Manikúra a aplikace P-shine -  japonská manikúra 

Pro koho je vhodná?
 
Pro muže, ženy i děti - zkrátka pro každého, kdo chce mít své přírodní nehty krásně lesklé, vyživené, pevné a upravené po dlouhou dobu. Je jedinou vhodnou metodou pro muže - manažery, obchodníky, úředníky v bance, podnikatele, lékaře atd., kteří komunikují denně s lidmi a chtějí mít hezké upravené přírodní nehty.
 
P-shine sada je prastará japonská metoda úpravy, vyživení, zpevnění a vyleštění přírodního nehtu pomocí  včelího vosku s obsahem mateří kašičky a následného vyleštění do vysokého lesku pudrem.  Jedná se o velmi jednoduchou úpravu, kterou zvládne nejen žena, ale i muž v rámci domácího využití. Sada obsahuje pilníček, aplikátor, pastu, pudr, leštička k pastě, leštička k pudru, kousek jemné kůže jelenice.
Manikúru provedeme dle postupu uvedeného v úvodním bodě (bez aplikace závěrečného výživného olejíčku). Poté povrch nehtu zdrsníme jemným p-shine pilníčkem, čímž nehet nejen zbavíme mastnoty, ale také jej tzv. otevřeme. Aplikátorem naneseme na nehet maličké množství pasty (zelený obal č. 1) a pomalu ji zaleštíme do nehtu za pomoci zelené leštičky jedním směrem. Přebývající pastu očistíme z nehtu kouskem jelenicové kůže. Poté pomocí aplikátoru naneseme na nehet maličké množství pudru (růžový obal č. 2) a pomalu jej zaleštíme do nehtů za pomoci růžové leštičky jedním směrem. Přebývající pudr očištíme z nehtu kouskem jelenicové kůže. Hotovo.
Postup můžeme opakovat dle potřeby například 1x za 14 dnů. Pro oživení lesku stačí nehty pouze podle potřeby přeleštit růžovou leštičkou.
 
Z dlouhodobého hlediska při používání metody P-shine je možné si výrazně vylepšit kvalitu a pevnost přírodního nehtu. Je až překvapivé, jak jsou nehty krásně pevné, lesklé a zdravé.
 
p-shine
 
Malinká rada
 
P-shine metoda Vaše nehty vždy vyživí a jednoduše řečeno - promastí. Pokud byste se krátce po aplikaci P-shine rozhodli pro lakování nehtů nebo aplikaci laku do lampy, je pravděpodobné, že Vám laky dlouho nevydrží nebo nebudou vůbec držet. Zkrátka se sloupnou. Na mastném podkladu totiž laky nemohou dobře přilnout k nehtu. Pokud si tedy budete přát nehty lakovat, je třeba počkat např. 3 týdny, než aplikovaná pasta p-shine trochu odroste, poté řádně odmastit a až pak lakovat.
Co vše budete potřebovat k manikúře a aplikaci P-shine

Video představení profi P-SHINE sady velké