Značková nehtová kosmetika
BIO kosmetika - parfémy - mýdla
Pedikérské potřeby
Umělé řasy
Školení nehtového designu
Poradenství
FACEBOOK
SROVNÁNÍ TOP PRODUKTŮ

BEZPLATNÝ ROZVOZ
auto

2. května 2019

JSEM ZAČÁTEČNICE

SLOVNÍČEK POJMŮ

PRODEJNA BONUS

E-SHOP 10% ZPĚT

NAŠE PROMO AKCE

Informace emailem

Získejte aktuality, novinky, akce, tipy videa!
Vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

AKRYL PRÁŠEK

 • Více o kategorii AKRYL PRÁŠEK

  +

  Akrylový systém

  Tato technika nehtové modeláže se doporučuje aplikovat jak na přírodní nehty, na nehtové tipy, tak i na šablony. Akryl je velmi pevný materiál, ale není vůbec pružný!

  Výhody akrylového systému :

  - nekrystalizují: akryly absorbují liquid- tvrdidlo . To znamená, že při nanášení jsou dobře a rychle modelované a nedochází ke krystalizaci.
  - jsou silné a flexibilní: akryly jsou plně vodoodolné, poskytují nepoznanou sílu a optimální přilnutí, během celé doby poskytují stálé množství flexibility.
  - intenzita barvy: zaručujeme Vám, že všechny naše barvy jsou testovány na barvení a jsou plně odolné vůči UV záření.
  -Nepotřebujete UV ani LED lampu: Akryl schne na přirozeném vzduchu!

  Postup při aplikaci:

  Postup přípravy nehtů k akrylové modeláži, je úplně stejný jako u přípravy nehtů na gelovou modeláž.

  1.Při první návštěvě u nehtařky, je nutná společná konzultace nehtů zákazníka.
  Posuzuje se, zdali jsou nehty zdravé, nevyskytuje se na nich plíseň, či jiná onemocnění nehtů nebo pokožky kolem rukou. Pokud jdou nehty zdravé a v pořádku, nastává konzultace ohledně délky nehtů, popřípadě nalepení typu nebo aplikace šablony. V tomto postupu si nyní zvolíme nalepení nehtového typu.

  2.Pokud jsou nehtařka a zákaznice domluveni na postupu a stylu akrylové modeláže, můžeme začít s desinfekcí a postupným nalepováním jednotlivých typů na nehty.

  3.Postřikem a následným promnutím rukou vydesinfikujeme jak nehty, tak i ruce sobě i zákaznici např. přípravkem (LAVOSEPT desinfekce na pokožku). Připravíme si přírodní nehet, a to tak, že odstraníme případný nežádoucí lak, zmatníme nehtové lůžko pilníkem ZEBRA 180/180 a kůžičku zatlačíme POMERANČOVÝM DŘÍVKEM, popřípadě úplně odstraníme obroušením pomocí BRUSKY NA NEHTY a FRÉZKY S KULIČKOU.

  4.Pokud máme nehty obroušené a kůžičku odstraněnou, nehtového lůžka se už nedotýkáme rukama, aby nedošlo k zamaštění nehtové ploténky, které by mohlo vést k odchlipování UV gelu nebo špatné přilnutí materiálu. Na takto připravené nehty aplikujeme desinfekci nehtového lůžka tzv. NAIL PREP, kterou nanášíme po celé délce nehtu. Necháme cca 30s. zaschnout a opět naneseme přípravek ANTIFUNGAL SOLUTION – protiplísňová fáze, kterou potíráme opět celou plochu nehtu. Zase necháme alespoň 30s proschnout.

  5.Pokud máme takto odmaštěné a připravené nehty, vybereme si na jednotlivé nehty vhodnou velikost nehtového tipu např. druhu (COSMO SQUARE - rovné, nebo ROYAL OVERLAP- zahnuté tipy atd.) Pomocí lepila na nehtové tipy, nalepíme tipy jednotlivě na každý nehet a to tak, že potřeme volnou nalepovací plochu lepidlem a správným sklonem přilepíme na okraj nehtu. Musíme si dávat pozor, aby se nám nevytvořily vzduchové bubliny mezi vlastním nehtem a nalepeným tipem.

  6.Přebytečné lepidlo odstraníme čtverečkem buničité vaty. Dle přání klientky zastřihneme přebývající typy pomocí kleští na nehty na požadovanou délku. Po té pilníkem ZEBRA 150/150 jemně zbrousíme přechod mezi umělým typem a vlastním nehtem tak, aby nebyl vidět rozdíl mezi nalepeným typem a vlastním nehtem. Po té ještě dotvarujeme nehty tak, aby vypadaly jako naše pravé. Na takto připravené nehty, naneseme přípravek tzv. přilnávač gelu, jako např. (SUPER STICK, ULTRABOND PRIMER, UNIVERSAL PRIMER nebo ACID FREE PRIMER – na přírodní nehty) a necháme 2 minuty zaschnout.

  7.Namočíme štětec do tvrdidla (modré nebo růžové tvrdidlo) – modré schne rychleji, tudíž se hodí pro zkušenější nehtařky, kdežto růžové schne pomaleji a práce s ním je snadnější. Po namočení štětec otřeme a ponořením do akrylového prášku nabereme trošku akrylu a roztíráme po nehtu. Musíme dávat pozor, abychom akryl nenatřely na kůžičku! To by mělo za následek odchlipování akrylu a tvorbu vzduchových bublin.

  8.Pokud máme všechny nehty potřené a vymodelované akrylem, necháme pečlivě zaschnout, až do úplného vytvrdnutí akrylu. Poté pilníkem ZEBRA 150/150 zapilujeme nehty do požadovaného tvaru a libovolně dozdobíme např. barevným akrylem nebo aplikací třpytek, glitrů, kamínků atd. Nakonec nehty vyleštíme leštičkou nebo aplikujeme vrchní lesk v gelu - VŽDY LESKLÝ, QUICK FINISH NEBO GLOSS AND GO. A teprve až tuto poslední fázi, bychom nechaly vytvrdit v uv lampě.

  V PŘÍPADĚ, ŽE SE CHCETE NAUČIT AKRYLOVOU MODELÁŽ SPRÁVNĚ A PEČLIVĚ, DOPORUČUJEME NAVŠTÍVIT JEDEN Z NAŠICH KURZŮ – KURZ NA AKRYLOVÉ NEHTY apod.

Akrylová modeláž

1

1

©2019 - Bio Nails.