Pepř a grep - tělová voda 125ml

Kód: SPE0042
hypoalergenní
Značka: Derbe
399 Kč / ks
Skladem
Tato účinná tělová voda se svým bezpečným, moderním vzorcem byla vytvořena podle nejstarších bylinných tradic. Díky přírodním funkčním látkám extrahovaným z pepře a grapefruitu má vynikající antioxidační, zklidňující, čistící a stimulační vlastnosti. 
Stříkat po celém těle: uvolňuje nádherné pocity a napouští pokožku světlem, čistým, šumivým čerstvým parfémem. Perfektní kdykoliv během dne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktivní tělová voda bez alkoholu s vůní pepře a grepu 125 ml Speziali Fiorentini - Pepe e Pompelmo 

 
Jemná parfémová tělová voda - mléko pro celé tělo! Vhodné pro muže i ženy. Smyslná vůně. Aplikujte na mokrou pokožku po sprchování. Ne na oblečení! 
DERBE je 100% přírodní, takže všechny naše produkty neobsahují syntetické konzervační látky (parabeny, fenoxyethanol), deriváty ropných produktů a minerálních olejů, lauryllaureth sulfáty, silikony a geneticky modifikované složky.  Výroba našich produktů je pro přírodu naprosto bezpečná.  Výrobce používá speciální obal vhodný k recyklaci.  Z tohoto důvodu naše výrobky neobsahují slídovou vrstvu na kartonovém obalu, krabičky nejsou chráněny fólií -  fólie se rozkládají v půdě asi 100 let, což je pro přírodu škodlivé. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V současnosti je značka Derbe nabízena ve více než 2000 lékárnách v Itálii a dále ve specializovaných prodejnách léčivých bylin či kosmetických prodejnách a salonech ve více než 14 zemích světa, včetně Velké Británie, Irska, Francie, Austrálie, Německa, Japonska (již více než 10 let) i Spojených státech (více než 15 let).Tam všude a i v dalších zemích jsou prezentovány jako produkty nejvyšší BIO kvality, vhodné pro nejcitlivější zákazníky, včetně alergiků, netestovány na zvířatech a bez jakýchkoli škodlivých či nešetrných látek, navíc v překrásných obalech, vyjadřujících místo, odkud produkty pocházejí a lásku k tradicím i předkům......

  • Home
  • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.