BB lak NINA #007 one step 7,5ml

Kód: BB-007-NINA
220 Kč / ks 29 Kč / 1 ml
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

BB lak je vážně úžasný, velmi rychlý a jednoduchý lak do lampy na přírodní nehet! Má šetrné složení a krásný vydrží 12 dnů i déle.

Lakování s BB lakem hravě zvládnete. Jeho jednoduchost spočívá v tom, že se aplikuje přímo na přírodní nehet ve dvou velmi tenkých vrstvách - každou vrstvu vytvrdíte v lampě a hotovo! Nic jednoduššího už není!

Původní označení laku je 007

Detailní informace

Detailní popis produktu

 • lak do lampy na přírodní nehty
 • produkt se sníženým obsahem HEMY, šetrný k přírodnímu nehtu
 • bezvýpotkový produkt
 • zpevňuje přírodní nehty
 • extra vysoký lesk
 • výdrž 10 - 14 dnů, dle konkrétní kvality nehtů 
 • jednoduchá a snadná aplikace
 • pouze dvě velmi tenké vrstvy laku přímo na přírodní nehet
 • žádný nadlak, žádný podlak
 • možnost aplikace ukončovacích TOP BB laků - 3 varianty na výběr (průhledný, průhledný s jemným glitrem, matný) 
 • žádné pilování
 • šetrné odstranění zabalovací technikou pomocí folií či náprstků a speciální tekutiny BB lak remover
 • ideální na úpravu přírodních nehtů
 • pro domácí i profesionální využití
 • vhodný na ruce i nohy
 • vytvrdí se ve všech typech lamp, ideální výkon lampy je 24W nebo 48W
 • doba vytvrzování UV/LED lampa 1 minuta,  UV lampa 2 minuty
 • úžasný výběr barevností s vysokou pigmentací
 • příjemná konzistence 
 • je možné použití i do gel lakového systému, gelové modeláže, poly gelu, akrylu
 • bezvýpotkový produkt - ideální na zalešťování efektových pigmentů - Aurora atd.
 • je možné BB lakem udělat "francii"
 • skvělý plochý štěteček s kulatou delší rukojetí, která se dobře drží v ruce
 • praktická lahvička střední velikosti 7,5 ml
 • tmavá lahvička ochraňuje produkt před UV zářením
 • certifikovaný produkt
 • spotřebujte do 2 let od otevření
Složení
Polyethylene Glycol 1000 Dimethacrylate, HEMA, 2-Benzyl-2-(dimethylamino)-4'-morpholinobutyrophenone, 2-Methyl-1-(4-methylthiophenyl)-2-orpholinopropan-1-one, 2,4-Diethyl-9H-thioxanthen-9-one, 
+ /- MICA, TIN OXIDE, CI 77499, CI 77891, CI 77491, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, CI 77019, CI 77861, CI 15985:1


Podrobný postup aplikace BB laku BIO-NAILS

Nejprve provedeme manikúru, což je dokonalá úprava tvaru a délky nehtu profesionálním papírovým pilníkem stření hrubosti (například pilník na přírodní nehty BIO-NAILS z jedné strany střední a z druhé strany jemné hrubosti 180/240). Jen pro informaci, hrubost každého pilníku je vyjádřena číslem. Čím vyšší číslo (např. 240), tím jemnější je pilník, čím nižší číslo, tím hrubší je pilník (např. 100).

#ShowMore#

Dále provedeme zatlačení a odstranění kůžičky - například pomocí pomerančového dřívka či kovového zatlačovače a seřezávače kůžičky Wirmet. Odstranění kůžičky lze také provést bruskou, pomocí speciálních fréz z tvrdokovu (karbid, volfram), tzv. plamínku (slzy) a kuličky. Před odstraněním kůžičky je ideální aplikovat speciální tekutinu, která se jmenuje změkčovač kůžičky (cuticle remover). Jedná se o nemastnou tekutinu, kterou potřete kůžičku, aby během sekundy krásně změkla a podařila se Vám tak snadněji zatlačit a případně odstranit seřezávačem (nebo kuličkou frézkou). Poté je však nutné změkčovač kůžičky odstranit pomocí buničiny, namočené v troše vody. A to proto, že nehet musí být před aplikací BB laku zcela čistý, bez této pomocné tekutiny. V případě, že máte kůžičky na nehtu velmi málo, nemusíte používat seřezávač kůžičky, bude Vám stačit kůžičku pouze zatlačit.

