BIO zjemňující olej na tělo a poprsí100ml

Kód: ELI-0039
259 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO zjemňující olej na tělo a poprsí s měsíčkem lékařským a arganovým olejem 100ml.

DOPORUČENÍ: na celé tělo během těhotenství a v období po porodu, aby se zabránilo striím a udržujte pokožku měkkou a pružnou. Přítomnost výhradně rostlinných olejů a přírodní vůně bez alergenů činí produkt vhodný i pro prsa během období kojení.

Princip: arganový olej, výživuje a hlazení, okamžitě poskytuje měkkost a hydrataci pokožky a zanechává ji hladkou a jemně vonící.

POKYNY PRO POUŽITÍ: aplikujte přípravek na postižené oblasti a poté masírujte, až se úplně vstřebá.


Bez konzervantů

Testováno na nikl

Bez silikonů

Přírodní vůně bez alergenů

Dermatologicky testováno

Tabulka Eko-Kvality:

Přírodní ingredience celkem: 99 %

° Z ekologického zemědělství celkem certifikované: 70 %

° Z ekologického zemědělství celkem: 69 %

* Z přírodních ingrediencí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Chtěli bychom žít v čistším, udržitelnějším a podpůrnějším světě a naše nákupní rozhodnutí mohou mít zásadní vliv na zlepšení nejen našeho blahobytu, ale také životního prostředí kolem nás.

Privilegovaná organická kosmetika znamená informovanou volbu: složky pocházející z ekologického zemědělství zaručují nižší dopad na životní prostředí, například nepoužívají pesticidy, přípravky na ochranu rostlin nebo pesticidy. Kromě toho jsou všechny složky používané v biologické kosmetice získány zpracovatelskými metodami se sníženým dopadem na životní prostředí, bez použití biologicky nerozložitelných chemických rozpouštědel nebo ropných derivátů, jakož i škodlivé pro kůži.

I použití obalových materiálů je šetrné k životnímu prostředí: vyloučili jsme PVC, privilegovaný 100% recyklovaný a recyklovatelný PET, použitý druhotný obal pouze v případě potřeby.

logo_1