Rozdíl mezi produkty Fungian, Antifungal solution a Antifungal silver

Dotaz Igor

Dobrý den, zajímalo by mě jaký je rozdíl mezi produkty Fungian, Antifungal solution a Antifungal silver. Ptám se hlavně proto, že přípravek Fungian je výrazně dražší než zbylé dva. Znamená to tedy, že je také výrazně účinnější? Koupil jsem si dva kusy a moje zkušenost je, že mi jedna lahvička vydrží na necelý měsíc a uvažuji o levnější variantě. Děkuji


Odpověd Eva

Hezký den, Igore, tekutiny Antifungal solution (USA) a Fungian (Holandsko) jsou velice podobného složení, od dvou různých výrobců. Levnější Antifungal má gramáž 11 ml a dražší Fungian má gramáž 10 ml. Rozdíl mezi nimi je tedy pouze v několika rozdílných složkách, které vidíte v popisu produktu, kdy u každého máme napsáno přesné složení produktu. Jedná se tedy o tekutiny velmi podbného složení, pokud máte v plánu pokračovat v léčbě, určitě se mnohem více vyplatí levnější produkt Antifungal solution. Určitě však záleží na Vás, které z těkutin dáte přednost. Někteří zákaznící nedají dopustit na Fungian, který je v naší nabídce již 15 let a díky tomu má mnohem vyšší historii na našem webu, jiní zákazníci používají pouze Antifungal solution, který je v naší nabídce cca 6 let.

Někteří zákaznící oba produkty neustále střídají. Určitě se nedá mluvit o tom, že produkt, který je dražší, je zároveň účinnější. Prostě každý z výrobců si nastavil jiné ceny a to je vše. Obě tyto tekutiny se nedají srovnávat s produktem Antifungi silver gel od českého výrobce, neboť v tomto případě se nejedná o tekutinu, ale o lak na nehty, v mléčné barvě, rychleschnoucí, s odlakováním odlakovačem. Složení laku na nehty taktéž vidíte v podrobném popisu produktu. Dovolte mě, abych Vám zaslala odkaz na náš velice podrobný článek, který se věnuje problematice léčby plísně nehtů.

Prosím, přečtěte si jej:

Mějte se moc hezky. Eva Plachá BIO NAILS tel. 777075875