Značková nehtová kosmetika
BIO kosmetika - parfémy - mýdla
Pedikérské potřeby
Umělé řasy
Školení nehtového designu
Poradenství
FACEBOOK
SROVNÁNÍ TOP PRODUKTŮ

BEZPLATNÝ ROZVOZ
auto

2. května 2019

JSEM ZAČÁTEČNICE

SLOVNÍČEK POJMŮ

PRODEJNA BONUS

E-SHOP 10% ZPĚT

NAŠE PROMO AKCE

Informace emailem

Získejte aktuality, novinky, akce, tipy videa!
Vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Podrobná aplikace Rocklacu

Podrobná aplikace Rocklacu


Co budete potřebovat, pokud se rozhodnete pro aplikaci nejjednoduššího a nejrychlejšího laku do lampy Rocklac značky Enii-nails na přírodní nehty, včetně následného odstranění.

 • UV lampu nebo LEDlampu nebo UL/LED lampu - k vytvrzení Rocklacu
 • Rocklac - barevný lak do lampy (dle Vašeho výběru - velikosti 11ml nebo 5 ml)
 • OFF remover (velikost 100 ml nebo 200 ml) – k odmaštění nehtů a dále také k odstranění Rocklacu pomocí „zabalovací metody“ v kombinaci s remover náprstky či foliemi 
 • Nail Prep 11 ml (desinfekční tekutina – k zajištění ještě vyššího odmaštění nehtů) 
 • Antifugal fáze – protiplísňová tekutina - použijte pouze v případě, že máte počínající plíseň na nehtech nebo použijte preventivně proti plísni 
 • Buničina (která nechlupatí) – na stírání výpotku a dále na odmašťování nehtů 
 • Gelový odstraňovač kůžičky 11 ml – skvělý nemastný hydratační přípravek na změkčení a snadné odstranění kůžičky 
 • Pilníky střední hrubosti na manikúru – na úpravu tvaru a délky přírodního nehtu
 • Pomerančové dřívko (nebo kovový zatlačovač Metal) – k úpravě a zatlačení kůžičky a dále také k odstraňování Rocklacu
 • Pěnový pilník šedý - buffer - na jemné dočištění zbytků Rocklacu na závěr odstraňování
 • Odlakovací korektor – na odlakování nechtěných přetahů Rocklacem mimo nehet  
 • Remover fólie nebo Remover náprstky opakovatelné – k odstranění Rockllacu v kombinaci s tekutinou OFF remover 
 • Olejíček – na závěrečné ošetření - na výživu a hydrataci kůžičky 
 • LCN – speciální péče – výživný, posilující a zpevňující gel s obsahem keratiny s broskvovou vůní – k pravidelnému vtírání do nehtového lůžka – k výraznému zpevnění a zkvalitnění přírodních nehtů 

Podrobný postup aplikace Rocklacu značky Enii-nails
na přírodní nehty

1. Manikúra – což je úprava délky a tvaru nehtů + úprava kůžičky

- Nehty


Papírovým pilníkem střední hrubosti (například pilník zebra šedý 180/180) zkraťte základní délku nehtů a poté se snažte zapilovat nehty do požadovaného tvaru. Můžete použít dva typy pilníků – jeden klasický a druhý tenký,  zúžený, kterým se snadno dostanete do boků nehtů. Pokud chcete ten nejjemnější pilník, který existuje, zvolte hrubost 240/240

pilnik-zebra-100-100.jpg  pilnik-zebra-150-150.jpg  pilnik-zebra-180-180.jpg  pilnik-zuzeny.jpg 

pilnik-bily-80-80.jpg  pilnik-bily-100-100.jpg  pilnik-bily-100-180.jpg  pilnik-bily-240-240.jpg


