Značková nehtová kosmetika
BIO kosmetika - parfémy - mýdla
Pedikérské potřeby
Umělé řasy
Školení nehtového designu
Poradenství
FACEBOOK
SROVNÁNÍ TOP PRODUKTŮ

BEZPLATNÝ ROZVOZ
auto

3. dubna 2019

JSEM ZAČÁTEČNICE

SLOVNÍČEK POJMŮ

PRODEJNA BONUS

E-SHOP 10% ZPĚT

NAŠE PROMO AKCE

Informace emailem

Získejte aktuality, novinky, akce, tipy videa!
Vložením e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

KDO JSEM

KDO JSEM

Jmenuji se Eva Klug Plachá, 


bydlím se svým manželem Ivanem Klugem,  svou maminkou Evou Plachou a kokršpanělkou Holee na vesnici 14 km od Zlína. Vystudovala jsem střední ekonomickou školu v Uherském Hradišti a většinu svého profesního života jsem se věnovala práci v obchodě, která mě vždy bavila, například jsem 10 let pracovala v prodejně potravních doplňků ve Zlíně. Nikdy by mě nenapadlo, že budu někdy podnikat, ale osud to nakonec zařídil jinak a já jsem našla odvahu...

ruze-velke.jpg
Od 1. 2. 2010 jsem majitelkou kamenné prodejny ve Zlíně a e-shopu www.bio-nehty.cz,  s nabídkou profesionální nehtové kosmetiky Truscada a Enii-nails, pedikérských potřeb, prodlužování řas Violet lashes by Ekaterina Kimlova a školení nehtového designu.

A co ve svém skutečném i virtuálním obchodě nabízím? A to pro všechny - jak profesionálky, tak také pro kohokoli pro domácí použití? 

1. Profesionální nehtovou kosmetiku české značky Enii-nails, která je na našem i zahraničním trhu již od roku 2005
Nejen, že u mě naleznete celý sortiment této značky, ale také Vás ubezpečuji, že dodržuji stejné ceny, jako výrobce,  celoroční akční nabídky i věrnostní program pro registrované zákazníky v podobě 10% slevy na Vaše příští nákupy. Zkrátka vše od značky Enii-nails za stejné ceny jako Enii-nails.
Zároveň nabízím i dárkový bonusový program pro zákazníky mé kamenné prodejny ve Zlíně.
S produkty značky Enii-nails jsem spojila své jméno na začátku roku 2009, kdy jsem pracovala jako obchodní zástupce této firmy. Produkty Enii-nails mě zaujaly nejen svou kvalitou a širokým sortimentem, ale také cenovou dostupností. Produkty jsem  zkoušela sama na sobě, ale také jsem v praxi měla možnost komunikovat s nehtovými designérkami přímo v jejich salonech, a tak jsem si mohla brzy udělat vlastní názor , že produkty Enii-nails jsou skutečně na vysoké úrovni. Vážím si také několikaleté  příjemné  spolupráce s majitelem firmy Enii-nails panem Alojzem Horným a jeho milou ženou Mirečkou Hornou, se kterou mě pojí i dlouholeté přátelství.

2. Individuální jednodenní školení nehtového designu
Jsem  velmi ráda, že Vám mohu nabídnout nejen samotné produkty, ale i individuální jednodenní školení nehtového designu, ve spolupráci s profesionálními školitelkami Enii-nails Bc. Ditou Fico a Bc. Ivou Zlámalovou. První jmenovaná, tedy Dita, je zároveň technoložkou firmy Enii-nails, což znamená, že pro Vás veškeré novinky nejprve  zkouší v praxi, aby si ověřila, jak fungují a zda jsou kvalitní. Teprve potom - ve chvíli, kdy produktům všichni z týmu  absolutně důvěřujeme - jsou nabízeny Vám zákazníkům. Dbáme tedy na kvalitu, avšak za rozumnou cenu. Vytváříme půdu pro začínající nehtové designérky, ale také pro ty stávající, které se chtějí neustále učit a zdokonalovat. Věříme v to, co děláme, stejně jako věříme v úspěšnou budoucnost začínajících nehtařek, které prochází našimi kurzy.

Máte tedy jistotu, že obdržíte  špičkové produkty přímo od značky  Enii-nails - v té nejvyšší kvalitě a jistotou 100% garance originálu. A se stejnými produkty budete i proškolováni.

