Značková nehtová kosmetika
BIO kosmetika - parfémy - mýdla
Pedikérské potřeby
Umělé řasy
Školení nehtového designu
Poradenství
FACEBOOK
SROVNÁNÍ TOP PRODUKTŮ

BEZPLATNÝ ROZVOZ
auto

2. května 2019

JSEM ZAČÁTEČNICE

SLOVNÍČEK POJMŮ

PRODEJNA BONUS

E-SHOP 10% ZPĚT

NAŠE PROMO AKCE

Informace emailem

Získejte aktuality, novinky, akce, tipy videa!
Vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

BAREVNÝ GEL ENII-NAILS

 • Více o kategorii BAREVNÝ GEL ENII-NAILS

  +

  Nabízíme Vám širokou škálu nejrůznějších barevných UV gelů. Na výběr máte jak světlejší, tak tmavší či pastelové odstíny. Všechny barevné gely se musí nezbytně před každou aplikací na nehty pořádně promíchat např. POMERANČOVÝM DŘÍVKEM. A to proto, jelikož barevný pigment, který gel obsahuje, je usazen na spod kelímku a pokud byste gel nerozmíchala, nedosáhnete Vámi chtěného správného krycího odstínu.

  K nanášení barevných gelů využíváme buď to štětec nebo zdobící kuličku či zdobící hrot. Každému to vyhovuje jinak. Barevné gely se vytvrzují v UV LAMPĚ.

  1. BAREVNÉ GELY
  Díky jejich vysoké krycí schopnosti jsou tyto barevné gely zcela výjimečné. Výborně se hodí na francouzskou manikúru nebo jako celolak. Široká škála sytých, neonových a pastelových barev Vám umožní zdobení nehtů dle Vašich představ. Tvořit lze různé spirály, linky, tečky a mnoho dalších. Roztírání těchto gelů není nijak složité ani náročné a zvládne to opravdu každá z Vás. Barevné gely je lepší nanášet ve dvou tenčích vrstvách a polymerizovat v uv lampě alespoň 3 minuty.

  2. BAREVNÉ SILVER GELY
  Extra silná krycí fixace a dlouhotrvající efekt. Tyto dvě základní věci Vám zaručí krásné a pestré barvičky z řady silver gelů. Gely jsou středně husté konzistence, tudíž jejich aplikace je přímo úchvatná a jednoduchá. Krásně se roztírají a nestékají ke kůžičce. Nanáší se v jedné nebo dvou tenkých vrstvách.

  3. GLITROVÉ GELY
  S těmito gely dokážete vytvořit perfektní sytou třpytivou francii, aniž byste museli míchat glitry s uv gelem. Husté glitrové gely Vám nabízí také zdobení a tvorbu různých květů, lístečků, geometrických tvarů a mnoho dalšího dle vaší fantazie. Gely jdou krásně roztírat a nemusíte se bát ani zatečení ke kůžičce. Nanášíme je raději ve dvou tenčích vrstvách.

  4. COLOR AND GO GELY
  Speciální barevné gely, které jsou velmi oblíbené jak mezi nehtařkami, tak mezi zákaznicemi. Dokonalý výsledek se dostaví již po jedné vrstvě nanesení a tím ušetří i mnoho času. Díky jejich neskutečně úžasnému krycímu efektu, jsou po vytvrzení krásně lesklé a hlavně BEZ VÝPOTKU. Tudíž nic nestíráte a nemusíte nanášet ŽÁDNÝ VRCHNÍ LESKLÝ uv gel.

  5. METALICKÉ GELY
  Metalické barevné gely mají, vynikající krycí schopnost a krásný lesk. Snadno se nanáší na celý nehet, ale i jako francouzská manikúra. Tyto gely se aplikují na modelovací gel, ať už na výpotek nebo na zdrsněný povrch. Díky jejich středně husté konzistence se nemusíte bát ani zatečení ke kůžičce. Doporučujeme je nanášet pomocí plochého štětce nebo zdobícím hrotem v jedné až dvou tenkých vrstvách dle potřeby.

  6. MAGNETICKÉ GELY
  Omrzela Vás francouzská manikúru nebo jednobarevné zdobení nehtů a toužíte po změně a něčem novém? Pak právě magnetické gely jsou to pravé, co hledáte. Jedná se o unikátní barevné gely, které díky speciálním držákům vytvoří na Vašich nehtech překrásné efekty. Tyto gely obsahují vysoký poměr pigmentu a také magnetický prach, díky čemuž mají tak výborné krycí schopnosti. Před jejich použitím je důležité promíchání, aby pigmenty a magnetický prach uvnitř gelu správně reagoval na speciální magnet na magnetické vzory a držák.

  POSTUP:
  Magnetické gely můžeme aplikovat jak na gelové, tak na akrylové nehty. Na klasicky vytvořenou a upravenou modeláž nehtů si štětcem nebo zdobící kuličkou naneseme vhodné množství magnetického gelu a rozetřeme jej po celé ploše nehtu. Necháme vytvrdit v uv lampě 2 minuty. Po té naneseme druhou vrstvu magnetického gelu, která musí být rovnoměrná dostatečné velká. Určený prst si vložíme do magnetického držáku s magnetickým vzorem tak, tak aby byl prst přesně ve středu tohoto držáku. Magnet si nastavte cca 1-3 mm nad nehet a nechte jej působit 20-30 sekund na nehtu. Ujistěte se, jestli s prstem nepohybujete, protože výsledný efekt by se mohl zničit a nebyl by tak viditelný, jak by měl být. Po té nechejte gel vytvrdit v uv lampě 2 minuty. Na konec můžete nanést vrchní lesk nebo QUICK FINISCH.

  7. CRAZY CHAMELEON GELY
  Crazy chameleon jsou speciální transparentní gely s duhovými efekty. Než začnete gel nanášet, tak jako podklad pod tyto gely musíte použít klasický barevný gel, spíše tmavšího odstínu jako např. černý, červený, fialový, tmavě modry atd. Tento tmavý gel vytvrdíte v uv lampě 3 minuty a po té nanesete crazy chameleon gel. Rovnoměrně rozetřete a dáte polymerizovat do uv lampy. Po vytvrzení získají Vaše nehty neuvěřitelný duhový efekt.

  8. HOT AND COLD GELY
  Hot and cold uv gely se řadí mezi tzv. speciální uv gely - 2 in 1 měnící barvu podle teploty. TEPLO/ZIMA. Tyto gely obsahují velmi velké množství barevných pigmentů, což Vám zaručí dokonalé krytí a sytost barvy nehtů. Nanášíme je ve dvou velmi tenkých vrstvách a tvrdíme v uv lampě 2 minuty. Pro dokonalý lesk doporučujeme použít vrchní vrstvu uv gelu jako např. (gloss and go, uv gel vždy lesklý nebo top gel). Díky této poslední vrstvě získáte dokonalý lesk krásných nehtů.

slider-na-kategorii.jpg

1

1

©2019 - Bio Nails.