Značková nehtová kosmetika
BIO kosmetika - parfémy - mýdla
Pedikérské potřeby
Umělé řasy
Školení nehtového designu
Poradenství
FACEBOOK
SROVNÁNÍ TOP PRODUKTŮ

BEZPLATNÝ ROZVOZ
auto

2. května 2019

JSEM ZAČÁTEČNICE

SLOVNÍČEK POJMŮ

PRODEJNA BONUS

E-SHOP 10% ZPĚT

NAŠE PROMO AKCE

Informace emailem

Získejte aktuality, novinky, akce, tipy videa!
Vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

GELY UV/LED ENII-NAILS

 • Více o kategorii GELY UV/LED ENII-NAILS

  +

  UV GELOVÝ SYSTÉM:
  Denně upravené a dobře vypadající nehty jsou v dnešní době téměř každodenní záležitostí každé moderní ženy a dívky.
  Díky gelovému systému budou Vaše nehty vypadat stále krásně a upraveně. Samozřejmostí je také skvělý a příjemný pocit upravených nehtů, který Vás bude provázet během každodenních povinností. Nejen, že nehty vypadají po aplikaci gelu krásně a přirozeně, ale zároveň tvoří velký kus vnějšího vzhledu ženy.
  Nehty budete mít stále upravené a nemusíte se stydět za špinavé nebo dokonce okousané nehty. To, v případě aplikace gelových nehtů určitě nehrozí. Vaše ruce tím získají přímo úchvatný a skvostný vzhled, který přitáhne pozornost a údiv mnoha lidí.

  Proč se rozhodnout pro aplikaci gelových nehtů?
  Už jen pro to, že v dnešní době je gelová modeláž téměř raritou a naprosto běžnou věcí každé ženy, jejíž aplikace Vám nijak neublíží, ba naopak jen pomůže:o)
  -Výhody gelových nehtů: Mezi hlavní výhody gelové modeláže patří nezbytně přirozený a upravený vzhled nejen vašich nehtů, ale zároveň rukou. Díky speciálnímu vytvrzení v UV lampě pod UV světlem, uv gel velmi snadno a lehce přilne k vašim vlastním nehtům, je snadno opracovatelný a naprosto bez zápachu.
  -Nevýhody gelových nehtů: nejsou Jedinou nevýhodou jak u gelových nehtů, tak u všech modeláží může být snad jen to, že se nehty musí cca po 3 a více týdnech doplňovat, jelikož materiál, kterým je nehet modelován je od vrchní kůžičky nehtu odrostlý (délka odrostu je individuální) a nehet je tím pádem také mnohem delší a může s nimi být obtížná i běžná každodenní práce.

  POSTUP MODELÁŽE GELOVÝCH NEHTŮ

  1.Při první návštěvě u nehtařky, je nutná společná konzultace o přírodních nehtech zákaznice. Posuzuje se, zdali jsou nehty zdravé, nevyskytuje se na nich plíseň, či jiná onemocnění nehtů nebo pokožky kolem rukou.
  Pokud jsou nehty zdravé a v pořádku, nastává konzultace ohledně délky nehtů, popřípadě nalepení typu nebo aplikace šablony, zdobení aj.
  V tomto postupu si nyní zvolíme nalepení nehtového typu.

  2.Pokud jsou nehtařka a zákaznice domluveni na postupu a stylu gelové modeláže, můžeme začít s desinfekcí a postupným nalepováním jednotlivých typů na nehty.

  3.Postřikem desinfekcí na ruce a následným promnutím rukou vydesinfikujeme jak nehty, tak i ruce nehtařky i zákaznice např. přípravkem (LAVOSEPT desinfekce na pokožku). Připravíme si přírodní nehet, a to tak, že odstraníme případný nežádoucí lak, zmatníme nehtové lůžko pilníkem ZEBRA 180/180 a kůžičku zatlačíme POMERANČOVÝM DŘÍVKEM, popřípadě úplně odstraníme obroušením pomocí BRUSKY NA NEHTY a FRÉZKY S KULIČKOU.

