Startovací sada BB lak BIO NAILS

Kód: BN-SADA/BB/BIO
1 780 Kč –20 %
sada bblac bio nails S1 5
1 780 Kč –20 % 1 424 Kč / ks
Skladem (>5 ks)

BB lak je vážně úžasný lak do lampy! Zvýhodněná startovací sada oblíbeného jednoduchého produktu, včetně všech manikurních pomůcek, které  potřebujete.

Nic jednoduššího už není! Protože je velmi rychlý a jednoduchý, zvládne ho každá z Vás a věřte nevěřte - vydrží 12 - 14 dnů i déle - dle konkrétní kvality nehtů. Jeho jednoduchost spočívá v tom, že se aplikuje přímo na přírodní nehet ve dvou velmi tenkých vrstvách - každou vrstvu vytvrdíte v lampě a hotovo! BB lak má nádherný vysoký lesk, který Vás překvapí. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nedává se žádný nadlak ani podlak, prostě stačí jen aplikovat dvě vrstvy, vytvrdit a jít... BB lak nemá výpotek. Vytvrdíte jej ve všech typech lamp, jak ve starších UV lampách (2 minuty), tak také v nových LED/UV lampách (1 minutu). Před aplikací BB laku je nutné provést velmi pečlivé odmaštění nehtů pomocí speciálních desinfekčních tekutin k tomu určených, například Nail prep, který je součástí sady. 

Do poznámky zde v produktu nebo v poznámce Vaší objednávky uveďte prosím, čísla dvou BB laků, které si do sady přejete.
 
Vyhrazujeme si právo na změnu jakéhokoli produktu záměnou za podobný dle dostupných skladových zásob.
 
Sada BB lak obsahuje:

Popis BB laku:

 • lak do lampy na přírodní nehty
 • produkt se sníženým obsahem HEMY, šetrný k přírodnímu nehtu
 • zpevňuje přírodní nehty
 • extra vysoký lesk
 • výdrž 12 - 14 dnů, dle kvality nehtů
 • jednoduchá a snadná aplikace
 • pouze dvě tenké vrstvy laku přímo na přírodní nehet
 • žádný nadlak, žádný podlak
 • žádný výpotek (je možné zalešťování efektového prášku Aurora)
 • žádné pilování
 • šetrné odstranění zabalovací technikou (pomocí folií či náprstků a speciální tekutiny)
 • ideální na úpravu přírodních nehtů
 • pro domácí i profesionální využití
 • vhodný na ruce i nohy
 • vytvrdí se ve všech typech lamp 
 • doba vytvrzování UV/LED lampa 1 minuta, LED lampa 1 minuta, UV lampa 2 minuty
 • úžasný výběr barevností s vysokou pigmentací
 • příjemná konzistence 
 • skvělý plochý štěteček s kulatou delší rukojetí, která se dobře drží v ruce
 • příjemné balení střední velikosti 7,5 ml
 • certifikovaný produkt
 • je možné jej použít i do gel lakového systému nebo do gelové modeláže
 • tmavá lahvička ochraňuje produkt před UV zářením
 • spotřebujte do 2 let od otevření 
Odstranění se provádí šetrnou metodou, bez pilování, pomocí tzv. zabalovacích folií nebo opakovatelných remover náprstků v kombinaci se speciální acetonovou tekutinou. Zároveň jej ale můžete, pokud chcete, odpilovat pilníkem střední hrubosti (například 180/180).
BB lak je vhodný jak na ruce, tak také na nohy.
Můžete jej využít i do gel lakového systému nebo do gelové modeláže a pracovat s ním stejně, jako by to byl barevný gel lak nebo barevný gel. 
 
 
 
Důležité upozornění:
Nikdy nepracujte s gelovými produkty v blízkosti okna s přímým slunečním svitem nebo ve venkovních prostorách, jako jsou terasy, balkony, dvorky, zahrady! 
UV záření Vám všechny produkty vytvrdí v lahvičkách nebo kelímcích. Tím jsou pak produkty navždy znehodnoceny.
Taktéž si dávejte pozor, abyste gelové produkty měli uloženy z dosahu svitu Vaší UV/LED lampy. Dosah svitu lampy může Vaše produkty taktéž vytvrdit přímo v lahvičkách, včetně štětců s gelem při aplikaci gelové modeláže. Lampu tedy mějte vždy bokem a nepracujte přímo před ní.
Gelové produkty uchovávejte vždy mimo dosah dětí a mimo dosah slunečního svitu, pokud možno, na chladnějším místě Vašeho obydlí nebo salonu.
 
