GEL-LAK UNICUM+ Matmazel 5ml

Kód: TR-GL/MATMAZEL
hypoalergenní
Značka: Truscada
199 Kč / ks
Skladem
Řada Unikum+ Vám přináší vylepšené složení původních gel-laků Unikum. Gel-laky jsou mnohonásobně pigmentovanější a také jsou výrazně hustší konzistence. Díky tomu se materiál při vytvrzení nestahuje. Dosáhnete tak perfektních nehtů úžasných barev!
Zároveň Unikum+ neobsahuje žádné nebezpečné nebo dráždivé látky - naopak k přírodním nehtům je Unikum+ velice šetrný a navíc je i zpevní, takže se nehty nelámou a neštěpí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GEL-LAKY UNICUM+ 

 
Výsledná aplikace Vám vydrží 3 až 4 týdny!
Systém Unikum a Unikum+ nabízí více variant aplikace produktů. Každá aplikace je vhodná pro jiný typ nehtů a jakmile zvolíte tu pravou, zamilujete si celou řadu Unikum!
 
Unikum+ Color&Effect, tj. barevné gel-laky, můžete použít jen samostatně ve dvou tenkých barevných vrstvách nebo v kombinaci s dalšími produkty z řady Unikum. Všechny produkty řady Unikum i Unikum+ se aplikují na pečlivě odmaštěný nehet. Toho dosáhnete lehkým zmatněním jemným pilníkem hrubosti 240 a dočištěním Cleanerem.
Doporučujeme nepoužívat při aplikaci žádný primer nebo bond, který způsobí příliš dokonalé přilnutí, které zabrání snadnému odstranění.
 
PRO PŘIROZENĚ PEVNÉ NEHTY aplikujte dvě tenké vrstvy Unikum+ Color&Effect na lehce zmatněný a tak odmaštěný nehet, dočistěte speciálním Cleanerem, každou vrstvu vytvrďte v UV nebo LED lampě po dobu 3 minut a setřete výpotek Cleanerem.
 
Pokud Vaše nehty NEMAJÍ PERFEKTNÍ TVAR použijte jako první vrstvu Unikum PERFECT SHAPE, který skryje veškeré nedokonalosti nehtů a můžete jím i nehty lehce prodloužit.
Unikum FAST SHAPE také vyrovná a zpevní nehtové lůžko a navíc má vylepšené složení, které umožňuje snadnější odstranění Removerem.
 
PRO PROBLEMATICKÉ, POŠKOZENÉ NEBO VELICE MĚKKÉ NEHTY doporučujeme jako první vrstvu nanést speciální Unikum RUBBER BASE. Tento gel-lak je na bázi kaučuku, proto je pružnější a odolnější než ostatní podkladové gel-laky. Zároveň nehty vyrovná, také je po celou dobu vyživuje a tím zlepšuje jejich kvalitu. Rozdíl poznáte již po první aplikaci!
 
Nechejte Unikum+ Color&Effect v lampě delší dobu, asi 4 až 5 minut, produkt ztratí výpotek a zůstane sám o sobě lesklý, bez nutnosti vrchního lesklého gel-laku a stírání výpotku Cleanerem. V případě, že chcete PERFEKTNÍ LESK GELOVÝCH NEHTŮ ukončete aplikaci Unikum PROTECT&SHINE a setřete výpotek nebo můžete použít Unikum POLY&GO SHINE, který je již bezvýpotkový s vysokým leskem.
 
ODSTRANĚNÍ je velice snadné a bez pilování vlastního nehtového lůžka. Na buničinu naneste speciální tekutinu Unikum REMOVER, použijte speciální zabalovací fólienebo náprstky na odstranění, a nechte Remover působit 5 až 10 min. Gel-lak z nehtů mechanicky odstraňte pomerančovým dřívkem nebo metalickým zatlačovačem. Obnažený nehet dočistěte jemným blokem a můžete znovu aplikovat gel-lakový systém.
 
Balení: 5ml
 

Doplňkové parametry

Kategorie: gel lak barevný
barva: nude
typ barvy: pastelová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Jsem opravdu velmi ráda, že jsem mohla spojit své jméno s produkty značky Truscada, která mě oslovila nejen špičkovou kvalitou svých certifikovaných hypoalergenních produktů světové úrovně, ale také tím, že velmi dbá na životní prostředí, což dokazuje od roku 2015 každoročním získáním a obhájením prestižního zahraničního certifikátu o šetrné, přírodu neohrožující likvidaci odpadů.
 
