Značková nehtová kosmetika
BIO kosmetika - parfémy - mýdla
Pedikérské potřeby
Umělé řasy
Školení nehtového designu
Poradenství
FACEBOOK
SROVNÁNÍ TOP PRODUKTŮ

BEZPLATNÝ ROZVOZ
auto

2. května 2019

JSEM ZAČÁTEČNICE

SLOVNÍČEK POJMŮ

PRODEJNA BONUS

E-SHOP 10% ZPĚT

NAŠE PROMO AKCE

Informace emailem

Získejte aktuality, novinky, akce, tipy videa!
Vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

NEHTOVÉ TYPY

 • Více o kategorii NEHTOVÉ TYPY

  +

  NEHTOVÉ TYPY Enii-nails

  Nehtové typy slouží k prodloužení vlastních přírodních nehtů. Tyto typy Vám pomůžou zakrýt nedostatky přirozeně rostlého tvaru nehtu (okousané nehty, lopatkovité nehty, štěpivé a lámavé nehty apod.)
  Každá žena má jiný tvar nehtového lůžka, proto Vám nabízíme různé druhy nehtových typů, abychom Vám umožnili vybrat ten pravý pro Vás nebo Vaši klientku. Na Výběr máte typy s krátkou či širokou lepící plochou. Dále můžete volit mezi rovnými, zahnutými a průhlednými typy.

  K nalepení typů potřebujete speciální lepidlo na nehtové typy – zakapávací nebo se štětečkem. Pak také kleště na nehtové typy k zastřižení a zkrácení tipů. Na typy můžeme modelovat nejen gelem, ale také akrylem nebo akrygelem.
  Speciální dekorativní tipy máme pro francouzskou manikúru- French valley a french flame. Nabízíme tipy v různě velkých baleních jako např. BOX po 200 ks nebo po 100ks. Dále také menší balení v krabičkách po 40 kusech. Tyto balení obsahují jednotlivá čísla velikosti tipů od 1-10, nebo také zkušební sady, kde jsou pak všechny pohromadě všechny velikosti od 1-10 v počtu 40 ks.

  Použití enii-nails tipu:

  1)důkladně očistěte a odmastěte nehtové lůžko a nechte uschnout.
  2)vyberte správnou velikost a určený druh nehtového tipu enii-nails, které nejlépe odpovídají každému z vašich přírodních nehtů
  3)držte nehtový tip enii-nails za silnější volný okraj a aplikujte lepidlo na spodní stranu nehtu - na lepící plochu, pokud je tip bez lepící plochy tak na konec neht. Tipu. Umístěte nehtový tip enii-nails v úhlu 45 stupňů a jemně přiložte (sklápěním) nehtový tip enii-nails na přírodní nehet, netlačte na špičku nehtu.
  4) vyčkejte cca 5 sec. a nehet pusťte.
  5)odstraňte nadbytečné lepidlo
  6)opakujte na všechny nehty

  Odstranění:
  Na odstranění nehtového tipu enii-nails použijte odstraňovač gelových tipů enii-nails. Potřete nehtový tip a nechte cca 3 minuty působit a po té pilníkem 180/180 jemně odpilujte. Nikdy nepoužívejte násilí nebo neodtrhávejte tipy ze svých přírodních nehtů.

  ALMOND CLEAR:
  Almond clear jsou průhledné nehtové tipy s dlouhou nalepovací plochou ve tvaru mandle. Používají především pro prodloužení nehtů ve tvaru mandle. Mají čirý povrch, který je určen pro další dekorování (malby, kamínky, barevný gel apod.).

  COSMO SQUARE:
  Jedná se o náš nejoblíbenější a nejprodávanější druh nehtových typů je COSMO SQUARE. Má širokou lepící plochu a rovný tvar. Jeho barva je klasická mléčná, tudíž se hodí na klasickou modeláž nehtů nebo i na zdobenou modeláž. Jsou velmi pevné a pružné.

  FRENCH ALMOND WHITE:
  Bílé nehtové tipy, určeny pro prodloužení přírodních nehtů. Jsou již ve tvaru mandle a díky jejich krásně bílé barvě, není třeba tvorby francouzské manikúry pomocí white gelu. Jsou pevné a pružné a mají dlouhou nalepovací plochu.

  FRENCH FLAME WHITE:
  Tipy se speciálním efektem pro vytvoření ojedinělé francouzské manikúry. Tyto tipy jsou bez lepící plochy. Jsou velmi pevné a pružné.

