PRODEJ NEHTOVÉ KOSMETIKY

Manikúra a aplikace ONE STEP laku (Rocklacu)- nejjednoduššího laku do lampy s odstraněním bez pilování

Pro koho je vhodná?
Pro každého, kdo má alespoň středně kvalitní nehty a chce mít krásně upravené a nalakované nehty po dlouhou dobu - až 14 dnů. 
ONE STEP lak (Rocklac) je opravdu úžasný! Jedná se o velmi jednoduchý typ laku do lampy, který zvládne naprosto každá z Vás, je vhodný jak pro profesionálky, tak pro domácí využití. ONE STEP lak (Rocklac) Vaše přírodní nehty výrazně zpevní - je vhodný na ruce i na nohy.
  • ONE STEP lak (Rocklac) se aplikuje přímo na přírodní, ale je velice dobře odmaštěný, nehet ve dvou velmi tenkých vrstvách. Každá vrstva se vytvrdí 1 minutu v uv/led lampě (nebo déle ve starších typech lamp) a je HOTOVO ! Jedná se o celoročně nejprodávanější produkt, který Vás nezklame a překvapí svou výdrží.
  • Bez podlaku, bez nadlaku, bez výpotku a dokonce i bez pilování před aplikací a nebo při odstraňování.
  • Manikúru provedeme dle postupu uvedeného v článku Manikúra, bez aplikace výživného olejíčk. Poté každý nehet velmi pečlivě odmastíme přípravkem k tomu určeným - například acetonovou tekutinou nebo desinfekční tekutinou Nail prep (nebo v případě velmi potivých nehtů kombinací obou odmašťujících tekutin). Poté aplikujeme první velmi tenkou vrstvu ONE STEP laku (Rocklacu) a vytvrdíme 1 minutu  v uv/led lampě. Poté aplikujeme druhou velmi tenkou vrstvu a vytvrdíme 1 minutu v uv/led lampě. Na závěr můžeme aplikovat výživný nehtový olejíček na kůžičku kolem nehtů. Hotovo! 
Odstranění
  • Provádí se bez pilování, tzv. zabalovací technikou, za pomoci tzv. remover folií nebo opakovatelných náprstků. V obou případech jde o to, abychom cca 8 minut nechali působit acetonovou tekutinu na nehet. Poté ONE STEP lak (Rocklac)  povolí, na nehtu "zpuchýřkuje" a můžete jej velmi snadno mechanicky odstranit "seškrabkáním" pomerančovým dřívkem nebo ještě lépe kovovým zatlačovačem. 
  • Druhou možností odstranění ONE STEP laku (Rocklacu) je klasické odpilování profi pilníkem střední nebo jemné hrubosti.
Malinkatá rada
 
Vždy, když aplikujete vrstvu ONE STEP laku, tak se snažte otřít štěteček o hrot lahvičky co nejvíce a lak aplikujte ve velice tenké, skoro poloprůhledné vrstvě. Druhá vrstva ONE STEP laku by měla být taktéž velmi tenká. Takto zajistíte co nejlepší výdrž tohoto laku na přírodním nehtu. Dále se snažte při lakování každou vrstvu laku tzv. "zabalit", tedy přetáhnout lakem i spodní okraj nehtů - lak Vám při nárazu mnohem lépe obstojí a vydrží  déle.
Co vše budete potřebovat k manikúře a aplikaci ONE STEP laku do lampy