Lavosept K koncentrát dezinfekce na nástroje a plochy 500ml

Kód: AM-LA/NAS/KON/500
190 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

LAVOSEPT® K je dezinfekční přípravek na bázi kvartérních amoniových solí a aldehydů ve formě koncentrátu určený k dezinfekci ploch a nástrojů.

Lavosept K se používá na dezinfekci a mytí všech omyvatelných ploch a povrchů a dále k dezinfekci nástrojů ponorem, zejména v sociální a zdravotnické sféře, kde výrazně snižuje počet bakterií.

Odstraňuje kromě jiného plísně, kvasinky a dále mikroorganizmy Pseudomonas aeruginosa, Staphyloccocus aureus, Enterococcus hirae, aj.

Mimo to dodává příjemnou vůni a nezanechává skvrny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co dezinfikuje Lavosept K

Podlahy, pracovní plochy, sanitární zařízení, WC sedátka, pracovní nástroje, dětské hračky, vany, posilovací stroje, rehabilitační křesla a pomůcky, atd.

Použití 

Podlahy a pracovní plochy - přidejte 25 ml koncentrátu (tj. 2 a půl vršku) do nádoby s 5 l vody o teplotě 20–25 °C, tím docílíte 0,5% roztok. Po umytí ploch není třeba oplachovat vodou. Masážní vany/hračky/rehabilitační stroje po provedené dezinfekci opláchněte čistou vodou.

Nepoužívejte neředěný koncentrát!

Doporučené koncentrace

Použití Koncentrace Expozice
Desinfekce ploch a povrchů 0,5% 30 min
1% 15 min
Desinfekce se zvýšenou biologickou zátěží 2% 15 min

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce - kůže, nástroje, plochy
druhy dezinfekcí: na nástroje a plochy
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AMOENÉ, s.r.o. je rodinná společnost založená v roce 1997, zabývající se vývojem, výrobou, kompletací a distribucí vybraných produktů kosmetiky.

1 Divize nehtové péče se zaměřuje na bezacetonové laky, zpevňovače, odstraňovač kůžičky, lak proti plísním Antifungi silver gel, antibakteriální báze, arganová báze 5v1, vybělovače nehtů, odlakovače acetonové/bezacetonové, odstraňovače výpotků gelových nehtů, odstraňovače gelový nehtů, podkladové laky, Topcoat, Miracle demage repair- zázračný lak na regeneraci nehtů).

2 Divize dezinfekce Lavosept® je zaměřena na výrobu vlastní certifikované české dezinfekce na kůži rukou, nohou, na nástroje a podlahy, dále pak profesionálních prostředků např. Luxusním čističem na zrcadla/okna a sanitu.

3 Zásadní divizí je manufakturní výroba balzámů na rty, vazelín a krémů.

4 Nově vzniklá divize Privat Label se zabývá vývojem/výrobou/plněním/rozplňováním/certifikací sortimentu dle přání konkrétní zákazníka.

Mottem společnosti Amoené je „kvalita, vstřícnost a pohoda.“ Vizí společnosti je týmový duch, rozvoj a finanční stabilita.