3. Profesionální pedikérské potřeby, které můžete využít ve svém salonu, ale také pro domácí využití, včetně dezinfekcí

4. Profesionální potřeby pro prodlužování řas značky VIOLET LASHES by Ekaterina Kimlova

5. Depilační program firmy ITALWAX

6. Kosmetické potřeby a doplňkový sortiment značky DIVA-NICE

7. Speciální péče LCN
ruze-male.jpg
V  naší nabídce nehtové kosmetiky Enii-nails najdete vše pro gelovou i akrylovou modeláž, tedy uv gely, led gely,  barevné uv/led gely, bezvýpotkové barevné uv gely, HOT/COLD uv gely, uv gely na francii, zvýhodněné sady pro gelovou i akrylovou modeláž, laky do lampy Rocklac, zvýhodněné sady Rocklac, Gel laky, zvýhodněné sady Gel lak, laky bez lampy Enii Week Polish, zvýhodněné sady Enii Week Polish, přilnavače, akrylové prášky, barevné akryly, tvrdidla, uv/led lampy, LED lampy, UV lampy,  brusky, frézy, parafinové vany, čističe, odlakovače, pilníky, leštičky, štětce, nehtové tipy, lepidla, výživy na nehty, laky na nehty, krémy na ruce i nohy, manikúrní pomůcky, japonská manikúra P-shine, zdobení (Nail Art), pedikúrní pomůcky - vysoká kvalita a tradice - od roku 2005 na našem trhu.
Nehtová modeláž s uv/led  gely Enii-nails znamená vykročení do světa elegance, ale také kvality a záruky dermatologicky testovaných produktů. Nehty s nimi vypadají přirozeně, atraktivně a jsou opravdu pevné.  Velmi žádané jsou také Gel laky, velký výběr barevností Vás překvapí. 
Hitem se stal revoluční lak na nehty Rocklac - lak na nehty do UV nebo LED lampy s vysokým leskem, snadnou aplikací a výdrží až 14 dnů. Rocklac má široký výběr klasických, neonových i pastelových barevností + 2 na "francii". Odstraňuje se šetrnou zabalovací metodou pomocí Remover náprstků a tekutiny OFF bez použití pilování. Jedná se o nejprodávanější produkt jak u profesionálek, tak také pro domácí použití.
Skvělým produktem je také rychleschnoucí šetrný lak Enii Week Polish, který sám schne na vzduchu, bez použití lampy - s výdrží 7 dnů.  Enii Week Polish - lak na nehty s vysokým leskem, snadnou aplikací a odstraněním pomocí odlakovače, vhodný i pro děti,  těhotné a kojící ženy, neobsahuje žádné škodlivé látky.

Produkty Enii-nails jsou určeny hlavně pro nehtové designérky, které chtějí své jméno spojit s vysokou kvalitou, elegancí, ale také dostupnou cenou nabízených produktů a solidností v jednání - zkrátka absolutní špičkou v oblasti nehtové kosmetiky na českém trhu. O kvalitě produktů Enii-nails svědčí také úspěšná distribuce do zahraničí - Belgie, Francie, Španělsko, Švýcarsko, Itálie, Rakousko, Švédsko, Rumunsko a Bulharsko. Nejúspěšnějším produktem u nás i v zahraničí se stal ENÍK - uv gel pink jednofázový, který získal ocenění jako výrobek nejvyšší kvality na kosmetické výstavě v Praze WORLD of Beauty and SPA na podzim 2013. Další ocenění je z roku 2014, udělené obchodní ředitelkou Incheba Expo Praha. ZLATÝ POHÁR veletrhu Interbeauty Prague 2014  za inovativní kosmetickou metodu ROCKLAC - lak na přírodní nehty s led lampou. Zatím poslední ocenění je z podzimu roku 2016, za inovativní kosmetickou metodu ENII WEEK POLISH - rychleschnoucí lak na nehty bez lampy s efektem gelového laku. Sada lak na nehty, TOP COAT a odlakovač. K vytvrzení není potřeba UV ani LED lampa, vytvrzení probíhá na denním světle, snadná aplikace, vysoká krycí schopnost.

Chcete se dozvědět více o novince ROCK LAC? Prohlédněte si náš web www.rock-lac.eu
Chcete se dozvědět více o novince ENII WEEK POLISH? Prohlédněte si náš web www.enii-week-polish.cz 

Eva Klug Plachá
687 13 Březolupy 355
IČO: 68126417
DIČ CZ6661071131
Telefon: +420 777 075 875
info@bio-nehty.cz


Diskuze

Dobrý den, mám dotaz, zda přímo u vás ve studiu modelujete gelové nehtíky. Děkuji za odpověď :)

Hezký den, Evi, bohužel, je mě líto, služby neprovádíme, pouze prodej nehtové kosmetiky a pedikérských potřeb.....:-)) Ale pokud budete mít zájem, napište mě Vaši mailovou adresu, ráda Vám pošlu kontakty na mé zákaznice - osvědčené nehtařky ve Zlíně......:-)) Mějte se hezky. Eva

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda prodáváte pouze nehtove zboží nebo nehty i děláte přímo na prodejně,děkuji Michaela

Hezký den, Michaelo, zabýváme se prodejem nehtové kosmetiky Enii-nails, služby neprovádíme.....:-)) Kromě prodeje však ještě nabízíme jednodenní školení nehtové modeláže a různých druhů zdobení nehtů (nail art) s certifikátem. Jednou za čas provádíme různé PROMO akce, ať už na prodejně nebo v terénu, kdy většinou nabízíme službu manikúra a lakování nehtů lakem Rocklac. Pokud byste chtěla doporučit nějakou dobrou nehtařku ze Zlína, která pracuje s materiálem Enii-nails, tak napište, ráda Vám doporučím. Mějte se moc hezky. Eva Klug Plachá, Enii nails Zlín, www.nehtyzlin.cz, www.rocklac.eu, www.weekpolish.cz, tel. 777075875

Dobrý den paní Klug Plachá ! Prosím Vás o kontakty na dobré manikérky ze Zlína, které provádějí P-Shine. Byla bych vám vděčna a děkuji předem. *Eva Bělotová, Zlín, evabel@volny.cz*

Hezký den, Evi, ráda Vám dám doporučení :-)) Zkuste například Valentinu Janečkovou, má salon přímo na náměstí v budově, kde je drogerie Central, telefon na ni je 731 080 376 nebo Stanislavu Pechancovou, která má salon v areálu Svitu, číslo na ni je 603 830 706. Mějte se moc hezky. Eva

Přidat příspěvek do diskuze©2019 - Bio Nails.