Lavosept dezinfekce na cesty 200 ml

Kód: AM-DEO/CES/200
229 Kč / ks 115 Kč / 100 ml
Skladem (>5 ks)

Lavosept® na kůži je dezinfekční přípravek na bázi alkoholu, který může být ve formě roztoku nebo gelu. Přípravek má široké spektrum použití, zejména je určen k hygienické dezinfekci kůže. Přípravek má optimální baktericidní (především proti původcům onemocnění tuberkulózy a MRSA), virucidní (viry působící opar, HIV a hepatitidy typu B, C) a fungicidní účinky. Dezinfekce Lavosept, který je určen na kůži, obsahuje mimo jiné také zjemňující a hydratační přísady, které zabraňují vysoušení a podráždění pokožky rukou po jeho aplikaci. Vůně višně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dezinfekční účinnost přípravku byla posuzována na Státním zdravotním ústavu v Praze, v Centru epidemiologie a mikrobiologie v Národní referenční laboratoři pro dezinfekci a sterilizaci.

Schváleno ministerstvem zdravotnictví ČR pod číslem: REG – 33.7.1 – 3.4.07/11823

Přípravek Lavosept® je vhodný pro použití všude tam, kde dochází ke kontaktu s velkým počtem osob – ve všech typech zdravotnických zařízení včetně ordinací, ve stravovacích provozech, v oblasti rehabilitace, v kosmetických salónech, sportovních zařízeních, v půjčovnách sportovního náčiní, fitness, wellnes apod., ale také i pro osobní hygienu, maminky s dětmi, manažery, kteří se setkávají s velkým počtem osob.

Benefity:
• Luxusní vůně: višeň
• Česká výroby a certifikace u SZU
• Panthenolová složka zaručuje hydrataci pokožky

Složení/Ingredients

100 g směsi obsahuje 45 g Isopropylalkoholu a 30 g Ethylalkoholu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce - kůže, nástroje, plochy
Hmotnost: 0.2 kg
Druhy dezinfekcí: na kůži
UFI kód: TC00-U08Y-H00U-FXCG

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AMOENÉ, s.r.o. je rodinná společnost založená v roce 1997, zabývající se vývojem, výrobou, kompletací a distribucí vybraných produktů kosmetiky.

1 Divize nehtové péče se zaměřuje na bezacetonové laky, zpevňovače, odstraňovač kůžičky, lak proti plísním Antifungi silver gel, antibakteriální báze, arganová báze 5v1, vybělovače nehtů, odlakovače acetonové/bezacetonové, odstraňovače výpotků gelových nehtů, odstraňovače gelový nehtů, podkladové laky, Topcoat, Miracle demage repair- zázračný lak na regeneraci nehtů).

2 Divize dezinfekce Lavosept® je zaměřena na výrobu vlastní certifikované české dezinfekce na kůži rukou, nohou, na nástroje a podlahy, dále pak profesionálních prostředků např. Luxusním čističem na zrcadla/okna a sanitu.

3 Zásadní divizí je manufakturní výroba balzámů na rty, vazelín a krémů.

4 Nově vzniklá divize Privat Label se zabývá vývojem/výrobou/plněním/rozplňováním/certifikací sortimentu dle přání konkrétní zákazníka.

Mottem společnosti Amoené je „kvalita, vstřícnost a pohoda.“ Vizí společnosti je týmový duch, rozvoj a finanční stabilita.