Manikúra a aplikace barevného laku na nehty samoschnoucího na vzduchu

Pro koho je vhodná?
 
Pro každého, kdo chce mít krásně upravené nehty, s výdrží až 1 týden,  s možností klasického odlakování odlakovačem
Manikúru provedeme dle postupu uvedeného v úvodním bodě (bez aplikace závěrečného výživného olejíčku). Poté nehty řádně odmastíme tekutinou k tomu určenou - Nail prep (desinfekce) nebo  Aceton nebo acetonový odlakovač. Následně po celé ploše nehtu aplikujeme průhledný podkladový lak nebo průhledný zpevňující lak a počkáme chvíli na jeho zaschnutí. Podkladový lak má dvě funkce - jednak krásně srovná případné nerovnosti na povrchu nehtu, ale také zabrání zabarvení přírodního nehtu sytějším barevným lakem. 
 
Nyní aplikujeme první vrstvu barevného laku tak, abychom pokryli celou plochu nehtu, ale zároveň nepřetáhli na kůžičku. Pokud se tak stane, přetah odstraníme odlakovacím korektorem. Po zaschnutí první vrstvy aplikujeme druhou barevnou vrstvu a počkáme chvíli na její zaschnutí. Pokud máte rády samolepící ozdoby na nehty, je čas je aplikovat právě nyní. Samolepku nabereme nejlépe pinzetou, řádně přitiskneme na zvolené místo na nehtu, aby se nikde neodchlipovala. Na závěr aplikujeme vysoce lesklý ukončovací průhledný lak - Top coat s efektem gelových nehtů. Počkáme na jeho řádné zaschnutí a poté můžeme aplikovat výživný olejíček na nehtovou kůžičku nebo krém na ruce. Hotovo!
 
021_solargel_bottle
 
Odstranění
 
Provádí se jakýmkoli odlakovačem, ať už s obsahem acetonu (půjde to rychleji) nebo bez acetonu (půjde to pomaleji).
 
Malinká rada
 
Při aplikaci barevných laků se snažte se lakem dotáhnout co nejblíže kůžičce, aby pak následně nebyl tak rychle vidět odrost. Pokud nehty před aplikací laků řádně neodmastíte, nemůžete očekávat, že Vám laky vydrží jeden týden. Řádné odmaštění se Vám tedy vždy vyplatí.
Věřte, že výrazné barvy laků jsou velmi vhodné pro kratší nehty. 
Co vše budete potřebovat k manikúře a aplikaci barevného laku na nehty