Značková nehtová kosmetika
BIO kosmetika - parfémy - mýdla
Pedikérské potřeby
Umělé řasy
Školení nehtového designu
Poradenství
FACEBOOK
SROVNÁNÍ TOP PRODUKTŮ

BEZPLATNÝ ROZVOZ
auto

2. května 2019

JSEM ZAČÁTEČNICE

SLOVNÍČEK POJMŮ

PRODEJNA BONUS

E-SHOP 10% ZPĚT

NAŠE PROMO AKCE

Informace emailem

Získejte aktuality, novinky, akce, tipy videa!
Vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

BONUS KLUB

BONUS KLUB

Milé zákaznice,

představujeme Vám BONUS KLUB ENII-NAILS, díky kterému máte možnost získávat hodnotné dárky nebo poukázky ve výši 500 a 1000 Kč.

Jedná se o poděkování Vám, které pravidelně nakupujete produkty značky ENII-NAILS v naší kamenné prodejně ve Zlíně na ulici Dlouhá 510 (netýká se e-shop nákupů, pro které platí jiný systém odměn). Dárky jsou stanoveny z nejprodávanějších produktů ENII-NAILS, tak, aby Vás co nejvíce zaujaly. 
První dárek je možno získat již za 2 body, což obnáší nákup za 1000 Kč, tedy i ty z Vás, které nakupují méně, mají možnost tento program využít....) V případě, že u nás nakupujete pravidelně, jistě Vás zaujme možnost získání poukázek ve výši 500 nebo 1000 Kč, za které si můžete vybrat jakékoli zboží z naší nabídky v plných cenách.

Získání bodu se vztahuje pouze na zboží, které není v akci! 

Princip je jednoduchý:
nákup v hodnotě 500 Kč = 1 bod
nákup v hodnotě 1000 Kč = 2 body atd.

Bonus program ENII-NAILS platí vždy jeden kalendářní rok, tedy od 1. 1.  do 31. 12. Body je nutno vyměnit za dárky či poukázky vždy nejpozději do 15. 1. následujícího roku. Pozdější uplatňování bodů po tomto datu bohužel není možné a prosíme Vás, abyste si termín ukončení platnosti karty daného kalendářního roku vždy pečlivě hlídaly a nenechaly si body propadnout. Prosíme Vás také, abyste po nás nepožadovaly vydání dárků po tomto datu, tedy 15. 1. a respektovaly dané podmínky. Bonusová karta není vedena na konkrétní jméno, je tedy přenosná a může ji uplatnit kdokoli, tedy ten, kdo ji osobně přinese na naši prodejnu ve Zlíně na ulici Dlouhá 510. Prosíme Vás proto, abyste si svou kartu pečlivě uschovaly.  V případě její ztráty Vám nemůžeme nasbírané body nijak nahradit. Bonusová kartička pro Vás byla navržena tak, aby se vlezla do jakékoli dámské peněženky a přitom Vám nijak nepřekážela. Proto ji, prosím, v případě osobních nákupů v naší prodejně, noste u sebe, abychom Vám Vaše body mohli ihned nalepit. Jedině tak předejdeme společně ztrátám jak kartičky, tak také samotných bodů......) Vydání dárků je možné pouze osobně na prodejně výměnou za kartu s nalepenými body. Firma ENII-NAILS si vyhrazuje právo změny dárků v případě, že by z nějakých důvodů nebyly momentálně na skladě. Náhradní dárek by měl stejnou finanční hodnotu, jako ten původní.

Děkujeme za pochopení.

Kartu na lepení bodů si můžete osobně vyzvednout na naší prodejně ve Zlíně, na ulici Dlouhá 510 nebo stáhnout a vytisknout ZDE.
 
Body mají každý rok jiný vzhled (k odlišení jednotlivých kalendářních roků) a nelze je v rámci jedné bonusové karty kombinovat.
Přejeme Vám příjemné vybírání dárků a mnoho radostí s našimi profesionálními nehtovými produkty značky ENII-NAILS.....)
V případě jakýchkoli dotazů či nejasností nás, prosím, neváhejte kontaktovat na čísle 
+420 777 075 875 - Eva Klug Plachá.

Provizní systém pro e-shopové objednávky!


Nyní získáváte 10% zpět z každé vaší objednávky.

  • Z každé vaší objednávky Vám vrátíme 10% zpět. Neplatí pro zboží v akci! Tyto peníze si můžete uplatnit na příští nákupy nejen na tomto e-shopu, ale také na kterémkoliv e-shopu našich partnerů (naši partneři). 
  • Stačí pouze, aby jste byla přihlášena do svého účtu a uskutečnila objednávku.
  • Konkrétní částku, kterou vám vrátíme naleznete v každém detailu položky eshopu.
  • Aktuální stav svého účtu si můžete prohlédnout v sekci Můj účet / Přehled Provizí.
  • Provize může být uplatněna po dosažení minimální částky tj. 200 Kč

Můžete využít k nákupu: obuvi, koženého zboží, kosmetiky, potřeb pro rybáře nebo keramiky.

bota.jpgkozena-taska-lecture-0903-4291-original.jpgkosmetika.jpgrybar.jpgBez názvu-2.jpg

Diskuze

Dobrý večer Evi,právě jsem si vybírala dáreček za své nasbírané bodíky a koukám...že je to pouze na osobní vyzvednutí :-( Tak jsem trošku smutná a mám doraz.Jak k tomu přijdeme my z konce světa,kteří Zlín možná nikdy nenavštívíme?

Jééééjda, Moničko, tak to s tím musím hned něco udělat, to Vás nemůžu nechat smutnou před vánocemi!!! :-)) :-)) :-)) My jsme teď v listopadu měnili podmínky, že e shopové zákaznice, které se zaregistrují, dostanou vždy slevu 10% na příští nákup a zákaznicím z kamenného obchodu zase budeme dávat body. Ale samozřejmě dodržíme vše, co jsme slibovali předtím, než platil tento nový systém......A ten byl takový, že všechny zákaznice, jak z kamenného obchodu, tak i e shopové, sbíraly bodíky a za ně si mohly vyzvedávat dárečky. Takže o Váš dáreček určitě nepřijdete!! :-)) Pouze poprosíme poslat mailem ofocené body a napsat, o jaký dáreček (nebo kombinaci dárečků) máte zájem. Podmínkou ovšem zůstává to, že dáreček by měl jít v balíčku spolu s objednávkou.....:-)) O tomto víkendu, tedy 17. a 18. prosince máme poštovné zdarma při objednávce nad 500 Kč.....:-)) Mrkněte tedy prosím na naši aktuální nabídku a dejte vědět....:-)) Pěkný pátek i celý adventní víkend přeje Eva K. Plachá

Přidat příspěvek do diskuze©2019 - Bio Nails.