty, na které jste měli alergii, bohužel není možné vrátit.

Podrobný postup aplikace hypoalergenního gel lakového systému SHIELD od značky KINETICS

Gel lak je vhodný pro každou ženu, která chce  své přírodní nehty výrazně zpevnit a zároveň využít extra dlouhé výdrže, kterou Gel lakový systém nabízí, což jsou 3 týdny.  Gel lak je vhodný pro všechny typy přírodních nehtů, kratších i středně dlouhých a může velmi dobře s výdrží obstát i u manuálně namáhaných nehtů. Aplikace Gel laku je opravdu velmi jednoduchá a je vhodná jak pro profesionálky, tak pro domácí využití. Gel lakový systém znamená aplikaci celkem 3 - 4 vrstev Gel laku.  Podkladového průhledného (base) , poté 1 - 2 vrstvy barevného Gel laku a na závěr ukončovací průhledný Gel lak s vysokým leskem bezvýpotkový.

Nejprve provedeme manikúru, což je dokonalá úprava tvaru a délky nehtu profesionálním papírovým pilníkem stření hrubosti (například pilník na přírodní nehty Kinetics White Turtle profi 180/180 rovný bílý jemné hrubosti nebo střední hrubosti 150/150 Yellow Alligator). Jen pro informaci, hrubost každého pilníku je vyjádřena číslem. Čím vyšší číslo (např. 240), tím jemnější je pilník, čím nižší číslo, tím hrubší je pilník (např. 100).

Dále provedeme zatlačení a odstranění kůžičky (například pomocí pomerančového dřívka či kovového zatlačovače a seřezávače kůžičky Wirmet). Odstranění kůžičky lze také provést bruskou, pomocí speciálních fréz z tvrdokovu (karbid, volfram), tzv. plamínku (slzy) a kuličky. Před odstraněním kůžičky je ideální aplikovat speciální tekutinu, která se jmenuje změkčovač kůžičky (cuticle remover). Jedná se o nemastnou tekutinu, kterou potřete kůžičku, aby během sekundy krásně změkla a podařila se Vám tak snadněji zatlačit a odstranit profesionálním seřezávačem Wirmet (nebo kuličkou frézkou). Pokud použijete změkčovač AHA od značky Kinetics, nemusíte jej stírat. V případě, že máte kůžičky na nehtu velmi málo, nemusíte používat seřezávač kůžičky, bude Vám stačit kůžičku pouze zatlačit.

Poté celý povrch každého nehtu jemně zmatníme blokem (pěnovým pilníkem) střední hrubosti, abychom nehet jednak povrchově srovnali, ale také hlavně jej zbavili přirozené mastnoty. Nehet by měl být takto pečlivě zmatněný celoplošně, aby vypadal jako "pocukrovaný". Oprášíme povrch nehtu štětcem na oprašování nebo kartáčkem. Od této chvíle již si nikdy nesahejte na povrch nehtů, abyste si je opět nezamastili.

Poté aplikujeme speciální odmašťující a čistící tekutinu Cleaner na buničinový čtvereček a pečlivě s ním otřeme celý povrch nehtů od zbytků prachu, pečlivě se věnujeme prostoru u kůžičky, kde se prach nejvíce zdržuje. Následně pro ještě dokonalejší dehydrataci naneseme desinfekční a odmašťující tekutinu Dehydrator Kinetics (nebo Antifungal solution) a to pečlivě, po celé délce nehtu, včetně kůžičky. Nechte zaschnout na vzduchu pár sekund.

Nyní si již na nehty opět nesmíme sahat, abychom si je znovu nezamastili. Poté aplikujeme další speciální tekutinu, která se jmenuje přilnavač gelu (Primer nebo Bonder). Pro alergičky doporučujeme speciální šetrný bezkyselinový přilnavač gelu bez obsahu HEMY Bonder.