- Kůžička


Přetřete kůžičku speciálním nemastným hydratačním přípravkem – gelový odstraňovač kůžičky


odstranovac-kuzicky.jpg


Nechejte působit jednu vteřinu a poté můžete začít s odstraňováním. Ta z Vás, která má kůžičku hodně přerostenou do nehtu, může kůžičku „seškrábnout“ směrem k sobě pomocí speciálního nástroje – kopýtka, které je z jedné strany ukončeno „špičkou“. Zbývající kůžičku zatlačíme druhou stranou kopýtka, které je ukončeno měkkým silikonovým sešikmeným hrotem

kopytko.jpg

Druhou možností je zatlačení a odstranění kůžičky pomocí kovového zatlačovače Metal. Tento nástroj je vhodný nejen pro odstraňování a zatlačování kůžičky, ale také jej využijeme při následném odstraňování Rocklacu.

zatlacovac.jpg

2. Pečlivé odmaštění nehtů

Tento úkon je jedním z nejdůležitějších v celém procesu. Pokud se budete odmaštění nehtů opravdu dostatečně věnovat, zajistíte si tak dobré přilnutí Rocklacu k přírodnímu nehtu a následnou dlouhou výdrž. Pokud odmašťování nebude dostatečné a pečlivé, může se stát, že celá Vaše práce přijde nazmar a Rocklac na Vašich nehtech vydrží jen pár dnů. Proto prosím tuto činnost nepodceňujte a investujte do přípravků, které jsou k tomuto účelu určeny. Doporučujeme Vám odmašťovat přípravkem OFF remover, který obsahuje aceton. Naneste tuto tekutinu na buničinový čtvereček a začněte odmašťovat nehet tak, že budete „přejíždět“ po nehtu tlakem „nahoru dolů“, zprava doleva“, nejvíce se věnujte prostoru kolem kůžičky – to vše opakujte klidně i 3x. Na odmaštěné nehty si již nesahejte!


off-remover.jpg  bunicina.jpg


Pro ještě vyšší efekt odmaštění nehtů je ideální použít další přípravek, a sice desinfekční tekutinu Nail Prep. Tento přípravek se Vám jistě vyplatí. Spousta žen totiž má tzv. zvýšenou potivost nehtů, která se navenek nijak neprojevuje. Projeví se však tím, že na tento typ nehtů dobře nemohou přilnout jakékoli laky. Proto je ideální rovnou kombinovat dva typy přípravků na odmaštění přírodního nehtu. Po aplikaci OFF removeru tedy ještě každý nehet přetřete desinfekční tekutinou Nail Prep a budete mít 100% jistotu přilnutí Rocklacu k nehtu. Na takto odmaštěné nehty si již nesahejte!

nail-prep.jpg

Někdy se může také stát, že na nehtu objevíte počínající plíseň (větší bílé skvrny) nebo máte již pokročilejší stádium plísně nehtů, kdy už se projevuje odloučení nehtového lůžka od nehtu a případné tmavé zabarvení, způsobené vodou, která se dostává pod nehet a spolu s plísní a bakteriemi vytváří tmavě zeleno modré zabarvení, kterému se lidově říká „žabinec“. V tomto případě byste měly dokončit odmašťování ošetřením nehtů ještě speciálním přípravkem proti plísni Antifungal fáze. Tuto tekutinu přetřete přes celý, již odmaštěný nehet a pak zahajte každodenní léčbu tím, že tuto tekutinu budete aplikovat 2x denně, ráno a večer, pod všechny nehty, i když budou nalakované (Rocklacem, Gel lakem či jiným lakem).

anti-fungal.jpg

Nyní již jsou nehty připraveny na aplikaci první tenké vrstvy Rocklacu.