 
 
Bez názvu-6.jpgBez názvu-3.jpgBez názvu-4.jpgBez názvu-5.jpg
 
Trend budoucnosti 
Ohleduplnost nejen k sobě samým, ale také k Vašim zákaznicím, ke zdraví nás všech, k přírodě a tím i celé planetě
 • hypoalergenní produkty bez kyselin a škodlivých látek
 • vhodné pro alergiky
 • extra vhodné na problémové přírodní nehty
 • ultra dlouhá životnost gelů a jejich extrémní flexibilita
 • výborná konzistence na prodlužování nehtů gelem na šablony
 • gely nezatékají do nehtového lůžka, což výrazně ulehčuje modelaci
 • vynikající, dokonalá přilnavost, pružnost i pevnost
 • samovyrovnávací schopnost gelů, příjemná konzistence
 • exkluzivní produkty TOP kvality pro nehtový design
 • gely jsou vhodné pro začátečnice i profesionálky
 • ověřené ušetření času gelové modeláže až o 50%
 • mnohem menší spotřeba gelů než jste zvyklá - úspora financí
 • gely jsou vhodné jak pro gelovou modeláž, tak také pro tzv. potažení přírodních nehtů gelem
 • skvělá pevnost a pružnost i ve velmi tenkých vrstvách
 • vysoce kvalitní komponenty, které zabraňují žloutnutí - ANTI -YELLOU AGENT
 • stálobarevné vysoce pigmentované barevné gely, které nemusíte míchat před aplikací, dokonalá krycí schopnost již v jedné vrstvě
 • skvělé použití barevných gelů na paiting a one stroke
 • všechny gely kombinovatelné s akrylem
 • všechny gely vytvrdíte ve všech typech lamp, tedy UV lampy, LED lampy nebo UV/LED lampy
 • originální produkty, které jinde nenajdete - barevné pasty, gel KERATINAPROTHETIC gel
 
Prodejní ceny - stejné jako Truscada
Garantujeme, že náš e shop dodržuje stejné ceny i zvýhodněné akce, jako výrobce, tedy značka Truscada, včetně celoročních akčních nabídek i věrnostního dárkového programu (Loajality program)
Prestižní slovenská značka Truscada je od roku 2009 výrobcem špičkové profesionální nehtové kosmetiky. Její zakladatelé, manželé Jančekovi jsou osobnostmi, kterým velmi záleží na vysoké kvalitě produktů, které produkují nejen v rámci domácího slovenského  a českého trhu, ale také například do Austrálie, Anglie, Itálie, Německa, Portugalska, Ruska, Litvy, Nizozemska, Francie, Švýcarska, Íránu, Maďarska, Polska, Rumunska. 
 
Spolupracují s těmi nejznámějšími mezinárodními trenéry v oblasti nehtového designu
 • Lilija Michalíková
 • Nadezhda Tkachenko
 • Leon Cabriales
 • Barbara Ujvári
 • Marina Bendiuk
 • Elena Shanskaya
 • Natália Larina
 


 
Veškerá gelová produkce značky Truscada se zcela vymyká standardu nejen svými krásnými obaly, ale především tím, že vyrábí certifikované bezkyselinové produkty, tedy hypoalergenní, bez jakýchkoli škodlivých látek, vhodné i pro alergiky. Nejen tedy, že jako nehtařka chráníte zdraví svých zákaznic, ale především zdraví své tím, že při odstraňování gelových produktů (pilováním nebo broušením) nedýcháte kyselinové produkty. Předcházíte tak zdravotním problémům, spojeným s astmatem či různým druhům alergií, které časem mohou z dlouhodobějšího hlediska vzniknout jak u profesionálních nehtových designérek, tak také jejich zákaznic.
 
 
 
 
Certifikované produkty
 • Každý produkt je vlastníkem mikrobiologické a toxikologické směrnice EU a certifikátu bezpečnosti EU
 • Všechny produkty vyvíjí vysoce specializované laboratoře a testovací analyzační techniky  použité na jejich vývoj, zaručují tu nejvyšší kvalitu a bezpečnost, přičemž jsou přísně kontrolované směrnicemi Evropského kosmetického průmyslu
certifikaty-iso.jpg
 
