Konopí a myrta - sprchový gel a šampon 250ml

Kód: SPE0173
Hypoalergenní
Značka: Derbe
325 Kč / ks
Skladem (2 ks)
Rostlina ze vzdálených zemí je kombinována s květinou ve Středozemním moři, která dodává relaxační pocity klidu a svěžího tajemství. 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sprchový gel a šampon na vlasy s vůní konopí a myrty 250 ml Speziali Fiorentini - Canapa e Mirto 

 
DERBE je 100% přírodní, takže všechny naše produkty neobsahují syntetické konzervační látky (parabeny, fenoxyethanol), deriváty ropných produktů a minerálních olejů, lauryllaureth sulfáty, silikony a geneticky modifikované složky. 
Výroba našich produktů je pro přírodu naprosto bezpečná. Výrobce používá speciální obal vhodný k recyklaci. Z tohoto důvodu naše výrobky neobsahují slídovou vrstvu na kartonovém obalu, krabičky nejsou chráněny fólií - fólie se rozkládají v půdě asi 100 let, což je pro přírodu škodlivé.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tělová kosmetika
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V současnosti je značka Derbe nabízena ve více než 2000 lékárnách v Itálii a dále ve specializovaných prodejnách léčivých bylin či kosmetických prodejnách a salonech ve více než 14 zemích světa, včetně Velké Británie, Irska, Francie, Austrálie, Německa, Japonska (již více než 10 let) i Spojených státech (více než 15 let).Tam všude a i v dalších zemích jsou prezentovány jako produkty nejvyšší BIO kvality, vhodné pro nejcitlivější zákazníky, včetně alergiků, netestovány na zvířatech a bez jakýchkoli škodlivých či nešetrných látek, navíc v překrásných obalech, vyjadřujících místo, odkud produkty pocházejí a lásku k tradicím i předkům......