Ten nanášíme ve velice malém množství (hodně otřete štěteček o hrot lahvičky) pouze na nehet, nikdy ne na kůžičku. Dbáme pečlivě na to, aby přilnavač nikdy nestekl ke kůžičce! Počkáme chviličku na opravdu dokonalé zaschnutí tekutiny a nebo můžeme nehty na chvíli vložit do lampy, abychom urychlili schnutí přilnavače. Je velice důležité, aby přilnavač byl dobře zaschnutý. U přilnavače vždy platí, že pokud je ho v lahvičce již malé množství na dně, tak jej již lepší jej vyhodit a koupit si nový. Zbytkový přilnavač je totiž již hodně spojen s prachem, není již čirý, je kalný  a přestává být při konci funkční.

Nyní aplikujeme první vrstvu podkladového průhledného gel laku značky Kinetics, kde si můžeme vybrat z 5 variant, v jedné tenké vrstvě a přetáhneme i spodní okraj nehtu (zabalíme nehet). Vytvrdíme v uv/led lampě 1 minutu (nebo v uv lampě 2 minuty). Vzniklý výpotek na povrchu nemusíme stírat.

Pokud chceme nehty mít více zpevněné, můžeme aplikovat druhou tenkou vrstvu podkladového gel laku Kinetics a vytvrdíme jej stejným způsobem. Je také možné u této druhé vrstvy maličko vymodelovat C oblouk, díky kterému budete mít zajištěnu ještě vyšší pevnost, tvrdost a odolnost proti nárazům, kterým jsou denně nehty vystaveny. A to hlavně v případě, že se věnujete manuální práci. Nezapomeňte vždy přetáhnout spodní okraj nehtu. Po této druhé podkladové vrstvě nemusíte stírat výpotek. Ale když jej setřete (speciální tekutinou Cleaner, nanesenou na buničinu) a následně povrch gel laku jemně přepilujete pěnovým pilníkem a oprášíte oprašujícím štětcem, bude to lepší, neboť kromě srovnání tvaru ještě zajistíme následné lepší přilnutí barevného gel laku a jeho případné "nestahování se" od krajů, které někdy může nastat.

Poté aplikujeme jakýkoli barevný gel lak Kinetics v tenké vrstvě a opět přetáhneme přes volný okraj nehtu (zabalíme nehet). Vytvrdíme v uv/led lampě 1 minutu (nebo v uv lampě 2 minuty). Nestíráme výpotek. Znovu stejným způsobem aplikujeme v případě potřeby další tenkou vrstvu barevného Gel laku Kinetics, aby se barva krásně zcelila. Nestíráme výpotek.

Na závěr aplikujeme průhledný ukončovací TOP Kinetics, kde si můžeme zvolit výpotkový či bezvýpotkový a opět přetáhneme přes volný okraj nehtu (zabalíme nehet). Vytvrdíme v uv/led lampě 1 minutu (nebo v uv lampě 2 minuty).  

Pokud by jste na závěr gel lakového systému použili ukončovací výpotkový TOP je nutné výpotek setřít speciální tekutinou cleaner.

Na závěr můžeme aplikovat výživný nehtový olejíček na kůžičku kolem nehtů Kinetics. A nebo také hydratační sametově hebký lehký krém na ruce, který je krásně zjemní, provoní a zvláční, ale bez pocitu mastnoty. Hotovo

Podrobný postup odstranění hypoalergenního gel lakového systému KINETICS

Odstranění je možné provést třemi způsoby

1. Pilováním za pomoci profesionálních pilníků střední hrubosti 

2. Bruskou za pomoci frézy střední hrubosti 

3. Bez pilování tzv. zabalovací technikou za pomoci acetonové tekutiny

Pokud jste alergička, tak určitě není ideální provádět odstraňování gel laku metodou číslo 3., tedy bez pilování, tzv. zabalovací technikou. Acetonová tekutina může být pro Vás také alergizující složkou a navíc z dlouhodobého hlediska může nehty hodně oslabit. Určitě Vám doporučíme odstraňování gelových či gel lakových materiálů klasickým pilováním a nebo rychlejší metodou - za pomoci brusky se správně zvolenou frézkou.

NEBOJTE SE PILOVÁNÍ!!!