 
Hlavní filozofie značky Truscada
 
"Dokonalá proměna pro Vaše ruce"
Jak snadné podstatu této věty vystihnout a uskutečnit ji....! Tato změna je totiž s produkty značky Truscada jednoduchá, rychlá a trendová.
Práce s těmito produkty Vás bude jednoduše bavit! Jsou totiž vyráběny z těch nejlepších materiálů, které zajišťují nejen nejvyšší kvalitu, ale i bezpečnost. Produkty jsou vhodné jak pro profesionálky, tak také začátečnice, včetně domácího využití.....Nikdy Vás nezklamou...!
V nabídce jsou kromě špičkových uv gelů třífázového gelového systému i uv gely jednofázové (tzv. 3v1 nebo 7v1), dále originální gely s obsahem Keratiny nebo s obsahem antimykotických (protiplísňových) látek pro léčbu plísní na nohou i rukou.
Barevné gely značky Truscada se nemusí míchat, jsou neuvěřitelně sytě pigmentované, perfektně kryjí již v první vrstvě , nikdy nestékají ani se nestahují, navíc jsou krásně samovyrovnávací....Color gely Prestige line Vás doslova nadchnou a stanete se na nich doslova závislé :-)).
      V nabídce značky Truscada je také akryl, jehož obliba je v poslední době  celosvětově na vzestupu. Nemohou Vás zklamat ani Gel laky, které jsou krásně pigmentované, syté, v super obalu s kvalitním štětečkem. Dále v nabídce najdete další desítky špičkových produktů, včetně SPA řady nebo vysoce kvalitní profesionální papírové pilníky z japonského papíru či titanové pedikérské potřeby.

Gely světové kvality

Značka Truscada na náš trh přináší převratnou kvalitu výrobků pro nehtový design založenou na více jak 20letém know-how přední laboratoře vybavené nejmodernější výrobní technologií. Klade důraz na kvalitu a bezpečnost všech gelů na nehty i ostatních výrobků z celé produkce. Nejnovější technologie a poznatky pomohly vytvořit vynikající a moderní linii gelů Prestige.

bb-rose-15mljpg-5519-original.jpg

Ultra dlouhá životnost a flexibilita

Všechny gely značky Truscada Vám přinášejí tajemství krásné modelace nehtů v tenké vrstvě s vynikající přilnavostí při zachování co největší přirozenosti. Specializací gelů Truscada je jejich neskutečná ultra dlouhá životnost, která potěší každou nehtovou designérku i její zákaznice. Další skvělou vlastností gelů je jejich výborná flexibilita, díky které je modelace jednodušší a přizpůsobí se i problémovým nehtům.

Nejnovější trendy v nehtovém designu

Kromě toho sleduje nejnovější trendy v oblasti nehtového designu a neustále se snaží přizpůsobovat gely požadavkům svých klientů. Posun od tradičních gelů ke gelům značky Truscada představuje významný krok k moderní modelaci na světové úrovni.

Špičková kvalita za úžasnou cenu

Gely na nehty značky Truscada nabízejí

 • jemný přirozený vzhled nehtu, který je IN
 • tenkou aplikaci díky pevné a optimální viskozitě gelů
 • rychlé a perfektní tvrdnutí
 • vysokou kvalitou určenou pro profesionály
 • jednoduchou aplikaci, jejímž výsledkem je jemný a krásně medový efekt nehtů
 

Nehtový design pro profesionálky

UV gely z linie PRESTIGE  jsou navržené tak, aby poskytovaly maximální komfort jak profesionálním designérkám, tak i jejich zákaznicím. Jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů dostupných na trhu, bez kyselin, formaldehydů a nebezpečných látek  jsou vhodné i pro alergiky. Výrazné snížení času modelace.

123.jpg

Staňte se vynikající nehtovou designérkou a nabídněte svým zákaznicím to nejlepší

Textura a molekulové složení je navrženy tak, aby zjednodušily modelaci začínajícím nehtovým designérkám. Gel má unikátní nadlehčenou konzistenci při zachování extrémní přilnavosti a odolnosti. Nehtové designérky, které začínají modelovat, získají těmito excelentními gely možnost vyhnout se zatékání do lůžka, lámání a nerovnostem při modelaci. Každá začátečnice by měla odstranit všechny možné příčiny lámání a nedokonalé modelace, čímž si získá a udrží zákaznice.

Pro odvážné a kreativní nehtařky

Molekulární struktura UV gelů PRESTIGE LINE  je vytvořena tak, aby snesla kombinaci gel a akryl. Vymodelujte nehet s modelačním gelem linie PRESTIGE vytvořte špičku NAIL ART akrylem a zafixujte UV gelem. Nehtové lůžko bude chráněno před kyselinami a nežádoucími látkami. NAIL ART bude jednoduše krásný. Nebo vymodelujte nehty akrylem – použijte color gel (one stroke) a zafixujte gelem nebo akrylem.

Podle nedávné studie je dokázáno, že důvěru UV gelů zvyšuje kompaktní struktura, velmi dobrá přilnavost, odolnost a lehkost spojená s pohodlným nošením.

 
 
 • Home
 • Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.