Manikúra a aplikace keratinové výživy ke zpevnění a zvýšení kvality přírodních nehtů

Pro koho je vhodná?
 
Pro každého, kdo má velmi oslabené, tenké, lámající se, třepící, loupající se nehty, případně zničené propilováním po neodborném zásahu v nehtovém studiu či vlastním neodborným zásahem - například sloupáním gelového produktu z přírodního nehtu a díky tomu následným oslabením nehtu, kdy s gelem odloupnete i část vlastních nehtů. K oslabení nehtů může také dojít častým používáním čistících prostředků nebo desinfekcí nebo acetonových odstraňovačů či odlakovačů. Keratinová výživa je velmi vhodná i pro těhotné, kojící ženy nebo i starší děti, které trpí zlozvykem kousání nehtů.  Dále je vhodná i pro alergiky nebo atopiky.
 
Manikúru provedeme dle postupu uvedeného v úvodním bodě (bez aplikace závěrečného výživného olejíčku). Poté nehty po celém povrchu opatrně zdrsníme speciálním jemným pěnovým pilníkem (nebo pilníčkem na p-shine), který nehet zbaví mastnoty a tzv. otevře. Poté
aplikujeme štětečkem (nebo kapátkem) keratinový produkt ve velmi malém množství na každý nehet a následně jej zamasírujeme jak do přírodního nehtu, tak také do okolní kůžičky, přičemž je vhodné zamasírování produktu provést i nahoře, do nehtového lůžka, odkud nám vyrůstá náš přírodní nehet.
 
Aplikace keratinového produktu do nehtů by měla být prováděna ideálně 2x denně, pokud si nevzpomenete, nevadí, stačí i 1x denně. ideálně na noc. Keratin je základní stavební složkou přírodního nehtu. Pokud jej pravidelně budeme cíleně do nehtu aplikovat, výrazně se náš přírodní nehet zpevní a celkově bude kvalitnější a lesklejší. 
 
kgc03_box
 
Malinkatá rada
 
Přes den si často umýváme ruce, a tak aplikace keratinové výživy je ideální na noc, kdy produkt má skvělou šanci působit několik hodin až do rána. Produkt mějte nachystaný na takovém místě, abyste si na jeho aplikaci na noc vzpomněli. Pokud nepatříte k příliš pečlivým lidem, nevadí. Produkt bude mít svůj účinek, i  kdybyste si vzpomněli třeba jen 3x za týden :-))
Co vše budete potřebovat k manikúře a aplikaci keratinové výživy