Pilování je paradoxně tou nejšetrnější metodou odstraňování všech gelových produktů!! Jen je potřeba vědět, jak na to, abyste si nepoškodily Váš přírodní nehet!! Pokud se pilování provádí správně, tak z dlouhodobého hlediska si nemůžete nijak poškodit, oslabit či propilovat Váš přírodní nehet. Díky správnému odstraňování gelových a gel lakových materiálů můžete nepřetržitě nosit gelové nehty několik let, bez obav z poškození či oslabení. Přečtěte si náš podrobný návod, hlavně začátečnice, které často u odstraňování gelových produktů chybují a dokáží si nevědomky velice oslabit přírodní nehty.

1. Odstranění gel lakového materiálu pilováním za pomoci profesionálních pilníků střední hrubosti (vhodné pro alergičky)

Po cca 3 týdnech nehty odrostou a Vy si potřebujete materiál odstranit a udělat nové gel lakové nehty. Jak na to? Potřebujete k tomu následující pomůcky:

Zásadou pro správné odstranění gel lakového materiálu pomocí pilování profi pilníkem je to, že NIKDY NESMÍTE ODSTRAŇOVAT MATERIÁL ÚPLNĚ CELÝ, AŽ NA PŔÍRODNÍ NEHET! To je pak podstatou úspěchu při tom, abychom si ochránili z dlouhodobého hlediska přírodní nehet před poškozením, propilováním, oslabením! Je důležité si uvědomit, že pokud budeme při odstraňování gel laku postupovat rozumně, nikdy si nemůžeme jakkoli poškodit náš přírodní nehet! Zásada tedy je PONECHAT ČÁST MATERIÁLU NA NEHTU A NIKDY NEPILOVAT AŽ DO KONCE! U začátečnic doporučujeme, aby si dělaly podkladového průhledného gel laku (base) pro jistotu 2 tenké vrstvy. Jednak budete mít nehty ještě pevnější a hlavně se pak nemusíte při odstraňování materiálu obávat, že byste pilníkem do dostaly až na Váš přírodní nehet. A můžete být zcela klidné, že skutečně se s Vašimi nehty nemůže nic stát. 

Takže - gel lakový materiál odstraňujeme pocitově zhruba ze dvou třetin. Pilujeme tedy pilníkem střední hrubosti 120/180 tak dlouho, dokud není pryč barva a pak se již musíme zastavit. Původní podkladový gel lak base průhledný na nehtu musí zůstat, nepilujeme tedy všechno až do konce!!! Následně vezměte jemný pěnový pilník a dohlaďte celý povrch nehtů. Poté oprašte kartáčkem povrch nehtů od jemného mikroprachu a na závěr naneste tekutinu Cleaner na buničinový čtvereček a pečlivě očistěte celý povrch nehtů. Zvlášť pečlivě se věnujte prostoru kolem kůžičky. Na povrch nehtů si nikdy nesahejte, abyste si jej nezamastily.

Dále pak již postupujte naprosto stejně, jako byste dělaly gel lakový systém poprvé. Aplikujte dehydratační tekutinu Dehydrator Kinetics(nebo Antifungal solution), maličké množství tekutiny přilnavač gelu Bonder a již pak podkladový gel lak průhledný (base) jednu nebo dvě vrstvy, 1 - 2 vrstvy barevného gel laku a na závěr ukončovací lesk Top. 

Takto celoročně když budete opatrně, rozumně materiál pilovat, nemusíte se nikdy obávat problémů s poškozením Vašich přírodních nehtů.

2. Odstranění gel lakového materiálu bruskou (vhodné pro alergičky)

Pokud víte, že Vás gel lakové nehty baví, že Vám vyhovují a že se jim budete dlouhodobě věnovat, zcela určitě se Vám pro domácí využití vyplatí investovat do brusky! Ta Vám totiž neskutečně usnadní odstraňovaní gelových či gel lakových materiálů a hlavním benefitem je veliká úspora času oproti klasickému ručnímu pilování pilníkem! 

NEBOJTE SE BRUSKY!