Poté celý povrch každého nehtu zmatníme pěnovým pilníkem jemné hrubosti, abychom nehet jednak povrchově srovnali, ale také hlavně jej zbavili přirozené mastnoty. Nehet by měl být takto pečlivě zmatněný celoplošně, aby vypadal jako "pocukrovaný". Oprášíme povrch nehtu štětcem na oprašování, aby na něm nezůstal žádný prach. Od této chvíle již si nikdy nesahejte na povrch nehtů, abyste si je opět nezamastili.

Některé ženy tento krok se zmatněním nehtu vynechávají a věnují se pouze odmaštění nehtu tekutinou. Určitě je to takto u BB lakování možné. Můžete vyzkoušet obě varianty a uvidíte, jaká bude výdrž BB laku. S tím zmatněním nehtu pěnovým pilníkem by zkrátka měla být větší jistota přilnutí produktu k nehtu a díky tomu delší výdrž.

Poté aplikujeme speciální desinfekční a odmašťující tekutinu Nail prep (nebo Nail fresh, AntifungalFungian) a to pečlivě, po celé délce nehtu, včetně kůžičky. Nechte chviličku zaschnout na vzduchu.

K odmaštění nehtů je také možné použít BB lak remover tekutinu, která zároveň slouží na odstraňování BB laku. V tomto případě je však potřeba tekutinu nanést na buničinový čtvereček (kosmetické tampony nejsou moc vhodné, neboť na povrchu nehtu pak zanechávají chloupky) a nehty opravdu pečlivě odmašťovat tlakem, nahoru dolů, raději 2x tam i zpět po celé ploše nehtu, včetně kůžičky. Od této chvíle si již nesahejte na povrch nehtů, abyste si je opět nezamastili.

Nyní aplikujeme první, velmi tenkou vrstvu zvoleného barevného BB laku. Vrstva musí být opravdu velmi tenká, proto se snažíme štěteček hodně otřít o hrot lahvičky a teprve poté přistoupíme k lakování. Snažíme se lakem dostat co nejblíže ke kůžičce, ale zároveň se snažíme se jí nedotknout. Na závěr přetáhneme BB lakem i volný okraj nehtu, tzv. nehet "zabalíme", čímž prodloužíme životnost celého lakování, neboť je takto odolnější proti nárazům a oťukání. Pokud omylem přetáhnete na kůžičku, je ideální udělat opravu odlakováním pouze v místě přetahu, a to speciálním odlakovacím korektorem s tenkým hrotem, který je napuštěný odlakovačem. Nyní vložíme ruku do UV/LED lampy a vytvrdíme 1 minutu (UV lampa 2 minuty)

Nyní zcela stejným způsobem aplikujeme druhou velmi tenkou vrstvu BB laku a vytvrdíme v UV/LED lampě 1 minutu (UV lampa 2 minuty).
U velmi světlých pastelových barev je možná aplikace i třetí vrstvy, pokud by se Vám barva nezdála úplně dokonale sjednocená.
BB lakování je tedy hotovo.
A Vy máte nyní možnost se rozhodnout, zda budete chtít na závěr aplikovat třetí vrstvu ukončovacího BB TOP produktu. V nabídce jsou tři varianty, a sice průhledný, dále průhledný s jemným glitrem a matný. Třetí vrstva dodá nejen vyšší lesk (mat), ale také celé lakování zpevní a prodlouží jeho životnost. Topy tedy určitě zkuste. Jejich aplikace je zcela shodná, jako u barevných BB laků. Nezapomeňte i tímto průhledným Topem opět přetáhnout volný okraj nehtu.
Výhodou Topů je také to, že je můžete v případě zájmu použít i přímo na přírodní nehet, Což pravděpodobně ocení ženy, pracující ve zdravotnictví, případně ty, které si budou chtít udělat "francii". V tom případě by se na přírodní nehet nejdříve po celé ploše aplikoval například průhledný BB lak TOP (vytvrdit v UV/LED lampě 1 minutu), poté by se aplikoval bílým BB lakem č.58 okraj nehtu (vytvrdit v UV/LED lampě 1 minutu) a na závěr by se přes celý nehet opět aplikoval průhledný (nebo glitrový) BB lak TOP (vytvrdit v UV/LED lampě 1 minutu).

