Schiumaderbe sprchový šampon a gel 200ml

Kód: CAP0017
Hypoalergenní
Značka: Derbe
375 Kč / ks
Skladem (4 ks)

Jedinečný přípravek pro rovnováhu vnitřních složek: od šetrného pěnicího přípravku, měkkých hydrofilních olejů až po přírodní parfemaci složenou z máty, kafru, tymiánu atd., to jest od nejčistších lesních esencí až po eudermickou kyselost. Schiumaderbe je jedinečný, protože perfektně čistí celé tělo, včetně intimních partií, navrací pokožku volnou a svěží a vlasy měkké a lesklé. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sprchový gel a šampon na vlasy 

Senzace, které cítíte, když používáte Schiumaderbe pro koupel, sprchu, mytí vlasů, jsou jedinečné jako takové, které cítíte, když jste přenášeni sedačkou ve vysokých horách, když bežíte na jaře po pláži, když si lehnete na květinovou louku mezi kopci nebo jdete v lesích a hledáte houby. 
Schiumaderbe Vás přirozeně navrátí k těmto senzacím a pocitům, unaveni tímto frenetickým životem kouře, zdí, zavřených krabic.  
Živě se zázračně navrátí, když ho použijete k mytí Vašeho těla a vlasů. 
Právě Schiumaderbe je jedinečný přípravek pro rovnováhu vnitřních složek: od šetrného pěnicího přípravku, měkkých hydrofilních olejů až po přírodní parfemaci složenou z máty, kafru, tymiánu atd., to jest od nejčistších lesních esencí až po eudermickou kyselost. Schiumaderbe je jedinečný, protože perfektně čistí celé tělo, včetně intimních partií, navrací pokožku volnou a svěží a vlasy měkké a lesklé. 
Schiumaderbe je poklad přírody, přirozený pocit, přání “návratu“ k dobrým věcem dávných časů, otevřeným prostorům. 
Je tak bohatý na zdroje, že se ho používá ve velmi malém množství. 
Můžete ho použít i s mořskou vodou! 
Dermatologicky testováno 
Netestováno na zvířatech

Doplňkové parametry

Kategorie: BIO kosmetika
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V současnosti je značka Derbe nabízena ve více než 2000 lékárnách v Itálii a dále ve specializovaných prodejnách léčivých bylin či kosmetických prodejnách a salonech ve více než 14 zemích světa, včetně Velké Británie, Irska, Francie, Austrálie, Německa, Japonska (již více než 10 let) i Spojených státech (více než 15 let).Tam všude a i v dalších zemích jsou prezentovány jako produkty nejvyšší BIO kvality, vhodné pro nejcitlivější zákazníky, včetně alergiků, netestovány na zvířatech a bez jakýchkoli škodlivých či nešetrných látek, navíc v překrásných obalech, vyjadřujících místo, odkud produkty pocházejí a lásku k tradicím i předkům......