BIO rozjasňující krém na obličej a tělo 50ml

Kód: ELI-0041
339 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO rozjasňující krém na obličej a tělo s bambuckým máslem a sedmikráskou 50 ml

DOPORUČUJEME: během těhotenství a v období před a po narození dítěte, ke zmírnění a prevenci hyperpigmentace určitých specifických oblastí obličeje a těla, udržuje pokožku zářící.

JAK JE TO: díky jednotnému a přírodnímu osvětlovacímu účinku extraktu ze sedmi listů a přítomnosti bambuckého másla se známými výživnými a ochrannými vlastnostmi.

POKYNY K POUŽITÍ: Aplikujte přípravek ráno a večer na postižené oblasti a masírujete, dokud nebude zcela absorbován.


Bez konzervantů

Testováno na nikl

Bez silikonů

Přírodní vůně

Dermatologicky testováno

Tabulka Eko-Kvality:

Přírodní ingredience celkem: 98 %

° Z ekologického zemědělství celkem certifikované: 71 %

° Z ekologického zemědělství celkem: 10 %

* Z přírodních ingrediencí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Chtěli bychom žít v čistším, udržitelnějším a podpůrnějším světě a naše nákupní rozhodnutí mohou mít zásadní vliv na zlepšení nejen našeho blahobytu, ale také životního prostředí kolem nás.

Privilegovaná organická kosmetika znamená informovanou volbu: složky pocházející z ekologického zemědělství zaručují nižší dopad na životní prostředí, například nepoužívají pesticidy, přípravky na ochranu rostlin nebo pesticidy. Kromě toho jsou všechny složky používané v biologické kosmetice získány zpracovatelskými metodami se sníženým dopadem na životní prostředí, bez použití biologicky nerozložitelných chemických rozpouštědel nebo ropných derivátů, jakož i škodlivé pro kůži.

I použití obalových materiálů je šetrné k životnímu prostředí: vyloučili jsme PVC, privilegovaný 100% recyklovaný a recyklovatelný PET, použitý druhotný obal pouze v případě potřeby.

logo_1