Pigment chameleon #202

Kód: 277910
370 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pigment Chameleon - Více odstínů – více možností. 3 nové odstíny doplnily kolekci oblíbených pigmentů. - Nový rozměr odstínů. Aktuální E.Mi-manikúra s efektem chameleonu úspěšně dobyla trh a je stále na vrcholu popularity. - Jedinečná textura. Částečky pigmentu ve tvaru vloček dokonale pokrývají nehet, výborně odráží světlo a vytváří neopakovatelnou texturu. - Snadné použití. Pigment se zalešťuje aplikátorem do vytvrzeného Top Gel Tackless, 30 sekund v LED/CCFL lampě nebo 1 minutu v UV lampě. - Praktické balení pro práci a úschovu. Aplikátor a pigment v taštičce vždy po ruce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

E.Mi

E.Mi je mezinárodní značkou módní salonní manikúry. Značka E.Mi je volena hvězdami, lídry nehtového průmyslu a stylovými ženami v 28 zemích světa.

E.Mi se těší oblibě díky evropské kvalitě, neustálým inovacím ve vývoji materiálů, jedinečnému přístupu k designu nehtů a komplexními obchodními řešeními pro salony krásy.

Globální značka

E.Mi je globální značkou. Při výrobě produktů jsou používány suroviny od předních světových dodavatelů z Evropy, Jižní Koreje a Spojených států.

logo_emi_148059210957

  • Home
  • Design Shoptetak.cz