Proti lupům šampon 200ml

Kód: VIT 1002
410 Kč / ks
Skladem (>5 ks)
Šampon na vlasy s tea tree olejem pro všechny typy lupů
Lupy jsou rozšířená a obtížně řešitelná nedokonalost vlasové pokožky.  
Příčiny tohoto problému se mohou být různé: stravování, agresivní čisticí prostředky, znečištění, svědění atd.  
Dezinfekční šampon Derbe působí příznivě na obnovení řádné hygieny pokožky hlavy. Přítomnost velmi šetrné čistící báze kombinované s účinkem tea tree oleje. 
Obsahuje také antifungální látku a kožní maz-regulaci, která ve srovnání s více běžnými prostředky proti lupům, je vybavena vysokou afinitou pro struktury bohaté na keratin. 
Šampon Derbe tak pomáhá obnovit přirozenou mikrobiální rovnováhu pokožky hlavy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sciampo Derbe con tea tree oil 

Použití: Naneste na vlhké vlasy dostatečné množství šamponu a vytvořte pěnu. 
Zopakovat ještě jednou před konečným opláchnutím.  Poté vlasy vysušit. Pro lepší účinek se doporučuje používat společně s peelingem Scrub Derbe. 
Neobsahuje parabeny, SLES, PEG, barviva a minerální oleje. 
Klinicky testováno 
Neobsahuje lepek 
Netestováno na zvířatech 
Biologicky správné složení – eko-kompatibilní 
 
Lupiny, běžný problém, jsou nevzhledné a těžko ovladatelné; jeho příčiny se mohou lišit: potraviny, agresivní výrobky pro péči o vlasy, znečištění, svědění atd. Derbe's Sanitizing šampon pomáhá obnovit hygienu pokožky hlavy díky velmi jemné základně detergentů v kombinaci s dezinfekčním účinkem oleje z čajovníku. Obsahuje také netoxickou, antifungální a látku regulující kůži (cyklopirox olamin), která ve srovnání s většinou látek proti lupům vykazuje vysokou afinitu k tkáním bohatým na vlákninu, jako jsou vlasy. Má širokospektrální antibakteriální aktivitu a pomáhá obnovit přírodní mikrobiální rovnováhu pokožky.  
 

Doplňkové parametry

Kategorie: BIO kosmetika
Hmotnost: 0.25 kg
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AG Avatar autora | 15.1.2022
Výborný šampon na lupy,jiný už nepoužívám.
5
T Avatar autora | 16.1.2020
Spokojená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Biokosmetika pohoda a krása, synonymum přírody, účinnosti a bezpečnosti

V současnosti je značka Derbe nabízena ve více než 2000 lékárnách v Itálii a dále ve specializovaných prodejnách léčivých bylin či kosmetických prodejnách a salonech ve více než 14 zemích světa, včetně Velké Británie, Irska, Francie, Austrálie, Německa, Japonska (již více než 10 let) i Spojených státech (více než 15 let).Tam všude a i v dalších zemích jsou prezentovány jako produkty nejvyšší BIO kvality, vhodné pro nejcitlivější zákazníky, včetně alergiků, netestovány na zvířatech a bez jakýchkoli škodlivých či nešetrných látek, navíc v překrásných obalech, vyjadřujících místo, odkud produkty pocházejí a lásku k tradicím i předkům.

Laboratoře Derbe

Srdce činnosti bije v našich bylinných analytických, designových a konfiguračních laboratořích v kombinaci s nesčetnými kontrolami účinnosti produktů až po finální balení, syntéza celého procesu.

laboratoře Derbe

Snaha o dokonalost

Ve skutečnosti dáváme přednost nedelegovat na třetí strany žádnou z citlivých fází, které vedou k vytvoření produktu, od třídění a třídění až po míchání po pečlivém prostudování složení , účinných látek , interakcí rostlin s tkáněmi a potřeb, které mohou uspokojit. . To vše v lepších podmínkách kvality a hygieny během procesů zpracování, pro úplnou bezpečnost uživatelů.

Jsme hrdí na to, že celý proces řídíme nezávisle , protože kvalita se odvíjí od použitých ingrediencí, od toho, jak se s nimi zachází a od výsledku, který má být získán. Nic nesmí být ponecháno náhodě, spěchu nebo povrchnosti. Způsob, jak s vámi i v těchto fázích udržovat stálou a přímou linii a řídit je nezávisle.

Kořeny a současnost

Všechny aspekty zpracování musí odrážet naši filozofii a poslání Derbe, zrozené z intuice zakladatele Maura Cresciho , který po svém otci zdědil farmaceutickou laboratoř a transformoval společnost a její strukturu přizpůsobil výrobě přírodní kosmetiky. Předchůdce bohatý na technické a vědecké dovednosti, který začal navrhovat inovativní kosmetiku pro péči a ošetření pokožky hlavy a vlasů: eudermické, tricho a dermoafinity , přímé vyjádření přírody a její souzvuk s námi.

Tradice , která pokračuje dnes a v neustálém technologickém a kreativním vývoji , díky neustálému výzkumu a nejmodernějším inovacím, které nám umožňují být vždy v popředí a na kterých zakládáme naši práci, aniž bychom zapomínali na své kořeny . Jedině tak nás může každý výtvor Derbe skutečně reprezentovat a inspirovat trh, než aby mu byl vystaven nebo napodobován.

Kosmetika Derbe

Výtvory, které inspirují

Dnes je Derbe velmi moderní kosmetická společnost, která vyrábí podle nejpřísnějších platných evropských norem a s parametry nejvyšší kvality, která se nyní stala referencí v oboru.

Naše eko-biokosmetika je proto vyjádřením pohody a krásy, synonymem přírody, účinnosti a bezpečnosti.