BIO osvěžující krém na nohy a chodidla 125ml

Kód: ELI-0038
259 Kč / ks
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO osvěžující krém na nohy a chodidla s aloe verou a mátou peprnou 125 ml.

DOPORUČENO: Během před a po porodu u unavených a těžkých nohou pro příjemný pocit svěžesti a bezprostřední a trvalou pohodu.

Jak funguje: díky přítomnosti aloe vera šťávy s hydratačním účinkem v kombinaci s čerstvostí esenciálního peprmintového oleje. Lehce a rychle se vstřebává, ponechá pokožku čerstvou, měkkou a tónovanou, a to už od první aplikace

POKYNY K POUŽITÍ: Aplikujte výrobek ráno a večer, masírujte s kruhovým pohybem zespoda nahoru až do úplného vstřebávání.


Bez parabenů

Testováno na nikl

Bez silikonů

Přírodní vůně

Tabulka Eko-Kvality:

Přírodní ingredience celkem: 98 %

° Z ekologického zemědělství celkem certifikované: 92 %

° Z ekologického zemědělství celkem: 19 %

* Z přírodních ingrediencí

Dermatologicky testováno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Chtěli bychom žít v čistším, udržitelnějším a podpůrnějším světě a naše nákupní rozhodnutí mohou mít zásadní vliv na zlepšení nejen našeho blahobytu, ale také životního prostředí kolem nás.

Privilegovaná organická kosmetika znamená informovanou volbu: složky pocházející z ekologického zemědělství zaručují nižší dopad na životní prostředí, například nepoužívají pesticidy, přípravky na ochranu rostlin nebo pesticidy. Kromě toho jsou všechny složky používané v biologické kosmetice získány zpracovatelskými metodami se sníženým dopadem na životní prostředí, bez použití biologicky nerozložitelných chemických rozpouštědel nebo ropných derivátů, jakož i škodlivé pro kůži.

I použití obalových materiálů je šetrné k životnímu prostředí: vyloučili jsme PVC, privilegovaný 100% recyklovaný a recyklovatelný PET, použitý druhotný obal pouze v případě potřeby.

logo_1