Lepidlo na řasy UNIQUE 5 g Medical

Kód: VL-317
985 Kč / ks
Skladem

Toto lepidlo je vhodné zejména pro zdatné pokročilé řasové stylisty. Doba schnutí při použití primeru je briskní a to 1 - 2 s, bez doporučeného použití odmašťovače 3-4 s. Toto je ideální doba pro umístění a upravení řasy téměř  bez žádné čekací lhůty pro přejití na další řasu. Vaše práce bude s tímto lepidlem ještě rychlejší a vysoce efektivní. Toto lepidlo na řasy má výhradně černou barvu po celou dobu nošení, nevytváří pevnou krustu a neruší efekt černých řas.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto lepidlo má stálé vlastnosti a je přizpůsobivé i při výkyvu teploty a vlhkosti. Spolehnete se na něj. Obsahuje málo výparu, je tedy šetrné k očím klientky i dýchacím cestám stylistky. 

 

Detaily

Objem: 5 g
Barva: černá
Konzistence: středně hustá
Výdrž spojů: cca 5 týdnů
Doba schnutí: 2-3 s
Skladování: v sáčku VIOLET Lashes
Použití: při 19 C - 23 C a vlhkosti 50-60%
Životnost: při skladování 6 měsíců, po otevření 2 měsíce

Metody: především klasická metoda

Lash Stylist: začínající i pokročilý

Popis

Kombinaci opravdu prvotřídních vlastností najdete v tomto široce oblíbeném lepidle na řasy. Představujeme Vám jedno z nejsilnějších, nejrychleji schnoucích a přitom nejbezpečnějšších lepidel na světovém trhu. Specialisté vyvíjeli toto profesionální lepidlo několik let, tak aby splňovalo perfektní parametry pro řasové stylisty i jejich klienty. Toto lepidlo je vhodné zejména pro zdatné pokročilé řasové stylisty. Doba schnutí při použití primeru je briskní a to 1 - 2 s, bez doporučeného použití odmašťovače 3-4 s. Toto je ideální doba pro umístění a upravení řasy téměř  bez žádné čekací lhůty pro přejití na další řasu. Vaše práce bude s tímto lepidlem ještě rychlejší a vysoce efektivní. Toto lepidlo na řasy má výhradně černou barvu po celou dobu nošení, nevytváří pevnou krustu a neruší efekt černých řas. Vzhledem k účinkům toho lepidla, uvolňuje až překvapivě málo výparů. Žádné z našich lepidel na řasy neobsahuje latex (běžný alergen přítomný v některých adhezivech). Lepidlo je vyráběno a přísně testováno specialisty v Německu a také schváleno osvědčením ISO 10993-5. Údaje o bezpečnosti materiálů tohoto lepidla jsou v souladu se směrnicí EU a také s nařízením REACH.

Uchování

Neuchovávejte lepidlo v lednici. Lepidlo bylo vytvořeno pro práci v pokojové teplotě 19ºC - 23ºC a jeho chlazení v lednici s 4ºC - 8ºC teplotou způsobuje kondenzaci a zkrácení jeho životnosti. Ideální místo pro uchování lepidla je na temném, scuhém místě. Ubezpečte se, že teplota je konzistentní a nedochází k rapidním změnám.

Použití

Před otevřením protřepejte. Lepidlo doporučujeme aplikovat na profesionální sklíčko, které udržuje tvar kapky i teplotu lepidla. Po každém použití otřete hrdlo lahvičky. Pro nejlepší účinek aplikace, řasy důkladně očistěte a použijte Primer. Při použití lepidla dbejte na vnější podmínky jako jsou teplota a vlhkost v místnosti. Ideální teplota je 19 C - 23 C a vlhkost 50-60%.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
  • Home
  • Design Shoptetak.cz