Bruska je fakt pecka, protože prostě uděláte čtyři tahy shora dolů a gelový materiál je v podstatě odstraněn. Vždy je potřeba dodržovat zásadu, že musíte mít vhodnou frézku pro odstranění konkrétních materiálů. Obecně platí, že gel lakový materiál by měl být odstraňován jemnějšími frézkami se žlutým či červeným označením proužku, u tvrdších gelových či akrylových materiálů se většinou volí frézka hrubší, s modrým či zeleným označením proužku. Brusku nikdy nenastavujeme na plný výkon, vždy cca na 3/4. Dále také platí, že s frézkou se pohybujeme po nehtu opatrně shora dolů, nikdy nezůstáváme stát na jednou místě, s frézkou jsme stále v pohybu shora dolů, pomalu, plynule a bez obav. Materiál, který se nemusí podařit dobře odstranit u okrajů nehtů, můžeme tak ručně dopilovat tenkým zúženým pilníkem 100/180. Na závěr opět srovnáme dohladíme celý povrch nehtů pěnovým pilníkem a očistíme povrch nehtů buničinovým čtverečkem s tekutinou Cleaner. Dále pak již postupujete naprosto stejně, jako byste dělaly gel lakový systém poprvé.

Výhodou brusky je také to, že si s ní můžete udělat tzv. přístrojovou manikúru. K ní stačí si zakoupit vhodné nástavce - tzv. kuličky na odstraňování kůžičky nebo olivky na "podjetí" kůžičky. Před touto metodou je určitě vhodné použít změkčovač kůžičky, který ji skvěle během sekundy zvláční a hydratuje. Mnohem snadněji a lépe se pak odstraní.

Pro domácí použití je vhodné si koupit brusku, na kterou se můžete spolehnout, že nebude slabá, že bude mít dostatečný počet otáček . 30 - 35 tisíc. Příliš levné brusky zcela jistě asi ze začátku fungovat budou, ale nebudou mít dostatečnou ochranu proti vniknutí prachu do motoru či ručky. Dále při slabém výkonu se mohou doslova zastavovat na povrchu nehtu a tím Vás mohou velice zklamat. Velmi levné brusky tedy mohou znamenat brzkou reklamaci v souvislosti se "zadřením" motoru díky prachu, který samozřejmě při broušení gelových produktů vzniká. Velice důležité je i občas správně brusku čistit od prachu dle návodu.

3. Odstranění gel lakového materiálu bez pilování tzv. zabalovací technikou (není ideální pro alergičky)

Zabalovací technika znamená, že necháme na nehty působit acetonovou tekutinu, a to cca 8 - 10 minut. uzavřenou ve folii či remover náprstku. 

K odstraňování dále potřebujeme buničinu a remover náprstky nebo jednorázové remover folie.

POSTUP

Nejdříve částečně odpilujete materiál za pomoci profi pilníku střední hrubosti 120/180.

Buničinový čtvereček si rozstřihněte na 4 malé čtverečky. Tato velikost je ideální. Na něj naneste tekutinu Remover a přiložte na nehet. Poté pečlivě nasaďte Remover náprstek. Tekutina musí být na nehtu dokonale uzavřena, aby mohla působit. V případě, že použijete alobalové folie, dbejte taktéž na pečlivé uzavření, aby tekutina neměla možnost vyprchat. Postupně tak "zabalte" všechny nehty. Tekutinu nechte působit cca 8 - 10 minut. 

Poté odstraňte náprstky , gel lak na nehtech povolí a Vy jej můžete snadno z nehtů mechanicky odstranit (seškrabkat) pomerančovým dřívkem nebo speciálním kovovým zatlačovačem, který je mnohem pevnější a odstraňování s ním jde lépe. Tato metoda velmi dobře funguje.

Pro úplné odstranění gel laku můžete použít na závěrečné dočištění jemný pěnový pilník.

Milé profesionálky -  manikérky a  pedikérky, nakupujte u nás za velkoobchodní ceny! 

Profesionální hypoalergenní nehtová kosmetika BIO NAILS a KINETICS je zárukou vysoké kvality a spokojenosti Vás i Vašich klientek.
 
