Konopí a myrta - tělový krém 150ml

Kód: SPE0174-2
hypoalergenní
Značka: Derbe
455 Kč / ks
Skladem

Vůně konopí - bylinná, s náznaky suchého sena a ořechů. Myrta - kafr, připomínající vůni cypřiše a eukalyptu. Působí účinně na kůži díky ochranným a proti stárnutím vlastností přírodních aktivních látek tohoto krému. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tělový krém s vůní konopí a myrty 150 ml Speziali Fiorentini - Canapa e Mirto 

 
Rostlina ze vzdálených zemí se spojuje s květinou ve Středozemním moři a vytváří relaxační pocity klidu a svěžího tajemství.  Překrásný tělový krém pro měkkou a dobře hydratovanou pleť. 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V současnosti je značka Derbe nabízena ve více než 2000 lékárnách v Itálii a dále ve specializovaných prodejnách léčivých bylin či kosmetických prodejnách a salonech ve více než 14 zemích světa, včetně Velké Británie, Irska, Francie, Austrálie, Německa, Japonska (již více než 10 let) i Spojených státech (více než 15 let).Tam všude a i v dalších zemích jsou prezentovány jako produkty nejvyšší BIO kvality, vhodné pro nejcitlivější zákazníky, včetně alergiků, netestovány na zvířatech a bez jakýchkoli škodlivých či nešetrných látek, navíc v překrásných obalech, vyjadřujících místo, odkud produkty pocházejí a lásku k tradicím i předkům......