  4.Pokud máme nehty obroušené a kůžičku odstraněnou, nehtového lůžka se už nedotýkáme rukama, aby nedošlo k zamaštění nehtové ploténky, které by mohlo vést k odchlipování UV gelu nebo špatnému přilnutí materiálu. Na takto připravené nehty aplikujeme desinfekci nehtového lůžka tzv. NAIL PREP, kterou nanášíme po celé délce nehtu. Necháme cca 30s. zaschnout. V případě léčby plísně na nehtu naneseme přípravek ANTIFUNGAL SOLUTION – protiplísňovou fázi, kterou potíráme opět celou plochu nehtu. Opět necháme alespoň 30s proschnout.

  5.Pokud máme takto odmaštěné a připravené nehty, vybereme si na jednotlivé nehty vhodnou velikost nehtového tipu např. druhu (COSMO SQUARE - rovné, nebo ROYAL OVERLAP- zahnuté tipy) Pomocí lepila na nehtové tipy, nalepíme tipy jednotlivě na každý nehet a to tak, že potřeme volnou nalepovací plochu lepidlem a správným sklonem 45 stupnů přilepíme na okraj nehtu. Musíme si dávat pozor, aby se nám nevytvořily vzduchové bubliny mezi vlastním nehtem a nalepeným tipem.

  6.Přebytečné lepidlo odstraníme čtverečkem buničité vaty. Dle přání klientky zastřihneme přebývající typy pomocí kleští na nehty na požadovanou délku. Po té pilníkem ZEBRA 150/150 jemně zbrousíme přechod mezi umělým typem a vlastním nehtem tak, aby nebyl vidět rozdíl mezi nalepeným typem a vlastním nehtem. Na takto připravené nehty, naneseme přípravek tzv. přilnávač gelu, jako např. (SUPER STICK, ULTRABOND PRIMER, UNIVERSAL PRIMER nebo ACID FREE PRIMER – na přírodní nehty) a necháme 1 minutu zaschnout.

  POZOR: JAKÝKOLIV PŘILNÁVAČ GELU SE NESMÍ DOTKNOUT KŮŽIČKY ANI UMĚLÉHO TYPU!!! A DÁVÁ SE VE VELMI MALÉM MNOŽSTVÍ! POKUD BY SE TAK STALO, NEHET SE MUSÍ ZNOVA ODMASTIT A ZDRSNIT PILNÍKEM.

  7.Po zaschnutí přidávače gelu aplikujeme na nehty podkladový UV gel např. ( ENII BASE GEL nebo ECO PODKLADOVÝ UV GEL), který se nanáší ve velmi tenké vrstvičce a dá se zapéct do UV lampy na 2minuty. Po dvou minutách vytvrzení nestíráme výpotek, ale hned nanášíme modelovací UV gel dle vašeho výběru např. ( MAGICAL, SUPERIOR, PREMIUM ECO MODELOVACÍ atd.) a tvarujeme C oblouk, který musí pokrývat stresový bod nehtu, což je cca v polovině nehtu. Opět dáme do UV lampy vytvrdit na 2 minuty. Z vytvrzeného nehtu setřeme výpotek a nehet zapilujeme do požadovaného tvaru. Při pilování použijeme odsávačku prachu, která zabrání nechtěnému víření prachu a také se vyhneme vdechování nechtěného prachu do plic.

  8.Takto vytvořená modeláž nehtů se může dále jakkoliv zdobit např. (barevnými gely, zdobícími laky, třpitkamy, glitramy, razítkovat nebo použít nálepky na nehty). Pokud máme nehty nazdobené, použijeme jako poslední vrstvu vrchní uv gel např. ( ENII TOP GEL nebo ECO VŽDY LESKLÝ). Tuto vrstvu necháme vytvrdit v UV lampě 3-4 minuty pro větší lesk. Nakonec setřeme výpotek a pro ještě větší lesk použijeme QUICK FINISCH, který se tvrdí v UV lampě 2-3 minuty, nemá výpotek a má neskutečně krásný lesk.
  ČÍM DÉLE SE TVRDÍ LESK V UV LAMPĚ TÍM BUDE NEHET LESKLEJŠÍ!

  9.Nakonec ošetříme nehtovou kůžičku olejíčkem nebo použijeme olejovou tužku.


1

1

©2019 - Bio Nails.