Jelly gel medium #902 NATURAL PINK

Kód: KT-GEL/JELLY/NATURAL/PINK/15 KT-GEL/JELLY/NATURAL/PINK/50 Zvolte variantu
Novinka Více variant Hypoalergenní No hema
Značka: Kinetics
550 Kč / ks 1 290 Kč / ks od 550 Kč / ks 37 Kč / 1 ml 26 Kč / 1 ml
Skladem (2 ks) Vyprodáno Zvolte variantu
Varianta

Nová generace modelovacích gelů NO HEMA

 • textura jako želé
 • nikdy nepálí v lampě
 • střední konzistence
 • thixotropický gel 
 • na výběr průhledný + 6 nádherných odstínů
 • nestéká k nehtové kůžičce
 • vytváří dokonalý C oblouk
 • rychlá a snadná práce
 • vynikající na dual formy
 • vhodný na krátké až střední prodloužení (2-7 mm)
 • pro profesionální i domácí využití
 • vhodný pro alergiky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barva: přírodní růžová

Luxusní profesionální modelovací gel bez obsahu Hemy s inovativní texturou želé. Úžasné spojení modelovacího gelu a barvy dohromady v mile překvapující konzistenci, kterou si ihned zamilujete.  Je příjemné, když modelovací gel zároveň vytvoří i barevnou úpravu nehtů. Pokud se Vám barevnost líbí, tak pak již stačí pouze aplikovat ukončovací lesk - Top. Tím se stává gelová modeláž rychlejší. Jelly Gel tedy můžete využít dvojím způsobem - buď samostatně tak, že k modelaci použijete pouze Jelly gel a ukončíte leskem a nebo na něj můžete aplikovat jakýkoli barevný gel či gel lak a poté ukončíte leskem.

Jelly gel je perfektní nejen pro klasickou gelovou modeláž, ale hlavně také úžasný pro práci s dual formami!! Vhodný také na prodloužení nehtů za pomoci papírových či plastových šablon a nehtových tipů. Umožňuje pinčování a vytváří dokonalý C oblouk.
Díky pečlivému výběru oligomerů teplota během polymerace (vytvrzování v lampě) nezpůsobuje pálení, což ocení úplně každá žena. Může způsobovat mírné teplo pouze v případě, že nanesete příliš silnou vrstvu nebo pokud máte citlivé či poškozené nehty. 

Nezapomeňte, že pod každý modelovací gel je potřeba nejprve dát gel podkladový. Teprve poté se aplikuje modelovací Jelly gel.

Doba vytvrzení:

 • UV/LED lampa 60 - 120 sec
 • UV lampa 120 - 240 sec

Vždy samozřejmě závisí na na nanesené vrstvě.

 

PROČ STŘEDNÍ KONZISTENCE?

Jelly gely svou střední hustou poskytují opravdový komfort při práci s ním. Aplikace je rychlá a velmi snadná. Každý jistě ocení, že nezatéká do nehtové kůžičky.

CO JE TO THIXOTROPIE?

Jedná se o schopnost UV gelu mícháním měnit svou hustotu z hustého na řidší. Po ukončení míchání se po chvíli uv gel vrací do své původní hustoty.

Thixotropie je reverzibilní, časově závislý pokles v zdánlivé viskozitě, když je materiál vystaven zvýšené síle, například míchání štětcem. Když je síla odstraněna nebo snížena, viskozita se obnoví, tj. původní struktura se znovu vytvoří.

JAK THIXOTROPNÍ GEL FUNGUJE?

Když s ním začnete pracovat, produkt se stává tekutějším, pokud jej ještě v krabičce začnete míchat štětcem. Pokud ale gel zůstane nedotčen mícháním, stane se z něj želé, takže neteče, když si to nepřejete. Drží prostě tvar. Hustotu gelu si tedy řídíte Vy samy, podle toho, zda zrovna děláte pouze klasickou modeláž nehtů, doplnění  a nebo potřebujete prodlužovat na šablony. Piluje se minimálně. 

Složení/Ingredients
2-hydroxyethyl methacrylate and 2,2-dimethyl-1,3-propanediol and 5-isocyanato1-(isocyanatomethyl)-1,3,3-
trimethylcyclohexane and hexanedioic acid [BIS-HEMA POLYNEOPENTYL GLYCOL ADIPATE/IPDI COPOLYMER], Methacrylic acid, monoester with propane-1,2-diol [HYDROXYPROPYL METHACRYLATE], Exo-1,7,7- trimethylbicyclo[2.2.1]hept-2-Nyl methacrylate
[ISOBORNYL METHACRYLATE], Ethyl phenyl(2,4,6-trimethylbenzoyl) phosphinate [ETHYL (2,4,6- TRIMETHYLBENZOYL) PHENYLPHOSPHINATE].