  FRENCH SMILE WHITE:
  Jedná se bílé dekorativní tipy bez lepící plochy. Díky těmto tipům vytvoříte na nehtech krásnou smail linii bez jakéhokoliv přídavku barevného gelu. Tipy jsou velmi pevné a pružné.

  LONG AFFECTION:
  Speciální tipy s dlouhou nalepovací plochou, určené na zdobení - jako vzorek pro zákaznice. Pro velmi odvážné klienty je lze samozřejmě použít i jako tipy na prodloužení nehtu. Hodně se využívají především na soutěže v nail artu nebo celkové nehtové modeláže. Tyto umělé tipy jsou velmi pevné a pružné, což Vám zajistí jejich skvělou aplikaci a práci s nimi.

  NEHTOVÉ TIPY BAREVNÉ :
  Tyto tipy jsou s dlouhou nalepovací plochou a slouží k prodloužení nehtu s barevnou plochou. Velmi jednoduché použití, pružnost a pevnost. Během chvíle vytvoříte dokonalou barevnou francouzskou manikúru. Nehty teda není třeba dále zdobit, ale můžete je samozřejmě také zdobit dle svých požadavků.

  QUICK FRENCH:
  Rychlá a snadná aplikace Quick French barevných špiček, Vám umožní mít upravené nehty během pár minut.

  Postup
  1.Nehty odmastíme a přebrousíme blokem na nehty.
  2. Špičku francouzské manikúry potřeme lepidlem, nalepíme na nehet a chvilku necháme zaschnout.
  3. Poté odlomíme pomocný držáček a můžeme přelakovat průhledným lakem nebo postupujeme jako u klasické modeláže a neneseme Uv gel.

  POZN.:
  Průhledným lakem upravené Quick French tipy vydrží na nehtech 7-10 dní….
  Pomocí gelu vydrží Quick French tipy až tři týdny….

  ROYAL CLEAR:
  Jedná se průhledné tipy s krátkou nalepovací plochou. Jsou vhodné zejména pro nehty s krátkým nehtovým lůžkem. Jsou pevné, pružné a práce s nimi je velmi snadná. Díky krátké nalepovací ploše se Vám usnadní složitější pilování přechodu mezi přírodním a umělým nehtem.

  ROYAL CLEAR OVAL:
  Jedná se mírně zahnuté nehtové tipy bez lepící plochy:

  Použití enii-nails tipu:
  1)důkladně očistěte nehty a nechte je důkladně oschnout
  2)vyberte správnou velikost nehtového tipu enii-nails, která nejlépe odpovídá každému z vašich přírodních nehtů
  3)držte nehtový tip enii-nails za silnější volný okraj a aplikujte lepidlo na spodní stranu nehtu
  4)umístěte nehtový tip enii-nails v úhlu 45 stupňů
  5)jemně přiložte (sklápěním) nehtový tip enii-nails na přírodní nehet, netlačte na špičku nehtu
  6)odstraňte nadbytečné lepidlo
  7)opakujte na všechny nehty

  Odstranění:
  Na odstranění nehtového tipu enii-nails použijte odstraňovač gelových tipů enii-nails. Nikdy nepoužívejte násilí nebo neodtrhávejte tipy ze svých přírodních nehtů.

  ROYAL NATURAL:
  Jedná se a klasické mléčné nehtové tipy s krátkou nalepovací plochou. Jsou vhodné zejména pro krátké nehtové lůžka nebo na okousané nehty. Jsou velmi pevné a zároveň pružné. Díky krátké nalepovací ploše se Vám usnadní složitější pilování přechodu mezi přírodním a umělým nehtem.

  ROYAL OVERLAP :
  Royal overlap jsou naše druhé nejprodávanější, velmi pevné a pružné mléčné nehtové tipy, s dlouhou nalepovací plochou a s mírným zahnutím.

  ROYAL WHITE:
  Jedná se o bílé nehtové tipy s krátkou nalepovací plochou. Vhodné jsou zejména pro malé nehty s krátkým nehtovým lůžkem. Tyto nehty jsou velmi pevné a pružné. Díky krátké nalepovací ploše se Vám usnadní složitější pilování přechodu mezi přírodním a umělým nehtem.

slider-kategorie-typy-barvy.jpg

1

1

©2019 - Bio Nails.