Proti vším olej 200ml

Kód: SER0016
hypoalergenní
Značka: Derbe
485 Kč / ks
Skladem
Okamžité řešení Ochranný olej na mytí vlasů, který brání dalšímu výskytu parazitů. 
 
OLIO DI PID není šampon. Jedná se o olej na mytí vlasů, který nejen zbaví děti vší, ale zabrání i dalšímu výskytu těchto nepříjemných parazitů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OLIO DI PID 

 
Jednoduché použití: vlasy neumývejte, rovnoměrně rozetřete olej do suché vlasové pokožky, nechte působit minimálně 10 minut a hustým hřebenem vyčešte vši i jejich vajíčka. Nezapomeňte nanést olej na nejvíce postižená místa, tzn. za uši a do týla. Olej zabrání přístupu vzduchu, a tak zneškodní vši i jejich vajíčka. Další výhodou oleje je jeho schopnost rozpustit lepkavou látku, kterou se vajíčka vší uchycují ve vlasech. Jejich odstranění je pak velmi snadné. Stačí jen vlasy pečlivě opláchnout. 
 
Přípravek je určen ke každodennímu použití.  
Přípravek obsahuje přírodní esence, které mu dodávají charakteristickou příjemnou vůni. Dermatologicky testováno 
Nestestováno na zvířatech 
Vyrobeno v Itálii

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V současnosti je značka Derbe nabízena ve více než 2000 lékárnách v Itálii a dále ve specializovaných prodejnách léčivých bylin či kosmetických prodejnách a salonech ve více než 14 zemích světa, včetně Velké Británie, Irska, Francie, Austrálie, Německa, Japonska (již více než 10 let) i Spojených státech (více než 15 let).Tam všude a i v dalších zemích jsou prezentovány jako produkty nejvyšší BIO kvality, vhodné pro nejcitlivější zákazníky, včetně alergiků, netestovány na zvířatech a bez jakýchkoli škodlivých či nešetrných látek, navíc v překrásných obalech, vyjadřujících místo, odkud produkty pocházejí a lásku k tradicím i předkům......