Na závěr je ideální ošetřit kůžičku speciálním výživným olejíčkem a ruce nakrémovat lehkým, ale výživným krémem na ruce s obsahem olivového oleje a vitamínu E.

 

Odstranění  BB laku - rychlé, šetrné, bez pilování

K této technice odstraňování BB laku potřebujeme tekutinu BB lak remover, buničinu a remover náprstky nebo jednorázové remover folie

Buničinový čtvereček si rozstřihněte na 4 malé čtverečky. Tato velikost je ideální. Na něj naneste tekutinu BB lak remover a přiložte na nehet. Poté pečlivě nasaďte Remover náprstek. Tekutina musí být na nehtu dokonale uzavřena, aby mohla působit. V případě, že použijete alobalové folie, dbejte taktéž na pečlivé uzavření, aby tekutina neměla možnost vyprchat. Postupně tak "zabalte" všechny nehty. Tekutinu nechte působit cca 8 minut. 

Poté odstraňte náprstky , BB lak na nehtech krásně povolí, "zpuchýřkuje" a Vy jej můžete snadno z nehtů mechanicky odstranit (seškrabkat) pomerančovým dřívkem nebo speciálním kovovým zatlačovačem, který je mnohem pevnější a odstraňování s ním jde lépe. Tato metoda je velmi šetrná k přírodním nehtům a velmi dobře funguje.

Pro úplné odstranění BB laku můžete použít na závěrečné dočištění jemný pěnový pilník.

Poté můžete opět začít s aplikací celého nového BB laku.

Malinká rada č. 1

Některé ženy mohou mít tzv. zvýšenou potivost nehtů, která se navenek nijak neprojevuje. Těmto ženám se stává, že i když zcela správně dodrží postup, BB lak jim nevydrží a postupně z celého povrchu nehtu odpadá. Zvýšená potivost nehtů jim tedy způsobí, že i když si pečlivě odmastily nehty postupně na všech prstech, tak ve skutečnosti se stane, že nejdříve odmašťované nehty jsou po chvíli opět zcela mastné, jako by se vůbec neodmašťovaly. V tomto případě je pak nutné postupovat po jednom nehtu. Tedy odmastíme Nail prepem jeden nehet a ihned aplikujeme první extrémně tenkou vrstvu BB laku a vytvrdíme v uv/led lampě 1 minutu. Takto postupujeme s každým nehtem, abychom zabránili časovou prodlevou opětovnému promaštění nehtů. Poté, co všechny nehty mají první vrstvu BB laku, můžete v klidu dodělat dle návodu celé nehty.

Pokud Vám produkty nevydrží dle Vašich představ, a myslíte si, že postup děláte správně, příčinou také mohou být různá onemocnění či hormonální výkyvy, například štítná žláza, těhotenství, kojení, antibiotika, nasazení či vysazení antikoncepce a samozřejmě i zvýšený stres. Vše je pak vhodné konzultovat s námi, vždy se snažíme hledat řešení. Eva

Malinká rada č 2

BB lak není vhodný pro velmi oslabené, extrémně měkké, poškozené, propilované tzv. "papírové nehty" Pokud tedy máte tento problém, zvažte, zda pro Vás nebude vhodnější aplikace mnohem pevnějšího gel lakového systému, například Grafenu od značky Bio-nails 

