Zrnkový vosk hypoalergenní CLEOPATRA 1 kg

Kód: IW-ZRN/CLE
320 Kč / ks
Skladem
Unikátní zlatý tvrdý vosk na depilaci celého těla, který se rozehřívá v plechových nádobkách. Nanáší se špachtlí ve velmi tenké vrstvě.
Speciální vosk na depilaci, který se rozehřívá v plechových nádobkách. Nanáší se špachtlí ve velmi tenké vrstvě. Po a před depilací nezapomínejte používat podepilační a předdepilační přípravky.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní zlatý tvrdý vosk, který je vytvořen k odstranění chloupků z celého těla. Díky své zvláštní plastičnosti se snadno roztírá pomocí velké špachtle na jakoukoliv část těla. Vytvoří tenkou pružnou vrstvu, která dokonale zachytí krátké a pevné chloupky. Vosk se nanáší bez ohledu na směr růstu chloupků a odstraněje se bez použití papírků na depilaci. Po zákroku není pokožka lepkavá. Vosk je hypoalergení, neobsahuje žádné složky, které mohou způsobovat alergii a podráždění pokožky. Lze použít i na citlivou pokožku. Nejlepšího výsledku dosáhnete v kombinaci s předdepilačním a podepilačním olejem Sandal Wood.
 
1. Předehřejte vosk na pracovní teplotu 45 stupňů 
 
2 . Použijte předdepilační tonikum na odmaštění pokožky a smytí drobných nečistit z pokožky – tento přípravek odmastí pokožku a odstraní všechny kosmetické přípravky použité během dne.
 
3. Naneste malé množství filmwaxu 
 
4 . Nanáší se špachtlí v tenké vrstvě, bez ohledu na směr růstu vlasů. Na konci nechte malé tzv.”oslí ucho”, které později použijete jako úchyt pro odstranění vosku. POZOR ! Nespěchejte během aplikace , vosk nanášejte tak, aby opravdu dobře přilnul na pokožku
 
 5 . Vosk ztvrdne během 5-6 sekund. Během této krátké doby by se na vosk měly uchytit všechny chloupky ( při dotyku by se vám vosk neměl lepit na prsty) 
 
6 . Pokožku natáhněte v opačném směru depilace, díky tomu vosk strhnete rychleji . 
 
7. Opakujte postup na další části 
 
8 . Po dokončení depilace použijte podepilační bezolejové přípravky. 
 
 
Časté chyby při používání horkého filmwaxu :
 
1 . Vosk se táhne jako karamel a jeho odstranění je obtížné. Důvod : vosk neměl dostatek času k vytvrzení . Co dělat : aplikujte na místo opět malé množství vosku, vyčkejte 2 – 3 sekundy a odstraňte. 
 
2. . Po odstranění vosku některé chloupky nejsou pryč . Důvod: vosk se nanáší povrchně , bez tlaku špachtle na kůži , aby se chloupky nedostaly do vrstvy vosku . Co dělat : aplikujte vosk na oblasti kůže kde vám chloupky zůstaly a opakujte depilaci. 
 
3 .Vosk netvrdne .Důvod : aplikovaná vrstva je příliš silná, tento speciální vosk se nanáší ve velmi tenké vrstvě. Co dělat : vosk pečlivě roztírejte po vámi zvolené ploše a v budoucnu použijte mnohem slabší vrstvu. 
 
4. . Po odstranění zůstává kraj vosku na pokožce Důvod : nerovnoměrná aplikace vosku . Co dělat : vosk musí být nanášen ve stejné vrstvě jak na krajích, tak ve prostředku. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italská společnost Filo Bianco Srl se specializuje na výrobu a výrobu vysoce kvalitních profesionálních produktů pro biodepilaci. Vyrábíme a dodáváme profesionální kosmetiku pro depilaci pod soukromou značkou nebo Italwax.  Moderní výroba špičkových technologií je vybavena nejmodernějším německým a italským zařízením, které umožňuje výrobu až 500 000 kazet za měsíc.  Továrna je vybavena vlastními automatizovanými linkami pro výrobu celé řady produktů pro depilaci:

italwax-logo