Manikúra a vyleštění přírodního nehtu do vysokého lesku pomocí leštičky

Pro koho je vhodná?
 
Pro každého, kdo chce mít krásně upravené, zdravě vypadající lesklé nehty co nejrychleji, bez jakéhokoli lakování. Tato metoda je vhodná pro ženy, muže i starší děti. Dále  je také vhodná pro těhotné, kojící ženy a alergiky.
 
Manikúru provedeme dle postupu uvedeného v úvodním bodě (bez aplikace závěrečného výživného olejíčku). Poté nehty po celém povrchu opatrně  zdrsníme speciálním jemným pěnovým pilníkem (nebo pilníčkem na p-shine),  který nehet zbaví mastnoty a tzv. otevře. Poté speciální leštičkou přejíždíme povrch nehtů jedním směrem několik sekund, čímž vykouzlíme vysoký přirozený lesk nehtů, který vydrží cca 7 dnů. Kdykoli můžeme lesk nehtu obnovit opětovným vyleštěním povrchu nehtu leštičkou. Na závěr je ideální aplikovat výživný olejíček na nehtovou kůžičku i celý nehet nebo krém na ruce. Hotovo!
 
lesticka-dolphin
 
Malinkatá rada
 
Pokud chcete, aby Vám leštička vydržela funkční co nejdéle, tak ji vždy po použití vracejte zpět do původního obalu nebo sáčku. Leštička tak zůstane déle vláčná, nevysuší se a nezkřehne. 
Co vše budete potřebovat k manikúře a vyleštění nehtů