Je třeba si uvědomit, že BB lak aplikujeme na přírodní nehet pouze ve dvou velmi tenkých vrstvách a pokud jsou nehty měkké, "ohýbající se", citlivé a bolestivé od neodborného propilování, tak použití BB laku nebude vhodné, neboť tento produkt nemůže zajistit dostatečné zpevnění takovému nehtu. Zároveň je předpoklad, že by měkké konečky prstů byly brzy "oťukané" a následné odstraňování BB laku zabalovací technikou s mechanickým tlakem na povrch by mohlo nehty ještě více poškodit. Určitě je tedy v takovémto případě, kdy máte opravdu velmi poškozené nehty, ideální konzultace s námi, ať už písemnou formou na mailové adrese info@bio-nehty.cz a nebo telefonicky na čísle 777 075 875, v nejlepším případě, pokud máte možnost, osobní návštěva naší kamenné prodejny ve Zlíně :-)) Vždy se budeme snažit Vám co nejlépe poradit. Eva

Co všechno budete potřebovat k manikúře a aplikaci BB laku včetně odstranění

Víte, že 

Značka BIO-NAILS se zaměřuje svou nabídkou především na hypoalergenní bezkyselinové produkty, které jsou vhodné pro alergiky. Přesto však musíte být při výběru produktů pro alergiky velmi pozorní, neboť ne všechny produkty této značky jsou hypoalergenní. Je tedy potřeba se na našich stránkách zaměřit na samostatnou sekci "Vše pro alergiky" a následně "Nehtová kosmetika pro alergiky"

Pokud jste alergik, je potřeba dodržet opravdu velmi pečlivě vše, co je v našich doporučeních, aby se eliminovaly všechny faktory, které mohou vést k alergii na gelové produkty. Určitě čtěte pečlivě naše rady a doporučení v sekci Blog

BIO-NAILS je rodinná firma, která Vás nikdy nenechá bez rad a pomoci. Jsme Vám k dispozici on-line na našich stránkách, čísle 777 075 875 nebo mailu info@bio-nehty.cz

Naše kamenná prodejna se nachází v centru Zlína a kromě nehtové kosmetiky v ní najdete také skvělou tělovou bio kosmetiku, včetně parfémových vod, šamponů, deodorantů, tuhých mýdel i bytových vůní. Vše u nás krásně voní

V březnu 2020 jsme oslavili 10 let výročí našeho obchodu

Každý certifikovaný produkt má tzv "bezpečnostní list". Jedná se vlastně o takový "rodný list" každého konkrétního produktu. Tento bezpečnostní list obsahuje přesné složení produktu a také je zárukou, že produkt je schválen pro prodej v rámci Evropské unie k použití na lidské tělo, tedy dermatologicky testován.. Bezpečnostní list na vyžádání zasíláme mailem každé profesionálce, která o něj požádá, v rámci kontrolních úřadů, například hygieny či živnostenského úřadu.

Důležité upozornění
Nikdy nepracujte s gelovými produkty v blízkosti okna s přímým slunečním svitem nebo ve venkovních prostorách, jako jsou terasy, balkony, dvorky, zahrady! 
UV záření Vám všechny produkty vytvrdí v lahvičkách nebo kelímcích. Tím jsou pak produkty navždy znehodnoceny.
Taktéž si dávejte pozor, abyste gelové produkty měli uloženy z dosahu svitu Vaší UV/LED lampy. Dosah svitu lampy může Vaše produkty taktéž vytvrdit přímo v lahvičkách, včetně štětců s gelem při aplikaci gelové modeláže. Lampu tedy mějte vždy bokem a nepracujte přímo před ní.
Gelové produkty uchovávejte vždy mimo dosah dětí a mimo dosah slunečního svitu, pokud možno, na chladnějším místě Vašeho obydlí nebo salonu.

