Značková nehtová kosmetika
Pedikérské potřeby
Umělé řasy
Školení nehtového designu
Poradenství
FACEBOOK
SROVNÁNÍ TOP PRODUKTŮ

BEZPLATNÝ ROZVOZ
auto

24. leden 2018

JSEM ZAČÁTEČNICE

SLOVNÍČEK POJMŮ

PRODEJNA BONUS

E-SHOP 10% ZPĚT

NAŠE PROMO AKCE

Informace emailem

Získejte aktuality, novinky, akce, tipy videa!

ROCKLAC

 • Více o kategorii ROCKLAC

  +

  Jedná se o velmi jednoduchý způsob lakování nehtů s velmi rychlým nanášením i vytvrzením a s trvanlivostí 10-14 dnů dle tipu nehtů.

  ROCKLAC vám vydrží krásně lesklý a bez chyb několikanásobně delší dobu, než jiné produkty a díky jeho odstranění pomocí odstraňovače absolutně nepoškodí přírodní nehty. Na výběr máte z více než padesáti odstínů barev, takže si vybere určitě každá z vás.

  1. Nehty vydesinfikujeme, pokud je potřeba zapilujeme do požadovaného tvaru, odstraníme kůžičku a odmastíme pomocí tekutiny OFF.

  2. Vybereme si požadovaní odstín a aplikujeme na odmaštěné nehty v tenké vrstvě, kterou vytvrdíme v LED lampě po dobu 30 sekund - v UV lampě po dobu dvou minut.

  3. Nalakujeme nehty druhou vrstvou laku ROCKLAC a opět vytvrdíme v LED lampě po dobu dvakrát 30sekund, nebo v UV lampě po dobu dvakrát dvě minuty.

  4. Výsledný efekt je oslňující lesk a krásná celistvá vrstva na nehtu.
  Pokud chceme aplikujeme nehtový olejíček pro výživu kůžičky. Tímto je hotovo a můžeme se pyšnit krásně upraveními nehty po dlouhou dobu.

  Pro odstranění odrostlé vrstvy laku ROCKLAC použijeme opět odstraňovač OFF, který aplikujeme na folie k tomu určené a každý nehet zvlášť zabalíme do folie a necháme působit cca 5 minut. Po uplynutí doby folii stáhneme z nehtu a lak ROCKLAC odstraníme pomocí pomerančového dřívka. Hned poté můžeme opět aplikovat lak ROCKLAC.

rocklac1.jpgrocklac2.jpgrocklac3.jpgrocklac4.jpgrocklac-pastel.jpg

Správná aplikace laku do lampy Rocklac + VIDEO


Rocklac je vážně skvělý! Protože je jednoduchý, rychlý, zvládne ho každá z Vás a vydrží cca 14 dnů i déle... Rocklac je lak do lampy, který se nanáší na přírodní odmaštěné nehty ve dvou velmi tenkých vrstvách. Nedává se žádný podlak ani nadlak, prostě stačí jen nanést dvě vrstvy Rocklacu a jít....:-)) Rocklac nemá výpotek. Vytvrdíte jej ve všech typech lamp, jak UV, tak také LED. Odstranění Rocklacu se provádí šetrnou metodou, bez pilování, pomocí zabalovacích folií nebo opakovatelných náprstků, v kombinaci se speciální tekutinou OFF. Rocklac je vhodný jak na ruce, tak také na nohy. Můžete jej využít i do gelové modeláže - pracovat s ním stejně, jako s barevným uv gelem. Stejně tak je vhodný i do kombinace s gel laky značky Enii-nails. 

1

1

©2018 - Bio Nails.