3. Aplikace první vrstvy barevného Rocklacu dle Vašeho výběru


Lak do lampy Rocklac je bezvýpotkový lak do lampy, má spíše hustší konzistenci (pastelová řada Rocklac je ještě hustší, než řada klasik), ale velmi dobře se s ním pracuje. Rocklac před aplikací můžete v uzavřené lahvičce trochu protřepat, aby se dobře propojily všechny složky. Po otevření lahvičky Rocklacu hodně otřete štěteček o horní okraj lahvičky a aplikujte první, opravdu extrémně tenkou vrstvu barevného Rocklacu na přírodní nehty a dejte pozor, aby se Rocklac nedotýkal kůžičky a zároveň nestekl ke kůžičce. Pokud by stekl, snažte se jej odstranit tenkou kulatou špičkou pomerančového dřívka tak, že objedete nehet kolem kůžičky směrem ven. Zároveň se snažte nehet Rocklacem tzv. "zabalit", tedy přetřete spodní okraj nehtu Rocklacem.

První vrstva Rocklacu může být nehezká, poloprůhledná, což vůbec nevadí, druhá vrstva barevnost krásně zcelí. 


rocklac-klasik-1.jpg  rocklac-pastel.jpg  pomerancove-kratke.jpg


Poté dejte vytvrdit do lampy (UV lampa – 1 minuta, LED lampa – 30 sekund, UV/LED lampa – 30 sekund


Bez názvu-1.jpg


4. Aplikace druhé vrstvy barevného Rocklacu


Aplikujte druhou, opět extrémně tenkou vrstvu barevného Rocklacu a dejte pozor, aby se nedotýkal kůžičky a zároveň nestekl ke kůžičce. Opět se snažte nehet Rocklacem "zabalit" přetřením přes spodní okraj nehtu. 


rocklac-klasik-1.jpg  rocklac-pastel.jpg


Při přetáhnutí mimo nehet můžete použít na opravu odlakovací korektor, což je tyčinka s tenkým sešikmeným hrotem, napuštěná odlakovačem (hrot korektoru lze po čase vyměnit za nový a do tyčinky je možno doplnit odlakovač – dá se tedy používat opakovaně, dlouhodobě). 


odlakovací-korektor.jpg  nahradni-hroty.jpg


Pokud by Rocklac stekl ke kůžičce, snažte se jej odstranit tenkou kulatou špičkou pomerančového dřívka tak, že objedete nehet kolem kůžičky směrem ven. 


pomerancove-kratke.jpg


Poté dejte vytvrdit do lampy (UV lampa – 1 minuta, LED lampa – 30 sekund, UV/LED lampa – 30 sekund

Bez názvu-1.jpg

5. Možnost aplikace třetí vrstvy barevného Rocklacu (je to na Vás - můžete, ale nemusíte)

Někdy se může stát, hlavně v případě velmi světlých nebo neonových barevností, že se Vám barevnost nebude zdát díky extrémně tenkým vrstvám ještě úplně ideální - zcelená. V tomto případě je možné aplikovat ještě třetí barevnou vrstvu zcela stejným způsobem, jako první dvě vrstvy.
V případě neonových barevností například doporučujeme postupovat tak, že nejdříve se na přírodní nehet jako první vrstva aplikuje křídově bílý Rocklac číslo 29 a teprve poté dvě vrstvy neonového Rocklacu (čísla neonů jsou  7, 22, 24, 44, 45). Kombinace s bílým Rocklacem č, 29 jako s podkladovou barvou u následné aplikace neonových barevností se Vám zcela jistě vyplatí! Neonové barvy tak budou ještě výraznější a zářivější.

rocklac-bílý.jpg  rocklac-neon-7.jpg  rocklac-neon-22.jpg  Zároveň je také možné aplikovat jako třetí ukončovací vrstvu průhledný Gel lak nadlak podlak Enii-nails. Tento skvělý vysoce lesklý Gel lak lze kombinovat s jakýmkoli Rocklacem. Nejen, že Vám ještě více zvýší lesk Rocklacu, ale také Vám prodlouží jeho životnost. Tuhle možnost doporučujeme především ženám, které mají výrazně oslabené nehty, měkké a třepivé. Dále jej doporučujeme v případě, že chcete na Rocklac aplikovat jakékoli typy zdobení - tedy například kamínky, glitry, samolepící obtisky apod.  Po aplikaci průhledného Gel laku však nezapomeňte na to, že Gel lak je na rozdíl od Rocklacu produkt "výpotkový", tedy po jeho vytvrzení je potřeba setřít lepkavý povrch - výpotek čističem nehtů - cleanerem

