Značková nehtová kosmetika
BIO kosmetika - parfémy - mýdla
Pedikérské potřeby
Umělé řasy
Školení nehtového designu
Poradenství
FACEBOOK
SROVNÁNÍ TOP PRODUKTŮ

BEZPLATNÝ ROZVOZ
auto

2. května 2019

JSEM ZAČÁTEČNICE

SLOVNÍČEK POJMŮ

PRODEJNA BONUS

E-SHOP 10% ZPĚT

NAŠE PROMO AKCE

Informace emailem

Získejte aktuality, novinky, akce, tipy videa!
Vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

JEDNOFÁZOVÉ UV GELY

 • Více o kategorii JEDNOFÁZOVÉ UV GELY

  +

  ENII UV GELY:

  V řadě ENII UV GELY najdete jak jednofázové, tak i třífázové druhy gelů. ENII UV GELY jsou speciálně vyvinuty pro skvělou přilnavost, trvanlivost i lesk nehtů. Tyto gely můžeme použít jak na prodloužení modeláže nehtů pomocí typů, šablon nebo na zpevnění přírodního nehtu.
  Jejich použití je významné také při tvorbě různých druhů nehtů jako např. extrémní tvary - PIPE, EDGE STILLETO, SQUARE, a další.

  -Husté UV gely se používají především na modelaci a prodloužení nehtů pomocí šablon nebo extrémních tvarů nehtů kdy se tvoří C oblouk a to proto, aby gel z povrchu nehtu nestékal ke kůžičce.
  Jednofázové např.: ENII ENIIGMATIC uv gel …
  Třífázové např.: ENII MAGICAL a ENII PREMIUM uv gel …

  -Středně husté UV gely využíváme hlavně na klasickou modeláž nehtů pomocí tipů nebo na potažení vlastních přírodních nehtů tvorbou C oblouku nebo jednotlivým vrstvením gelu.
  Jednofázové např.: PERFECT PINK
  Třífázové např.: ENII SUPERIOR, ENII CAMOUFLAGE, ENII PERFEKT PINK uv gel …

  -Řídké UV gely jsou vynikající například při zdobení nehtů, kdy se nám díky řídké konzistenci gelu, třpytky a jiné zdobení neroztáhne po celém nehtu a můžeme tak libovolně nehty zdobit. UV gely podkladové jsou řidší, neboť se aplikují v tenké vrstvě.
  Jednofázové např.: ENII VIOLET GEL uv gel …
  Třífázové např.: ENII BASE GEL, ENII BRILLIANT SHINY GEL, PODKLADOVÉ A VRCHNÍ

  Každá z Vás si jistě vybere a oblíbí svůj podkladový, modelovací, lesklý nebo jednofázový gel, který Vám bude nejlépe vyhovovat, jak konzistencí např. (řídký, středně hustý, hustý) tak i barvou. Veškeré tyto UV GELY jsou po nanesení na nehet buď zcela průhledné nebo pouze s malým nádechem např. do růžova (ENII PEFREKT PINK a ECO MODELOVACÍ RŮŽOVÝ), do modra (ENII VIOLET UV GEL, ECO JEDNOFÁZOVÝ ORIGINAL) perleťové (ENI PERLEŤOVÝ, PERLEŤOVÝ BÍLÝ, PELEŤOVÝ RŮŽOVÝ) nebo pak speciálně vyvinuty na francouzskou manikúru (ENII RŮŽOVÝ ) a mnoho dalších.

  -Nesmíme ovšem zapomenout na modelovací ENII CAMOUFLAGE UV GELY, které se využívají hlavně na překrytí drobných nedostatků na nehtovém lůžku (bílé skvrnky na nehtech, pigmentované nehty, příčně pruhované a další) nebo při francouzské manikúře, kdy pak nehet vypadá opravdu překrásně a přirozeně. POZOR: Camouflážní uv gely nepoužíváme nikdy jako vrchní vrstvu nebo na zakrytí zdobení, jelikož camouflage uv gely jsou hodně pigmentované a krycí, tudíž by zdobení pod nimi nešlo již vidět!:-)

  -Další UV gely, které zde máme zařazeny, jsou BÍLÉ UV GELY na francouzskou manikúru.Tyto UV gely se používají především na špičku francouzské manikúry, ale také na celou plochu nebo na zdobení nehtů. Bíle UV gely obsahují velké množství barevného pigmentu, tudíž se musí nanášet ve velmi tenkých vrstvách a nechat tvrdit v UV lampě alespoň 3-4 minuty.
  Bíle gely můžou být buď téměř křídově bílé nebo tzv. french, kdy bělost gelu není až tak zářivá ale její úplná bělost je mírně potlačena, jež se používají pro přirozený vzhled nehtů.

  Všechny tyto UV GELY jsou samonivelizační (mají samovyrovnávací efekt) a vytvrzují se pomocí UV LAMPY.
  Naše UV Gely nejsou nijak závadné ani zdraví škodlivé, takže se nemusíte v žádném případě obávat jakýchkoliv nechtěných problémů nebo snad alergických reakcí. Ovšem stává se, že i přesto se najde zákaznice, která zkrátka nemůže s gelovým systémem pracovat, neboť má alergii např. na silikony nebo právě na tyto gely, což je v poměru dnešních alergií naprosto výjimečné a nevyskytující se.

jednofazovy-slider.jpg

1

1

©2019 - Bio Nails.