Manikúra a aplikace zpevňujícího průhledného samoschnoucího laku

Pro koho je vhodná?
 
Pro každého, kdo má velmi oslabené, měkké, třepivé, lámavé nehty a chce je zpevnit a zároveň upravit průhledným lesklým lakem na nehty s obsahem vitamínů a zpevňujících složek
Manikúru provedeme dle postupu v úvodním bodě. (bez aplikace závěrečného výživného olejíčku). Poté nehty řádně odmastíme tekutinou k tomu určenou - Nail prep (desinfekce) nebo  Aceton nebo acetonový odlakovač. Následně po celé ploše nehtu aplikujeme průhledný zpevňující lak a počkáme pár minut na jeho zaschnutí. Poté můžeme pro ještě vyšší zpevnění aplikovat druhou vrstvu tohoto laku a necháme zaschnout. Na závěr je ideální kůžičku potřít výživným olejíčkem a zamasírovat jej do kůžičky. Hotovo!
 
Odstranění 
 
Provádí se jakýmkoli odlakovačem, ať už s obsahem acetonu (půjde to rychleji) nebo bez (půjde to pomaleji). 
 
23459
 
Malinká rada
 
Nikdy si nelakujte nehty těsně po koupeli, sauně nebo mytí nádobí. Nehty jsou nasáklé vodou a aplikovaný lak Vám následně nebude dobře držet. Pokud chcete dosáhnout ještě lepších výsledků se zpevněním přírodních nehtů, použijte po lakování místo klasického olejíčku výživné sérum nebo keratinové sérum. Zamasírujte jej pak následně i každý den na noc nahoru do nehtového lůžka a do kůžičky.
Průhledný zpevňující lak lze použít i jako podkladový lak před aplikací barevných laků na nehty.
Co vše budete potřebovat k manikúře a aplikaci zpevňujícího průhledného laku