Značková nehtová kosmetika
BIO kosmetika - parfémy - mýdla
Pedikérské potřeby
Umělé řasy
Školení nehtového designu
Poradenství
FACEBOOK
SROVNÁNÍ TOP PRODUKTŮ

BEZPLATNÝ ROZVOZ
auto

2. května 2019

JSEM ZAČÁTEČNICE

SLOVNÍČEK POJMŮ

PRODEJNA BONUS

E-SHOP 10% ZPĚT

NAŠE PROMO AKCE

Informace emailem

Získejte aktuality, novinky, akce, tipy videa!
Vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

ČISTIČE, ODLAKOVAČE

 • Více o kategorii ČISTIČE, ODLAKOVAČE

  +

  ODLAKOVAČE A ČISTIČE
  Odlakovače:
  Odlakovače jsou vhodné na všechny techniky úpravy nehtů (přírodní i umělé nehty).

  V nabídce naleznete 2 druhy odlakovačů:

  1. ACETONOVÉ ODLAKOVAČE: acetonové odlakovače velmi rychle odstraňují nežádoucí lak na nehtech a zajistí Vám tak krásné a čisté nehty, připravené k další úpravě.

  2. BEZACETONOVÉ ODLAKOVAČE: Bezacetonové odlakovače jsou šetrnější k přírodním nehtům, nevysušují pokožku kolem nehtového lůžka a díky těmto schopnostem, jsou u zákaznic velmi oblíbené. Po jejich aplikaci je lak z nehtů krásně odstraněn, nehty jsou odmaštěné a připravené k další jejich úpravě.

  Dále jsou Vám k dostání také odlakovací korektory, které jsou velmi prodávané a oblíbené u všech zákaznic. Slouží k odstranění nežádoucí barvy od laku nebo jakékoliv jiné barvy, přečnívající na kůžičce kolem nehtového lůžka.

  Návod na použití odlakovače:
  Odlakovačem navlhčíme kosmetický tampónek nebo vatu, přiložíme na nalakovaný nehet , necháme krátce působit a potom odstraníme mírným tlakem nežádoucí lak.

  Čističe nehtů:
  Čističe nehtů odmašťují a čistí přírodní nehty. Používá se ale hlavně na odstranění zbytků gelů tzv. výpotku, po polymeraci v systému vytvrzování UV světlem.
  Obsahují glycerin a výtažek z nehtíku lékařského.

  V nabídce najdete dva druhy čističů na nehty:

  1. KLASICKÝ ČISTIČ NEHTŮ: Výborně odmašťuje přírodní nehty i gelový výpotek.


  2. ČISTIČ NEHTŮ EXTRA: Výborně odmašťuje jak přírodní nehty, tak i výpotky z gelových nehtů. Oproti klasickému čističi se liší tím, že ho stačí nanášet v menším množství a jeho reakce na odmaštění funguje mnohem rychleji.
  Dále Vám nabízíme vysoušeč laku- urychluje schnutí laku na nehty ( v laku nebo v rozprašovači), ředidlo laku – ředí lak na nehty, odstraňovač gelových tipů, čistič štětců na akryl, olejové tužky – na kůžičku.


1

1

©2019 - Bio Nails.