Jsme přesvědčeni, že tohle je správná cesta, která je spravedlivá vůči Vám, které jste investovaly nemalé finance do svého vzdělávání, získání ŽL a dalších nákladů, spojených s provozováním Vaší činnosti v oboru.
 
Každá profesionálka s živnostenským listem na obor manikérka - pedikérka by měla profesionální nehtovou kosmetiku nakupovat za nižší ceny.
Stačí se tedy zaregistrovat na našem českém webu www.bio-nails.cz nebo na slovenském webu www.bio-nechty.sk jako velkoobchodní odběratel.
Při registraci prosíme o pozornost, zda-li se opravdu registrujete jako velkoobchodní odběratel, ne jako koncový zákazník. 
Nezapomeňte vyplnit důležitý údaj Vaše IČO
Po zaregistrování nás kontaktujte  s žádostí o schválení velkoobchodního ceníku
 info@bio-nehty.cz   
WhatsApp 
 +420777075875  
Profesionálky, které jste již dříve zaregistrované jako běžný zákazník, kontaktujte nás mailem nebo telefonicky a my Vám po prověření Vašeho ŽL v systému ARES sami velkoobchodní registraci nastavíme. a schválíme.
Po schválení velkoobchodního ceníku, když se přihlásíte pod Vaším heslem na našich webech, tak u jednotlivých produktů hypoalergenních značek BIO NAILS a KINETICS se Vám budou zobrazovat nižší velkoobchodní ceny. Slevy se pohybují až do výše mínus 30%.
Velkoobchodní registrace na našem webu se nevztahuje na obory kosmetička, kadeřnice či jakékoli jiné činnosti. Je určena pouze pro manikérky a pedikérky. Děkujeme za pochopení.
 
    
slevaCeloročně Vás čekají také různé  akce typu 2+1 zdarma, cenově zvýhodněné KITY, novinky a videoukázky, které pro Vás natáčíme! Každoroční Den otevřených dveří vždy v březnovém termínu na naší prodejně ve Zlíně je celoročním vyvrcholením naší práce a oslavou vzájemné spolupráce s Vámi.
 
 
Srdečně Vás zveme do naší prodejny ve Zlíně, ve které Vám rádi a ochotně předvedeme celý náš sortiment a necháme Vás na vlastních rukou vyzkoušet produkty, o které se zajímáte. Vždy se u nás setkáte s přátelskou rodinnou atmosférou a snahou Vám vyjít vstříc. Využijte našeho poradenství i individuálního školení.
 
Pokud Vám něco nebude jasné a nebo se na cokoli budete chtít zeptat, určitě Vám vše rádi zodpovíme:
info@bio-nehty.cz , on line chat web,  +420777075875, WhatsApp
Otevírací doba naší prodejny Zlín Po - Pá 9.30 - 17 h, So 9 - 12.30h
 
Máte zájem o katalogy značek  BIO NAILS nebo KINETICS? Rádi Vám je zašleme. 
 
Chcete se registrovat v naší MAPĚ PROFESIONÁLEK? Rádi Vás v ní uvedeme.
 
Staňte se součástí naší BIO NAILS rodiny a sledujte naše sociální sítě, označujte nás a pochlubte se Vaší prací.
 
 
SLEDUJTE NÁS
facebook-logo-web instagram-logo-web youtube-logo-web tiktok-logo-web
 
Eva Klug Plachá + Ivan Klug a tým BIO NAILS
 

Všechny profesionální produkty značek BIO NAILS a KINETICS, které nabízíme, jsou vyráběny v nejvyšší možné hypoalergenní kvalitě a v souladu s evropskými normami. Výrobci pro značku BIO NAILS jsou v Holandsku, Německu a České republice. Značka KINETICS je vyráběna v Lotyšsku. Všechny produkty mají svůj tzv. Bezpečnostní list, který je pro každou profesionálku manikérku či pedikérku k dispozici v případě, že by přišla jakákoli kontrola. Vysoká hypoalergenní kvalita produktů bez obsahu škodlivých a nešetrných látek (No HEMA, No Di-HEMA, No- Bis-HEMA)  zaručuje komfort, bezpečí a jistotu, co se týká Vašeho zdraví. Netestováno na zvířatech.

