Manikúra a aplikace zpevňujícího keratinového průhledného gel laku TRUSCADA - hypoalergenní

Pro koho je vhodná?
 
Produkt je vhodný i pro alergiky - jedná se o bezkyselinový produkt, do všech typů lamp, s výpotkem, Pro každého, kdo má uv/led lampu a chce pomocí tohoto špičkového světového produktu výrazně posílit a zpevnit své přírodní nehty.
 
Jedná se u zcela unikátní průhledný podkladový gel lak s vysokým obsahem keratinu, který významně zpevňuje a chrání přírodní nehty.
Tento gel lak zkrátka neustále uvolňuje keratin do Vašeho přírodního nehtu a ten je díky tomu výrazně zpevněný a chráněný. 
Gel s vysokým podílem aminokyselin získaných z hydrolizovaného keratinu se vážou na keratin obsažený v přítodním nehtu, proto materiál perfektně dřží a zároveň zlepšuje kvalitu i pevnost přírodního nehtu.
 
Keratinový gel lak můžete použít buď samostatně jako keratinovou kúru - v jedné nebo dvou vrstvách na přírodní nehet (každou vrstvu vytvrdíte v uv/led lampě 1 minutu nebo déle ve starších typech lamp) nebo jej použijete jako podkladový gel lak do gel lakového systému nebo jako podkladový gel do gelové modeláže nebo jako podklad pod klasické laky samoschnoucí na vzduchu, které díky tomuto zpevnění mnohem déle vydrží.
 
16740
 
Malinkatá rada
 
Při aplikaci keratinového gel laku naneste na přírodní nehet raději dvě velmi tenké vrstvy (a každou vytvrďte v lampě), než jednu silnější. Nezapomeňte, že se jedná o produkt s výpotkem, tedy po jeho vytvrzení je potřeba tento lepkavý povrch setřít speciálním čističem nehtů (cleaner). 
Co vše budete potřebovat k manikúře a aplikaci keratinového gel laku