 

Důležité upozornění - nepracujte s gelem na přímém slunci, nepokládejte otevřený gel před svítící uv/led lampu Skladujte mimo dosah slunečních paprsků a přímého denního světla, mimo dosah dětí. Gel vždy pečlivě uzavřete. Po otevření spotřebujte do 2 let

Poznámka: Během léta, uchovávejte výrobek na chladném místě, aby nedošlo ke změně chemických a fyzikálních vlastností.

Důležité upozornění: Prosíme, pokud jste alergik, přečtěte si náš důležitý podrobný článek ohledně alergií, co vše je ideální dodržet, aby se alergie znovu nedostavila. Součástí článku jsou i odkazy, co budete potřebovat od A až do Z na konkrétní zvolený systém úpravy nehtů.

#ShowMore#

Manikúra a aplikace gelové modeláže

Pro koho je vhodná? 

Pro každého, kdo chce mít své nehty výrazně zpevněné, upravené do  požadovaného tvaru, prodloužené na požadovanou délku, s vysokou pevností i u manuálně namáhaných nehtů, s výdrží 3 - 4 týdny. 

Výhodou gelu oproti akrylu je jeho pružnost a to, že gel neschne na vzduchu. Pro vytvrzení gelu je nutná UV nebo LED lampa. 

Gelové nehty jsou v dnešní době nedílnou součástí každé moderní ženy a jejich velkou výhodou je, že správně provedená gelová modeláž dokáže velmi pozitivně ovlivnit i původně nepříliš pěkný tvar nehtů. Pomocí modeláže a tzv. pinčování (pinčovací pinzetou) je možné z původně širokých, lopatkových nebo lžičkových nehtů vytvořit užší, jemnější a prodlouženější tvary, které budou více lichotit celkovému vzhledu rukou, že budou elegantněji. 

Taktéž je řešením pro ty ženy, které bojují s kousáním nehtů, což je zlozvyk, který je poměrně rozšířen u všech věkových kategorií. Gelová modeláž je spíše doménou profesionálek v salonech, ale v dnešní době se jí věnuje spousta žen i v rámci domácího využití. V takovém případě je velmi vhodné se zúčastnit jednodenního individuálního školení gelové modeláže, aby se předešlo zbytečným chybám, kterým se žádná se začátečnic nevyhne. Žádný sebepodrobnější popis postupu nebo video Vám nedá tolik, co kvalitní jednodenní indviduální školení s trpělivým přístupem školitelky.