Certifikace všech produktů BIO NAILS a KINETICS

Všechny profesionální produkty značek BIO NAILS a KINETICS jsou notifikovány  Evropskou komisí v Centrálním Portálu EU (CPNP). 

CPNP je portál, poskytovaný Evropskou komisí, který umožňuje výrobcům, dodavatelům nebo distributorům kosmetických přípravků předkládat osvědčení o bezpečnosti a testování. 

Nikdy nepracujte s gelovými produkty v blízkosti okna s přímým slunečním svitem nebo ve venkovních prostorách, jako jsou terasy, balkony, dvorky, zahrady! UV záření Vám všechny produkty vytvrdí v lahvičkách nebo kelímcích. Tím jsou pak produkty navždy znehodnoceny. Taktéž si dávejte pozor, abyste gelové produkty měli uloženy z dosahu svitu Vaší UV/LED lampy. Dosah svitu lampy může Vaše produkty taktéž vytvrdit přímo v lahvičkách, včetně štětců s gelem při aplikaci gelové modeláže. Lampu tedy mějte vždy bokem a nepracujte přímo před ní. Gelové produkty uchovávejte vždy mimo dosah dětí a mimo dosah slunečního svitu, pokud možno, na chladnějším místě Vašeho obydlí nebo salonu.

 

profesionalni-nehtova-kosmetikahypoalergenni-gelove-produktyvelkoobchodni-cenyporadenstviskolenibio-vegan-oblicejova-telova-kosmetikanetestovano-na-zviratech

Doplňkové parametry

Kategorie: Gel lak Kinetics barevný Shield No hema
Hmotnost: 0.07 kg
Barva: bílá
Typ barvy: klasická
Produkt do UV/LED lampy: ano
Doba vytvrzení UV/LED lampa: 1 minuta
Doba vytvrzení UV lampa: 2 minuty
Odstranění: pilování, bruska, remover tekutina
Výpotek: ano
Hypoalergenní: ano
HEMA, Di-HEMA, Bis-HEMA: ne
Pro profesionální použití: ano
Produkt se štětečkem: ano
Vhodné na přírodní nehty: ano
Značka: Kinetics
Země původu: Lotyšsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

reconnect-colors-kinetics-nail-systems-kinetics-png-1181_323

 

PROFESIONÁLNÍ

Od prvního dne vytváříme nehtové výrobky pro profesionály. Naše hrdost je naše laboratoř. Naši chemici vytvářejí stovky receptur měsíčně, které se testují s profesionály na nehty. Pouze po schválení oběma týmy - lékárnami a pedagogy - je produkt uveden na trh. To je náš profesionální způsob. Náš jedinečný vzdělávací program udržuje profesionalitu na nejvyšší úrovni.

 

VÁŠNIVÍ PRO DESIGN

Věříme v designové záležitosti. Krásné balení výrobků je naší vášní. Máme rádi elegantní, čistou jednoduchost. Je to náš životní styl a to, co v našich produktech vyjadřujeme. Pocházející ze severní Evropy se inspirujeme severskou estetikou a její nedotčenou přírodou. Prostě nemůžeme myslet na kompromisní design.

 

PŘÁTELŠTÍ

Všichni jsme lidé. Věříme ve zdravé vztahy. Rosteme společně s našimi partnery nasloucháním jejich nápadům, vytvářením řešení a nových produktů, které odpovídají jejich potřebám. Stejně jako naše výrobky udržujeme věci jednoduché - jednoduché použití, s jasnou funkcí. Všechny naše výrobky jsou v profesionální kvalitě, přesto jsou uživatelsky přívětivé.

 

ZKOUMAJÍCÍ

Jsme malý, vášnivý tým a věříme, že nejlepší způsob, jak žít život, je jeho prozkoumání. Vítáme výzvy přírody a běháme maratony - rádi prožíváme a prozkoumáváme. Přinášíme tohoto ducha do naší práce vytvářením chytlavých jmen, bláznivých sbírkových příběhů a zábavných užitečných produktů. To dává našim životům barvu.