gel-lak-nadlak-podlak.jpg  čistič-90.jpg

6. Olejíček na výživu a hydrataci kůžičky kolem nehtů


Na závěr naneseme na nehtovou kůžičku (kolem nehtů) výživný a hydratační olejíček – dle Vašeho výběru z různých vůní. Poté můžete olejíček vmasírovat do kůžičky.


olej-broskev.jpg  olej-citron.jpg  olej-frezie.jpg  olej-mandle.jpg  olej-tropic.jpg


olej-pomeranc.jpg


7. LCN – speciální péče – výživný, posilující a zpevňující gel s obsahem keratiny s broskvovou vůní

 • použijte vždy na noc i v případě, že máte na nehtech Rocklac (či jakýkoli jiný lak)
 • k výraznému zpevnění, vyživení a zkvalitnění velmi oslabených, lámavých a třepivých nehtů, případně nehtů, které byly neodbornými zásahy (propilováním) výrazně poničeny po gelové či akrylové modeláži

Použití: 


naneste voňavý broskvový keratinový LCN gel do nehtového lůžka a okolí celého nehtu a vmasírujte jej do okolí nehtu (kůžičky) nejlépe každý den na noc (aby gel mohl dobře působit, neboť přes den si stále umýváme ruce). Pokud si nevzpomenete každý den – vůbec to nevadí – účinek bude skvělý, i kdybyste si vzpomněli pouze jednou či dvakrát týdně


lcn-active-apricot.jpg


H O T O V O – krásné lesklé nehty by Vám měly vydržet 14 dnů

Samozřejmě vždy záleží na kvalitě nehtů konkrétní ženy a také na tom, jakou práci vykonává, zda kancelářskou či manuální.

Výdrž může být i mnohem delší, pokud se sejde ideální kombinace - velmi kvalitní, pevné nehty - správná pečlivá aplikace :-))


realizace-1.jpg  realizace-2.jpg  realizace-3.jpgOdstranění Rocklacu - rychlé, šetrné, bez pilování


1. Možnost – zabalovací technika pomocí tekutiny a opakovatelných remver náprstků (či jednorázových folií)


K této technice odstraňování Rocklacu potřebujeme OFF removerbuničinu a remover náprstky (nebo jednorázové remover folie)


off-remover.jpg  bunicina.jpg  naprstky.jpg  folie-remover.jpg


Postup:


Nbuničinový čtvereček naneste tekutinu OFF remover a přiložte na nehet.


bunicina.jpg  off-remover.jpg


Poté nasaďte Remover náprstek. Postupně na všechny nehty. Tekutinu nechte působit cca 6 - 8 minut.


naprstky.jpg  naprstky-1.jpg  naprstky-2.jpg  naprstky-3.jpg


Poté odstraňte náprstky - Rocklac na nehtech krásně povolí, "zpuchýřkuje" a Vy jej můžete snadno z nehtů mechanicky odstranit (seškrabkat) pomerančovým dřívkem nebo speciálním kovovým zatlačovačem, který je mnohem pevnější a odstraňvání s ním jde lépe. Tato metoda je velmi šetrná k přírodním nehtům a velmi dobře funguje. 


pomerancove-kratke.jpg  zatlacovac.jpg


Pro úplné odstranění Rocklacu můžete použít na závěrečné dočištění jemný pěnový pilník, kterému se říká buffer.


buffer.jpg

Poté můžete opět začít s aplikací celého nového Rocklacu.


Diskuze

V diskuzi nejsou žádné příspěvky.

Přidat příspěvek do diskuze©2019 - Bio Nails.