Doplňkové parametry

Kategorie: BB LAK - one step
Hmotnost: 0.04 kg
Barva: červená, bordó
Typ barvy: pastelová
Produkt do UV/LED lampy: ano
Doba vytvrzení UV/LED lampa: 1 minuta
Doba vytvrzení UV lampa: 2 minuty
Odstranění: remover tekutina
Výpotek: ne
Hypoalergenní: ne
Země původu: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 BIONAILS_DIGI_navysku_710x651_nasvetlepozadi_2

 

Naše značka BIO vychází z těchto indícií:
 • B  - Bezkyselinové produkty, bez jakýchkoli škodlivých či nešetrných látek, vhodné pro alergiky - značka Truscada
 • I ISO certifikáty z Bruselu pro veškerou gelovou produkci značky Truscada
Každý produkt je vlastníkem mikrobiologické a toxikologické směrnice EU a certifikátu bezpečnosti EU
Všechny produkty vyvíjí vysoce specializované laboratoře a testovací analyzační techniky použité na jejich vývoj, zaručují tu nejvyšší kvalitu a bezpečnost, přičemž jsou přísně kontrolované směrnicemi Evropského kosmetického průmyslu
 • OOsvědčená světová kvalita - vývoz produktů do celého světa- například do Austrálie, Anglie, Itálie, Německa, Portugalska, Ruska, Litvy, Nizozemska, Francie, Švýcarska, Íránu, Maďarska, Polska, Rumunska - značka Truscada.
 
Na konci léta roku 2017 vznikl nápad - změnit název našich webových stránek z původního www.nehtyzlin.cz na 
nový, modernější, jednoduchý, snadno zapamatovatelný a zároveň vyjadřující vše nové, co nám rok 2017 přinesl....A přinesl toho hodně: nejen zařazení špičkové značky Truscada do našeho sortimentu, ale také stěhování našeho kamenného obchodu do úplného centra Zlína na prestižní adresu ulice Dlouhá 510 - hned vedle OC Zlaté jablko.
Zařadili jsme nově slovenskou značku Truscada. A nový název našeho obchodu souvisí právě s produkty této značky, které jsou svým složením natolik šetrné k našim nehtům, že právem mohou nést označení BIO.
Nejen tedy, že jako nehtařka chráníte zdraví svých zákaznic, ale především zdraví své tím, že při odstraňování gelových produktů (pilováním nebo broušením) nedýcháte kyselinové produkty. Předcházíte tak zdravotním problémům, spojeným s astmatem či různým druhům alergií, které časem mohou z dlouhodobějšího hlediska vzniknout jak u profesionálních nehtových designérek, tak také jejich zákaznic.
 
Značka Truscada je unikátní také tím, že velmi dbá na životní prostředí, což dokazuje od roku 2015 každoročním získáním a obhájením prestižního zahraničního certifikátu o šetrné, přírodu neohrožující likvidaci odpadů.
 
Trend budoucnosti 
Ohleduplnost nejen k sobě samým, ale také k Vašim zákaznicím, ke zdraví nás všech, k přírodě a tím i celé planetě
 
 • hypoalergenní produkty bez kyselin a škodlivých látek
 • vhodné pro alergiky
 • extra vhodné na problémové přírodní nehty
 • ultra dlouhá životnost gelů a jejich extrémní flexibilita
 • výborná konzistence na prodlužování nehtů gelem na šablony
 • gely nezatékají do nehtového lůžka, což výrazně ulehčuje modelaci
 • vynikající, dokonalá přilnavost, pružnost i pevnost
 • samovyrovnávací schopnost gelů, příjemná konzistence
 • exkluzivní produkty TOP kvality pro nehtový design
 • gely jsou vhodné pro začátečnice i profesionálky
 • ověřené ušetření času gelové modeláže až o 50%
 • mnohem menší spotřeba gelů než jste zvyklá - úspora financí
 • gely jsou vhodné jak pro gelovou modeláž, tak také pro tzv. potažení přírodních nehtů gelem
 • skvělá pevnost a pružnost i ve velmi tenkých vrstvách
 • vysoce kvalitní komponenty, které zabraňují žloutnutí - ANTI -YELLOU AGENT
 • stálobarevné vysoce pigmentované barevné gely, které nemusíte míchat před aplikací, dokonalá krycí schopnost již v jedné vrstvě
 • skvělé použití barevných gelů na paiting a one stroke
 • všechny gely kombinovatelné s akrylem
 • všechny gely vytvrdíte ve všech typech lamp, tedy UV lampy, LED lampy nebo UV/LED lampy
 • originální produkty, které jinde nenajdete - barevné pasty, gel KERATINAPROTHETIC gel