Značková nehtová kosmetika
BIO kosmetika - parfémy - mýdla
Pedikérské potřeby
Umělé řasy
Školení nehtového designu
Poradenství
FACEBOOK
SROVNÁNÍ TOP PRODUKTŮ

BEZPLATNÝ ROZVOZ
auto

2. května 2019

JSEM ZAČÁTEČNICE

SLOVNÍČEK POJMŮ

PRODEJNA BONUS

E-SHOP 10% ZPĚT

NAŠE PROMO AKCE

Informace emailem

Získejte aktuality, novinky, akce, tipy videa!
Vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

ŠKOLENÍ NEHTOVÉHO DESIGNU

  • Více o kategorii ŠKOLENÍ NEHTOVÉHO DESIGNU

    +

Milé zájemkyně o školení u nás ve Zlíně,

rozhodli jsme se Vám všem vyjít vstříc a změnit doposud zaužívanou metodu jednotlivých školení, kdy jsme vždy předem stanovovali termíny a konkrétní metody zdobení či modeláže. Od této chvíle to budete Vy, kdo si zvolíte, jaký typ školení u nás chcete absolvovat a který den... (může to být jak všední den, tak také víkend). Vše tedy bude záviset pouze na telefonické, mailové či osobní domluvě mezi námi (školitelkou) a Vámi. Jedině tak můžeme efektivně podchytit Vaše momentální potřeby - takže ne, že Vy se budete přizpůsobovat nám, ale naopak - my se budeme přizpůsobovat Vám...:-)) a budeme plnit všechna Vaše přání, tak, jak Vy si je pro Váš školící den stanovíte :-))


Jedná se tedy o individuální školení, díky tomu, že si sama vybíráte svůj termín, tak budete na tomto školení pouze Vy a Vaše školitelka.  Tím máte jistotu, že se Vám bude pečlivě věnovat a nemusíte se obávat žádných nevýhod, spojených s hromadným školením. Všechna školení jsou určena pro širokou veřejnost. Nemusíte být tedy nehtařka, aby jste se mohla našich školení zúčastnit. Vyškolíme každou ženu či dívku, věk nerozhoduje.

Stačí tedy kdykoli, v době od 9 do 19 hodin, zatelefonovat na číslo 777 075 875 - Eva Klug Plachá - a domluvit si konkrétní typ školení. A nebo napsat na mailovou adresu info@bio-nehty.cz, či za námi přijít osobně na prodejnu v centru Zlína na ulici Dlouhá 510, vedle OC Zlaté jablko. Předem děkujeme za Váš zájem a věřte, že uděláme vše pro to, abyste se u nás cítily dobře a odcházely s pocitem, že jste se naučily to, co jste potřebovaly :-))

Školení je vždy jednodenní, od 9.00 do 16.00 hodin (přestávka oběd 12 - 13 h), s certifikátem, za cenu 3000 Kč s produkty značky Enii-nails nebo značky Truscada.

Školení je považováno za závazné ve chvíli, kdy je uhrazena celá částka nejpozději týden před zvoleným termínem školení v hotovosti na prodejně nebo na účet číslo 43-9991620227/0100 KB Zlín- jako variabilní symbol uveďte termín Vašeho kurzu, do poznámky pro příjemce uveďte Vaše Jméno a příjmení. V případě, že se na školení nedostavíte bez řádné omluvy, ztrácíte nárok na vrácení částky. V případě, že se řádně omluvíte (nejpozději den před termínem školení), budeme se s Vámi domlouvat na náhradním termínu. 

Zbývající podrobné informace o jednotlivých typech školení se dozvíte níže, v rozpisu.

Těšíme se na Vás! :-)) Školící tým: BIO nails Zlín a odborné školitelky Iva + Katka.

 1

1

©2019 - Bio Nails.