Složení/Ingredients:
Polyethylene Glycol 1000 Dimethacrylate, HEMA, 2-Benzyl-2-(dimethylamino)-4'-morpholinobutyrophenone, 2-Methyl-1-(4-methylthiophenyl)-2-orpholinopropan-1-one, 2,4-Diethyl-9H-thioxanthen-9-one, 
+ /- MICA, TIN OXIDE, CI 77499, CI 77891, CI 77491, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, CI 77019, CI 77861, CI 15985:1
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční sady BB lak
Hmotnost: 2 kg
Hypoalergenní: ne
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
MK Avatar autora | 18.4.2024
Bohužel laky nedrží. Dělala jsem vše podle postupu a nedrží. Lak vydržel den, pak jsem si umyla vládě a vše se oloupalo. Dělala jsem znovu a zase to samé laky nedrží nedoporučuji
IK Avatar autora Ivan Klug (Administrátor) 18.4.2024
Produkt: Startovací sada BB lak BIO NAILS Název: Gel lak Hezký den, paní Martino, po přečtení Vaší recenze jsem Vám ihned telefonovala, abych Vám poradila ohledně správné aplikace BB laku. Jsem moc ráda, že jste si na mě udělala čas a poslechla si mé rady a doporučení. U aplikace jakéhokoli gel laku je velice důležitá předpříprava nehtů ve smyslu odmaštění. Nejdříve je nutné použít pěnový pilník na zmatnění celého povrchu nehtů, poté oprášit kartáčkem od jemného mikroprachu. Nyní se aplikuje dehydratační tekutina Nail prep, a to po celé ploše nehtu, včetně kůžičky. Nikdy se nesmí sahat na povrch nehtů, aby se znovu nepromastily. Nyní aplikujeme první, extrémně tenkou, dá se říct skoro poloprůhlednou vrstvu BB laku a přetáhneme volný okraj nehtů. Vytvrdíme 1 minutu. Poté stejným způsobem uděláme druhou vrstvu a také vytvrdíme 1 minutu. Takto provedená aplikace by měla na středně kvalitním nehtu vydržet až 10 dnů. Někdy se stává, že některé ženy mají tzv. zvýšenou potivost nehtů. Ta se na nehtech nijak neprojevuje, ale přináší problém při aplikaci gel laků. Což pak v reálu znamená, že žena si odmastí všechny nehty, ale ty se v pár sekundách znovu okamžitě promastí a chovají se tak, jako bychom je vůbec neodmastili. V takových případech je tedy nutné postupovat tzv. "po jednom nehtu". Tedy například dle výše popsaného postupu odmastíme malíček a ihned na něj aplikujeme jednu vrstvu BB laku. Pak odmastíme prsteníček a ihned na něj aplikujeme jednu vrstvu BB laku. Takto po jednom nehtu postupujeme u všech nehtů, abychom zkráta zabránili časové prodlevě v tom odmašťování nehtů. Tato metoda je velice účinná a všechno pak drží mnohem lépe. Další radou, kterou jsem Vám dala, vzhledem k tomu, že jste začátečnice, abyste si domluvila návštěvu profesionálky, zda by byla ochotná Vám udělat nehty s Vašimi produkty. U ní je pak možné se podívat, jak se správně dělá předpříprava nehtů a odmaštění, které jsou u každého gel lakového systému tak důležité. Poslední má rada zněla tak, že někdy se skutečně může stát, že některý produkt pro konkrétní ženu není vhodný. Určitě je pak tedy lepší zvolit pak klasický gel lakový systém, který je mnohem tvrdší a pevnější. BB laky pak můžete využít do tohoto systému jako barvu. Stačilo by se pak tedy pouze dokoupit podkladový pevný gel lak, například z naší nabídky Grafen a ukončovací vrchní lesk Quick finish. BB laky jsou totiž vhodné jak přímo na přírodní nehet, tak také do gel lakového systému. Věřím, že jsem Vám snad svými radami pomohla a že další aplikace BB laku již dopadne mnohem lépe. Mějte se moc hezky. Eva Plachá BIO NAILS
