DIAMOND POWER zpevňující lak na nehty 10ml

Kód: RE-DIAM/POWER/10
150 Kč / ks 15 Kč / 1 ml
Skladem (>5 ks)

Luxusní  vysoce zpevňující lak na nehty s mikrodiamanty, který opravdu perfektně zpevní Vaše přírodní nehty. Můžete jej použít buď samostatně a nebo jako podkladový lak. Pokud jsou Vaše nehty velice slabé,  měkké, třepící se, loupající se či zničené po neodborném zásahu při odstraňování gelových nehtů,  je tento skvělý lak pro Vás určitě záchranou. Ideální je provést intenzivní kúru dle postupu v podrobném popisu produktu a budete překvapeny účinností tohoto produktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní nehty opět silné, pevné a lesklé jako diamant!
Inovativní zpevňující lak na nehty s mikrodiamanty, který Vás nezklame.  Moderní receptura laku vytváří na povrchu nehtu tvrdý, odolný a zároveň extrémně lesklý povrch. Okamžitě zlepšuje vzhled a stav nehtů ve smyslu zpevnění a dělá je zdravějšími. Chrání slabé nehty před lámáním, praskáním a štěpením, dodává jim mimořádný diamantový lesk. Lak odlakujete jakýmkoli odlakovačem z naší nabídky.

Tento vysoce účinný zpevňovač můžete využít více způsoby:

1. Jako podkladový lak

V případě, že potřebujete Vaše přírodní nehty zpevnit a zároveň chcete i lakovat barevnými laky téže značky, tedy Revers, tak použijte zpevňovač jako podkladový lak v jedné vrstvě a dále pak lakujte jakýmkoli barevným lakem. Na závěr můžete použít opět stejný zpevňovač  Diamond power, neboť má krásný vysoký lesk a nebo použijte speciální ukončovací lesk neboli Top od téže značky.

2. Jako účinnou kúru na rychlé zpevnění Vašich přírodních nehtů

V případě, že Vaše nehty jsou opravdu velmi oslabené, měkké, třepící se, loupající se a nebo zničené propilováním, tak určitě je pro Vás vhodná intenzivní kúra se zpevňovačem Diamond power.

Aplikace: Naneste jednu vrstvu séra na vyčištěnou (použijte například dehydrátor Nail prep)  nehtovou ploténku, druhý den naneste druhou vrstvu, třetí den všechny vrstvy odlakujte a proces opakujte. Používejte pravidelně po dobu dvou týdnů, poté léčbu na jeden měsíc přerušte. Tento luxusní zpevňující lak Vás určitě nezklame a tato poctivá kúra se Vám určitě vyplatí! Vaše nehty budou opět pevné, silné a zdravé. 

Důležité upozornění: Prosíme, pokud jste alergik, přečtěte si náš důležitý podrobný článek ohledně alergií, co vše je ideální dodržet, aby se alergie znovu nedostavila. Součástí článku jsou i odkazy, co budete potřebovat od A až do Z na konkrétní zvolený systém úpravy nehtů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lak na nehty
Hmotnost: 0.05 kg
Typ barvy: průhledná
Produkt do UV/LED lampy: ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: