Značková nehtová kosmetika
BIO kosmetika - parfémy - mýdla
Pedikérské potřeby
Umělé řasy
Školení nehtového designu
Poradenství
FACEBOOK
SROVNÁNÍ TOP PRODUKTŮ

BEZPLATNÝ ROZVOZ
auto

2. května 2019

JSEM ZAČÁTEČNICE

SLOVNÍČEK POJMŮ

PRODEJNA BONUS

E-SHOP 10% ZPĚT

NAŠE PROMO AKCE

Informace emailem

Získejte aktuality, novinky, akce, tipy videa!
Vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

DÁRKOVÉ POUKAZY

  • Více o kategorii DÁRKOVÉ POUKAZY

    +

Trefte se do toho nejlepšího dárku! 

kategorie-poukazy-slider.jpg

Díky dárkovým poukázkám už nemusíte zdlouhavě vybírat a přemýšlet o nejlepším dárku pro své blízké - obdarovaný si jednoduše vybere sám...

Dárkový poukaz lze zaslat i na dobírku.

Platnost poukazu je 3 měsíce od zakoupení.

PODMÍNKY VYUŽITÍ POUKÁZKY

Tento poukaz je platný jednorázově (můžete sloučit i více poukázek dohromady) po dobu 3 měsíců ode dne zakoupení. Na základě tohoto poukazu obdržíte Vámi vybrané zboží z celého sortimentu kamenného obchodu ve Zlíně nebo e-shopu www.nehtyzlin.cz. 

Prodloužení platnosti poukázky není možné. V případě, že poukázka nebude využita v termínu, propadá. Poukázku nelze vyměnit za hotovost. Hodnota nákupu musí být vyšší než nominální hodnota poukázky. Poukázka bude akceptována jen po předložení této poukázky osobně nebo vepsáním uvedeného kódu do poznámky v případě e-shopové objednávky na www.nehtyzlin.cz. V případě e-shopové objednávky si objednavatel hradí sám poštovné ve výši, která je stanovena pro e-shop www.nehtyzlin.cz v sekci „O nákupu“. Poštovné se neúčtuje v případě osobního odběru zboží na prodejně Eva Klug Plachá - budova Městského divadla Zlín, třída Tomáše Bati 4091/32, 76001 Zlín..


1

1

©2019 - Bio Nails.