 • První gelová modeláž většinou znamená nejen aplikaci jednotlivých gelových vrstev na přírodní nehet, ale také se často řeší prodloužení nehtů pomocí papírových šablon nebo tzv. lepení nehtových tipů, které se pak zkrátí do požadované délky i tvaru.  Papírové šablony jsou modernějším, šetrnějším a pevnějším způsobem prodloužení přírodního nehtu. Je však důležité dobře zvolit šablonu tak, aby vyhovovala tvaru Vašeho nehtu. Šablonu je proto třeba upravovat pomocí zastřihávání manikurními nůžkami a zkoušet, zda dobře sedne kolem nehtu, včetně správného sklonu. 
 • U lepení nehtových tipů je zase velmi důležité zvolit správný tvar a velikost tipu a provést lepení tak, aby nehtový tip skutečně dobře držel a nebyly pod ním bublinky. Lepidla je dobré aplikovat spíše více, než méně a přebytek setřít buničinou. U zdravých nehtů se používají nehtové tipy s dlouhou lepící zónou, u okousaných nehtů se používají nehtové tipy s krátkou lepící zónou. Většina nehtových tipů je v mléčné barvě, ale k dostání jsou i průhledné. 
 • Před začátkem samostatné modeláže je důležité vybrat vhodný materiál odpovídající požadavkům zákaznice. Musíme vzít v potaz každodenní činnost, kterou materiál musí vydržet. Při nevhodném zvolení typu gelu se modeláž může lámat nebo můžou vznikat odchlipy. Je potřeba tedy popřemýšlet, co od celé modeláže očekáváme a podle toho zvolit správný materiál. V nabídce je veliké množství gelů, kdy každý jeden z nich je specializovaný na jiný problém. 
 • Základem aplikace gelové modeláže jsou pět kroků:
 1. Úprava přírodního nehtu
 2. Nanesení první podkladové vrstvy gelu
 3. Vlastní modeláž, tzn. vytvoření C oblouku 
 4. Nanesení požadované barvy
 5. Lesk
 • Pro domácí použití jsou velice sympatické tzv. gely jednofázové, které mají tu vlastnost, že hezky přilnou k přírodnímu nehtu v podkladové vrstvě a zároveň jsou dostatečně pružné i pevné pro vytvoření C oblouku. Dále jsou v nabídce gely specializované pro kroky 2. (gely podladové) a 3. (gely modelační). 
 • Nehtovou modeláž začínáme opět klasickou manikúrou. Zvýšenou pozornost věnujeme kůžičce a valům, aby na ploše přírodního nehtu nezůstaly zbytky kůžičky nebo nečistoty. Mohlo by pak dojít k odlípnutí metriálu nebo odpadení celé modeláže. Poté celý povrch každého nehtu jemně zmatníme blokem (pěnovým pilníkem) tak, není třeba přírodní nehet silně pilovat a tak ztenčovat. Chceme přírodní nehet zachovat zdravý a silný. Gelová modeláž jen upravuje a podtrhuje přizenou krásu rukou. Následně doporučujeme očistit plochu přírodního nehtu čističem nehtů s obsahem 100% alkoholu, poté aplikujeme speciální odmašťující a desinfekční tekutinu Nail prep (nebo Fungian), a to pečlivě, po celé délce nehtu, včetně kůžičky. Nyní si již na nehty nesmíme sahat, abychom si je znovu nezamastili. Všechny další produkty nanášíme na čisté a desinfikované nehty bez prachu, tak si zajistíme krásnou a dlouhotrvající gelovou modeláž. Poté aplikujeme další speciální tekutinu, která se jmenuje přilnavač gelu (Primer - kyselinový nebo bezkyselinový). Ten nanášíme pouze na nehet, nikdy ne na kůžičku a nikdy ne až ke kůžičce. Počkáme chviličku na zaschnutí tekutiny a nebo můžeme nehty na chvíli vložit do lampy.
 • Nyní aplikujeme štětcem na gel první velmi tenkou podkladové vrstvu gelu jednofázový nebo podkladový. Gel spíše vtíráme až vmasírováváme do nehtu ve velmi malém množství a dáváme pozor, aby nestekl ke kůžičce. Přetřeme volný okraj nehtu, tedy nehet tzv. zabalíme do gelu. Vytvrdíme 1 minutu v uv/led lampě (nebo 2 minuty v uv lampě).  Nestíráme výpotek. 
 • Dále aplikujeme druhou silnější vrstvu gelu jednofázového nebo modelačního na nehet tak, že naneseme vhodně velkou kuličku gelu a snažíme se vymodelovat tzv. C oblouk.  Opět přetřeme volný okraj nehtu gelem (nehet zabalíme). Této druhé vrstvě se říká modelovací nebo také stavební. Pěkně vymodelovaného obloučku můžeme dosáhnout i tak, že ruce otočíme dlaněmi vzhůru a jednofázový gel, který většinou bývá střední hustoty, se sám pěkně vyrovná a "zhoupne" do požadovaného obloučku. Ruce otočíme zpět a ihned vložíme do lampy a vytvrdíme v uv (led lampě 1 minutu (nebo v uv lampě 2 minuty). Setřeme výpotek speciální tekutinou - čističem nehtů (cleanerem), který jsme předem nanesli na buničinový čtvereček. Nyní nehty přepilujeme do ideálního tvaru pilníkem střední hrubosti (180 nebo 150) a poté ještě pěnovým pilníkem. 
 • Nyní aplikujeme štětcem 2 tenké vrstvy barevného gelu - každou vrstvu zabalíme a vytvrdíme v uv/led lampě 1 minutu (nebo v uv lampě 2 minuty). Na závěr aplikujeme jednu tenkou vrstvu ukončovacího průhledného gelu. Může být opět použit průhledný jednofázový gel nebo ještě lépe - speciální ukončovací gel s vysokým leskem, který se nabízí buď s výpotkem nebo bez výpotku. V případě výpotkového gelu je po vytvrzení v lampě (uv/led lampa 1 minuta) potřeba setřít výpotek čističem nehtů (cleanerem). V případě použití bezvýpotkového ukončovacího gelu je vše rychlejší - nemusíte stírat výpotek - jen je důležité před nanesením nehtového olejíču nechat materiál dosatečně schládnout. Na závěr můžeme aplikovat výživný nehtový olejíček. Hotovo!

 

Odstranění gelové modeláže

 • Provádí se pilováním pomocí profesionálního papírového pilníku vyšší hrubosti, například 100/100. 
 • Druhou, rychlejší možností odstranění je bruska - odbroušení speciální karbidovou nebo keramickou frézkou. Gelový materiál brousíme vždy pouze tak, abychom odbrousili barvu a pouze část modelovací vrstvy. Podkladová vrstva gelu na nehtu by měla být vždy zachována, pokud materiál na nehtu dobře drží. Tak ochráníme náš přírodní nehet před poškozením přílišným pilováním. 
 • Před nanesením nového gelu je ale zásadní, aby jsme odpilovali veškeré odchlipy nebo stečený materiál, jinak se nám vytvoří pod modeláží bublina, kvůli které nám v lepším případě celý nově vymodelovaný nehet dopadnout. 

