Schiumaderbe sprchový šampon a gel 200ml

Kód: CAP0017
395 Kč / ks
Skladem (5 ks)

Jedinečný přípravek pro rovnováhu vnitřních složek: od šetrného pěnicího přípravku, měkkých hydrofilních olejů až po přírodní parfemaci složenou z máty, kafru, tymiánu atd., to jest od nejčistších lesních esencí až po eudermickou kyselost. Schiumaderbe je jedinečný, protože perfektně čistí celé tělo, včetně intimních partií, navrací pokožku volnou a svěží a vlasy měkké a lesklé. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sprchový gel a šampon na vlasy 

Senzace, které cítíte, když používáte Schiumaderbe pro koupel, sprchu, mytí vlasů, jsou jedinečné jako takové, které cítíte, když jste přenášeni sedačkou ve vysokých horách, když bežíte na jaře po pláži, když si lehnete na květinovou louku mezi kopci nebo jdete v lesích a hledáte houby. 
Schiumaderbe Vás přirozeně navrátí k těmto senzacím a pocitům, unaveni tímto frenetickým životem kouře, zdí, zavřených krabic.  
Živě se zázračně navrátí, když ho použijete k mytí Vašeho těla a vlasů. 
Právě Schiumaderbe je jedinečný přípravek pro rovnováhu vnitřních složek: od šetrného pěnicího přípravku, měkkých hydrofilních olejů až po přírodní parfemaci složenou z máty, kafru, tymiánu atd., to jest od nejčistších lesních esencí až po eudermickou kyselost. Schiumaderbe je jedinečný, protože perfektně čistí celé tělo, včetně intimních partií, navrací pokožku volnou a svěží a vlasy měkké a lesklé. 
Schiumaderbe je poklad přírody, přirozený pocit, přání “návratu“ k dobrým věcem dávných časů, otevřeným prostorům. 
Je tak bohatý na zdroje, že se ho používá ve velmi malém množství. 
Můžete ho použít i s mořskou vodou! 
Dermatologicky testováno 
Netestováno na zvířatech

Doplňkové parametry

Kategorie: BIO kosmetika
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Biokosmetika pohoda a krása, synonymum přírody, účinnosti a bezpečnosti

V současnosti je značka Derbe nabízena ve více než 2000 lékárnách v Itálii a dále ve specializovaných prodejnách léčivých bylin či kosmetických prodejnách a salonech ve více než 14 zemích světa, včetně Velké Británie, Irska, Francie, Austrálie, Německa, Japonska (již více než 10 let) i Spojených státech (více než 15 let).Tam všude a i v dalších zemích jsou prezentovány jako produkty nejvyšší BIO kvality, vhodné pro nejcitlivější zákazníky, včetně alergiků, netestovány na zvířatech a bez jakýchkoli škodlivých či nešetrných látek, navíc v překrásných obalech, vyjadřujících místo, odkud produkty pocházejí a lásku k tradicím i předkům.

Laboratoře Derbe

Srdce činnosti bije v našich bylinných analytických, designových a konfiguračních laboratořích v kombinaci s nesčetnými kontrolami účinnosti produktů až po finální balení, syntéza celého procesu.

laboratoře Derbe

Snaha o dokonalost

Ve skutečnosti dáváme přednost nedelegovat na třetí strany žádnou z citlivých fází, které vedou k vytvoření produktu, od třídění a třídění až po míchání po pečlivém prostudování složení , účinných látek , interakcí rostlin s tkáněmi a potřeb, které mohou uspokojit. . To vše v lepších podmínkách kvality a hygieny během procesů zpracování, pro úplnou bezpečnost uživatelů.

Jsme hrdí na to, že celý proces řídíme nezávisle , protože kvalita se odvíjí od použitých ingrediencí, od toho, jak se s nimi zachází a od výsledku, který má být získán. Nic nesmí být ponecháno náhodě, spěchu nebo povrchnosti. Způsob, jak s vámi i v těchto fázích udržovat stálou a přímou linii a řídit je nezávisle.

Kořeny a současnost

Všechny aspekty zpracování musí odrážet naši filozofii a poslání Derbe, zrozené z intuice zakladatele Maura Cresciho , který po svém otci zdědil farmaceutickou laboratoř a transformoval společnost a její strukturu přizpůsobil výrobě přírodní kosmetiky. Předchůdce bohatý na technické a vědecké dovednosti, který začal navrhovat inovativní kosmetiku pro péči a ošetření pokožky hlavy a vlasů: eudermické, tricho a dermoafinity , přímé vyjádření přírody a její souzvuk s námi.

Tradice , která pokračuje dnes a v neustálém technologickém a kreativním vývoji , díky neustálému výzkumu a nejmodernějším inovacím, které nám umožňují být vždy v popředí a na kterých zakládáme naši práci, aniž bychom zapomínali na své kořeny . Jedině tak nás může každý výtvor Derbe skutečně reprezentovat a inspirovat trh, než aby mu byl vystaven nebo napodobován.

Kosmetika Derbe

Výtvory, které inspirují

Dnes je Derbe velmi moderní kosmetická společnost, která vyrábí podle nejpřísnějších platných evropských norem a s parametry nejvyšší kvality, která se nyní stala referencí v oboru.

Naše eko-biokosmetika je proto vyjádřením pohody a krásy, synonymem přírody, účinnosti a bezpečnosti.