5
BJ Avatar autora | 28.12.2022
Velká spokojenost,profesionální přístup,milé jednání.Rychlé dodání zboží.Doporučuji všem,zejména,kdo mají problémy s jinými přípravky.????
5
SP Avatar autora | 29.10.2022
Krásně drží až 10 dnů, za mě spokojenost. Kolegyni nevydrzelo,má ryhované nehty...
5
MS Avatar autora | 7.1.2022
Jsem velmi spokojená, barva vypadá krásně a dlouho vydrží. Velmi doporučuji a určitě budu objednávat další produkty od vás.
Nevyplňujte toto pole:
MK Avatar autora Gel lak 18.4.2024 11:14
Vydrží dva dny škoda
Odpovědět
EP Avatar autora Gel lak 18.4.2024 12:05
Hezký den, paní Martino, po přečtení Vaší recenze jsem Vám ihned telefonovala, abych Vám poradila ohledně správné aplikace BB laku. Jsem moc ráda, že jste si na mě udělala čas a poslechla si mé rady a doporučení. U aplikace jakéhokoli gel laku je velice důležitá předpříprava nehtů ve smyslu odmaštění. Nejdříve je nutné použít pěnový pilník na zmatnění celého povrchu nehtů, poté oprášit kartáčkem od jemného mikroprachu. Nyní se aplikuje dehydratační tekutina Nail prep, a to po celé ploše nehtu, včetně kůžičky. Nikdy se nesmí sahat na povrch nehtů, aby se znovu nepromastily. Nyní aplikujeme první, extrémně tenkou, dá se říct skoro poloprůhlednou vrstvu BB laku a přetáhneme volný okraj nehtů. Vytvrdíme 1 minutu. Poté stejným způsobem uděláme druhou vrstvu a také vytvrdíme 1 minutu. Takto provedená aplikace by měla na středně kvalitním nehtu vydržet až 10 dnů. Někdy se stává, že některé ženy mají tzv. zvýšenou potivost nehtů. Ta se na nehtech nijak neprojevuje, ale přináší problém při aplikaci gel laků. Což pak v reálu znamená, že žena si odmastí všechny nehty, ale ty se v pár sekundách znovu okamžitě promastí a chovají se tak, jako bychom je vůbec neodmastili. V takových případech je tedy nutné postupovat tzv. "po jednom nehtu". Tedy například dle výše popsaného postupu odmastíme malíček a ihned na něj aplikujeme jednu vrstvu BB laku. Pak odmastíme prsteníček a ihned na něj aplikujeme jednu vrstvu BB laku. Takto po jednom nehtu postupujeme u všech nehtů, abychom zkráta zabránili časové prodlevě v tom odmašťování nehtů. Tato metoda je velice účinná a všechno pak drží mnohem lépe. Další radou, kterou jsem Vám dala, vzhledem k tomu, že jste začátečnice, abyste si domluvila návštěvu profesionálky, zda by byla ochotná Vám udělat nehty s Vašimi produkty. U ní je pak možné se podívat, jak se správně dělá předpříprava nehtů a odmaštění, které jsou u každého gel lakového systému tak důležité. Poslední má rada zněla tak, že někdy se skutečně může stát, že některý produkt pro konkrétní ženu není vhodný. Určitě je pak tedy lepší zvolit pak klasický gel lakový systém, který je mnohem tvrdší a pevnější. BB laky pak můžete využít do tohoto systému jako barvu. Stačilo by se pak tedy pouze dokoupit podkladový pevný gel lak, například z naší nabídky Grafen a ukončovací vrchní lesk Quick finish. BB laky jsou totiž vhodné jak přímo na přírodní nehet, tak také do gel lakového systému. Věřím, že jsem Vám snad svými radami pomohla a že další aplikace BB laku již dopadne mnohem lépe. Mějte se moc hezky. Eva Plachá BIO NAILS