Následné další aplikaci gelových nehtů se říká doplnění. Postupujeme naprosto stejně, jako při první aplikaci. 

Malinkatá rada

U každé vrstvy gelové modeláže se snažte, aby Vám gel nestekl ke kůžičce. Pokud se tak stane, tak stečený gel odstraňte z prostoru u kůžičky například pomerančovým dřívkem s kulatým hrotem nebo kovovou zdobící kuličkou. Pokud by byl gel, který stekl ke kůžičce vytvrzen, za chvíli by se začaly tvořit odchlipy, pod které se začne dostávat voda a gelové nehty mohou zcela odpadnout. 

Druhá vrstva, které se říká modelovací, by skutečně měla být silnější a pečlivě vytvarována co C obloučku. Pokud druhou vrstvu jen tence "natřete", pravděpodobně Vaše nehty při jakékoli práci při nárazech neobstojí a Vy se pak budete divit, proč Vám gelové nehty nedrží. 

Pokud Vaše gelové nehty stále dobře nedrží, i když si myslíte, že vše děláte správně, je načase nám zatelefonovat a zeptat se, kde by mohla být chyba v postupu :-)) Jsme každý den připraveni Vám telefonicky nebo písemně radit. Další z možností, proč gelové nehty nedrží, je chybně zvolený materiál nebo nemoc, například štítná žláza, ať už je to zvýšená nebo snížená činnost. Stejně tak bude mít problémy s výdrží gelových nehtů těhotná nebo kojící žena, případně žena, která začala užívat nebo naopak vysadila antikoncepci. Zkrátka veškeré hormonální změny v těle se vždy projeví na nehtech a mohou výrazně ovlivnit výdrž gelových produktů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jelly gel - modelovací
Typ gelu: modelovací
Barva: růžová
Doba vytvrzení UV/LED lampa: 1-2 minuty
Doba vytvrzení UV lampa: 2-4 minuty
Výpotek: střední ■■■□□□
Tvrdost: střední ■■■□□□
Transparentnost: vysoká ■■■■■■
Viskozita (vazkost): vysoká ■■■■■□
Flexibilita (pružnost): střední ■■■□□□
Thixotropie (mícháním gel řídne): vysoká
Pálení v lampě (exothermická reakce): žádná
Přilnavost (adheze): vysoká
Pinčování: ano
Hypoalergenní: ano
Země původu: Lotyšsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

reconnect-colors-kinetics-nail-systems-kinetics-png-1181_323

 

PROFESIONÁLNÍ

Od prvního dne vytváříme nehtové výrobky pro profesionály. Naše hrdost je naše laboratoř. Naši chemici vytvářejí stovky receptur měsíčně, které se testují s profesionály na nehty. Pouze po schválení oběma týmy - lékárnami a pedagogy - je produkt uveden na trh. To je náš profesionální způsob. Náš jedinečný vzdělávací program udržuje profesionalitu na nejvyšší úrovni.

 

VÁŠNIVÍ PRO DESIGN

Věříme v designové záležitosti. Krásné balení výrobků je naší vášní. Máme rádi elegantní, čistou jednoduchost. Je to náš životní styl a to, co v našich produktech vyjadřujeme. Pocházející ze severní Evropy se inspirujeme severskou estetikou a její nedotčenou přírodou. Prostě nemůžeme myslet na kompromisní design.

 

PŘÁTELŠTÍ

Všichni jsme lidé. Věříme ve zdravé vztahy. Rosteme společně s našimi partnery nasloucháním jejich nápadům, vytvářením řešení a nových produktů, které odpovídají jejich potřebám. Stejně jako naše výrobky udržujeme věci jednoduché - jednoduché použití, s jasnou funkcí. Všechny naše výrobky jsou v profesionální kvalitě, přesto jsou uživatelsky přívětivé.

 

ZKOUMAJÍCÍ

Jsme malý, vášnivý tým a věříme, že nejlepší způsob, jak žít život, je jeho prozkoumání. Vítáme výzvy přírody a běháme maratony - rádi prožíváme a prozkoumáváme. Přinášíme tohoto ducha do naší práce vytvářením chytlavých jmen, bláznivých sbírkových příběhů a zábavných užitečných produktů. To dává našim životům barvu.

24129747_1658744927515556_596992116640045062_n