SHIELD Strong base 15ml

Kód: KT-STR/BAS/15
hypoalergenní
Značka: Kinetics
540 Kč / ks
Skladem (4 ks)

STRONG BASE COAT 15 ml SHIELD

Silná báze je středně hustá báze, kterou lze použít v tenké vrstvě nebo jako základna pro modelování. Ideální pro modelaci správného tvaru nehtu pro rýhované nebo prohnuté "lžičkovité" nehty.

Univerzální - použití v tenké vrstvě nebo jako modelovací základna
Silná přilnavost - zlepšuje dobu nošení až na 3 týdny
Hladký výsledek - ideální pro rýhované a poškozené nehty
 
Špičkový profesionální base coat
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

ODSTRANĚNÍ

Doba odstranění silné základny je 15 minut při tradičním způsobu zabalovací metodou v removeru Red Lizard od Kinetics. Doba odstranění se může lišit v závislosti na stavu nehtu zákazníka a technice odstranění.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vše pro alergiky
typ gelu: podkladový base

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

reconnect-colors-kinetics-nail-systems-kinetics-png-1181_323

 

PROFESIONÁLNÍ

Od prvního dne vytváříme nehtové výrobky pro profesionály. Naše hrdost je naše laboratoř. Naši chemici vytvářejí stovky receptur měsíčně, které se testují s profesionály na nehty. Pouze po schválení oběma týmy - lékárnami a pedagogy - je produkt uveden na trh. To je náš profesionální způsob. Náš jedinečný vzdělávací program udržuje profesionalitu na nejvyšší úrovni.

 

VÁŠNIVÍ PRO DESIGN

Věříme v designové záležitosti. Krásné balení výrobků je naší vášní. Máme rádi elegantní, čistou jednoduchost. Je to náš životní styl a to, co v našich produktech vyjadřujeme. Pocházející ze severní Evropy se inspirujeme severskou estetikou a její nedotčenou přírodou. Prostě nemůžeme myslet na kompromisní design.

 

PŘÁTELŠTÍ

Všichni jsme lidé. Věříme ve zdravé vztahy. Rosteme společně s našimi partnery nasloucháním jejich nápadům, vytvářením řešení a nových produktů, které odpovídají jejich potřebám. Stejně jako naše výrobky udržujeme věci jednoduché - jednoduché použití, s jasnou funkcí. Všechny naše výrobky jsou v profesionální kvalitě, přesto jsou uživatelsky přívětivé.

 

ZKOUMAJÍCÍ

Jsme malý, vášnivý tým a věříme, že nejlepší způsob, jak žít život, je jeho prozkoumání. Vítáme výzvy přírody a běháme maratony - rádi prožíváme a prozkoumáváme. Přinášíme tohoto ducha do naší práce vytvářením chytlavých jmen, bláznivých sbírkových příběhů a zábavných užitečných produktů. To dává našim životům barvu.

24129747_1658744927515556_596992116640045062_n