 BIONAILS_DIGI_navysku_710x651_nasvetlepozadi_2

 

Naše značka BIO vychází z těchto indícií:
 • B  - Bezkyselinové produkty, bez jakýchkoli škodlivých či nešetrných látek, vhodné pro alergiky - značka Truscada
 • I ISO certifikáty z Bruselu pro veškerou gelovou produkci značky Truscada
Každý produkt je vlastníkem mikrobiologické a toxikologické směrnice EU a certifikátu bezpečnosti EU
Všechny produkty vyvíjí vysoce specializované laboratoře a testovací analyzační techniky použité na jejich vývoj, zaručují tu nejvyšší kvalitu a bezpečnost, přičemž jsou přísně kontrolované směrnicemi Evropského kosmetického průmyslu
 • OOsvědčená světová kvalita - vývoz produktů do celého světa- například do Austrálie, Anglie, Itálie, Německa, Portugalska, Ruska, Litvy, Nizozemska, Francie, Švýcarska, Íránu, Maďarska, Polska, Rumunska - značka Truscada.
 
Na konci léta roku 2017 vznikl nápad - změnit název našich webových stránek z původního www.nehtyzlin.cz na 
nový, modernější, jednoduchý, snadno zapamatovatelný a zároveň vyjadřující vše nové, co nám rok 2017 přinesl....A přinesl toho hodně: nejen zařazení špičkové značky Truscada do našeho sortimentu, ale také stěhování našeho kamenného obchodu do úplného centra Zlína na prestižní adresu ulice Dlouhá 510 - hned vedle OC Zlaté jablko.
Zařadili jsme nově slovenskou značku Truscada. A nový název našeho obchodu souvisí právě s produkty této značky, které jsou svým složením natolik šetrné k našim nehtům, že právem mohou nést označení BIO.
Nejen tedy, že jako nehtařka chráníte zdraví svých zákaznic, ale především zdraví své tím, že při odstraňování gelových produktů (pilováním nebo broušením) nedýcháte kyselinové produkty. Předcházíte tak zdravotním problémům, spojeným s astmatem či různým druhům alergií, které časem mohou z dlouhodobějšího hlediska vzniknout jak u profesionálních nehtových designérek, tak také jejich zákaznic.
 
Značka Truscada je unikátní také tím, že velmi dbá na životní prostředí, což dokazuje od roku 2015 každoročním získáním a obhájením prestižního zahraničního certifikátu o šetrné, přírodu neohrožující likvidaci odpadů.
 
Trend budoucnosti 
Ohleduplnost nejen k sobě samým, ale také k Vašim zákaznicím, ke zdraví nás všech, k přírodě a tím i celé planetě
 
 • hypoalergenní produkty bez kyselin a škodlivých látek
 • vhodné pro alergiky
 • extra vhodné na problémové přírodní nehty
 • ultra dlouhá životnost gelů a jejich extrémní flexibilita
 • výborná konzistence na prodlužování nehtů gelem na šablony
 • gely nezatékají do nehtového lůžka, což výrazně ulehčuje modelaci
 • vynikající, dokonalá přilnavost, pružnost i pevnost
 • samovyrovnávací schopnost gelů, příjemná konzistence
 • exkluzivní produkty TOP kvality pro nehtový design
 • gely jsou vhodné pro začátečnice i profesionálky
 • ověřené ušetření času gelové modeláže až o 50%
 • mnohem menší spotřeba gelů než jste zvyklá - úspora financí
 • gely jsou vhodné jak pro gelovou modeláž, tak také pro tzv. potažení přírodních nehtů gelem
 • skvělá pevnost a pružnost i ve velmi tenkých vrstvách
 • vysoce kvalitní komponenty, které zabraňují žloutnutí - ANTI -YELLOU AGENT
 • stálobarevné vysoce pigmentované barevné gely, které nemusíte míchat před aplikací, dokonalá krycí schopnost již v jedné vrstvě
 • skvělé použití barevných gelů na paiting a one stroke
 • všechny gely kombinovatelné s akrylem
 • všechny gely vytvrdíte ve všech typech lamp, tedy UV lampy, LED lampy nebo UV/LED lampy
 • originální produkty, které jinde nenajdete - barevné pasty, gel KERATINAPROTHETIC gel